Vsakodnevno čiščenje kože

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lucia Klasinc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Lucia Klasinc » 30. Mar. 2010 20:38

Nihče nam ni rekel, da moramo Clinique tako hvalit.. Jaz ga hvalim pač zato, ker mi je res všeč. Morda sem navdušena tudi zato, ker je bila prej nega moje kože bolj preprosta. Pač navdušena sem, kdo pa ne bi bil? :D
Uporabniški avatar
lovefrance
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 19. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a lovefrance » 31. Mar. 2010 13:19

hehe :D ne, nihče jim ni rekel, da morajo hvalit to znamko, naključje je, da so šle ena za drugo v to temo pisat, kako super so ti izdelki :lol:
Kaj je zdaj to- poplava cosmo maturantk? :ertrink:
Uporabniški avatar
Larchiiie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 27. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Larchiiie » 31. Mar. 2010 13:31

Irma-Samantha Martinšek napisal/-a:Ja sm pa dobila tista tri step ot Cliniqua. Deluje kar fajn, sam kaj, ko si ne morem čez dan pomagat, da ne bi vedno kaj praskala in prjemala ://

Make up gre pa super dol z neutrogeninim odstranjevalcem za obraz in oči. Super deluje, deluje antibakterijsko, odstrani nečistoče in jih preprečuje in lepo diši (!!) ;)


Kaj si pa imaš za praskat dol? Sej se vse vpije v kožo.. ni da ti krema al pa tonik ostaneta gor v plasteh :?: :D (če sem prou razumela ta stavek seveda :) )
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 31. Mar. 2010 13:59

Verjetno je mislila na mozolje
Uporabniški avatar
Manca Smolej
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Ljubljana Šmartno

Neprebrana objavaNapisal/-a Manca Smolej » 31. Mar. 2010 22:35

Lucia Klasinc napisal/-a:Nihče nam ni rekel, da moramo Clinique tako hvalit.. Jaz ga hvalim pač zato, ker mi je res všeč. Morda sem navdušena tudi zato, ker je bila prej nega moje kože bolj preprosta. Pač navdušena sem, kdo pa ne bi bil? :D


Agree! Pika konc! :)
Uporabniški avatar
Irma-Samantha Martinšek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Črnomelj

Neprebrana objavaNapisal/-a Irma-Samantha Martinšek » 01. Apr. 2010 9:03

Larchiiie napisal/-a:
Kaj si pa imaš za praskat dol? Sej se vse vpije v kožo.. ni da ti krema al pa tonik ostaneta gor v plasteh :?: :D (če sem prou razumela ta stavek seveda :) )


nisi pomoje...napisala sm make up gre pa super dol z.... In ma več stopenj delovanja - ne samo odstrani make up ampak tudi dezinfecira kožo in odstrani nečistoče tak, da je supr za čez noč, k lahk koža diha ;) Tak sm misnla
Agica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 14. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Agica » 01. Apr. 2010 18:16

jaz pa trenutno uporabljam Alverde peno sensitive. mi zelo lepo diši, mi je všeč ker je pena (na pumpico da ne "onesnažim" vse s prsti) je pa res, da mi kožo izsuši, če si takoj ne nanesem kreme po čiščenju... :? kar se mi zgodi pri skoraj useh čistilih za obraz, ki sem jih do zdaj uporabljala.
Kdaj pa kdaj si očistim obraz tudi tako, da si na vatko dam kapljico olivnega olja (domačega) in kapljico limoninega soka, malo vode, in super vse očisti! baje, da je olivno olje eno redkih, ki ne maši por.
Piling pa si naredim tudi kar sama največkrat, spet z olivnim oljem, medom in sladkorjem, in meni odgovarja! če se mi ne ljubi pripravljat pilinga, pa uporabljam kar od Alverde marelico.
to je to :)
yasemine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 13. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a yasemine » 13. Maj. 2010 19:40

Kakšno razmerje pa vmešaš? Olivno olje, sladkor, med... koliko tega? :) Mi je zanimiv peeling, ker še nisem slišala zanj, zna bit pa glede na sestavine ful dober.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 13. Maj. 2010 19:56

Sladkor toplo odsvetujem za piling kože, ker so zrna pregroba in kožo poškodujejo. Poškodbe pa so, kot je to pri koži navada, vidne najbolj na dolgi rok.
yasemine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 13. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a yasemine » 13. Maj. 2010 20:14

Hm :? kaj pa potem za peeling po celem telesu - morska sol in olivno olje, je to ok?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 13. Maj. 2010 20:22

Za piling po telesu si tudi sama kdaj pa kdaj naredim piling doma. Olivno olje, med, bolj fin bel sladkor. Samo to naredim hm...recimo 1x mesečno v povprečju. S čimerkoli drugim (kava, zdrob ipd.) se ne želim igrat zaradi odtokov :)
Agica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 14. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Agica » 14. Maj. 2010 7:25

Saj za obraz tudi jaz uporabljam (čimbolj) fino mlet sladkor. razmerje je tako, da je zmes gosta, kar tako približno malo, npr. ena žlička medu, dve sladkorja, olja pa toliko, da prekrje sladkor. pa tudi preveč ne drgnem vsega tega po obrazu, bolj nežno razmažem, tako da mislim, da si nekih poškodb ne delam...vsaj upam!
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 14. Maj. 2010 7:37

Teh poškodb ti ne boš s prostim očesom videla baje, zato je tak problem. Namreč, sladkorni kristalčki niso lepo okrogli, ampak imajo robove in to je zelo slabo za kožo.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 14. Maj. 2010 13:08

Zjutraj si obraz umijem z vodo, nanesem tonik Alverde divja vrtnica (sem v iskanju novega, bolj hranljivega), potem kremo Green People Vitamin fix, čez ličila.
Zvečer si obraz umijem s peno Green People Gentle cleanse, znova tonik, na vatko nanesem naravno rožno vodo, pustim na očeh par minut. Na bolj suhe predele obraza nanesem malo naravnega arganovega olja in vmasiram.
1x tedensko Alverde piling za obraz (Aprikose).
Agica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 14. 1. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Agica » 17. Maj. 2010 11:42

Torej moram zamenjati sladkor za kaj drugega. Hvala UG84 za obvestilo :) s čim naravnim pa bi bilo najboljše zamenjati? veliko jih uporablja zrnca gresa, ... kaj svetuješ kot najbol nežno izbiro?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov