Vsakodnevno čiščenje kože

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 24. Mar. 2010 10:19

^^Pri mleku sem jst tudi tko nardila , samo da sem namesto prstov uporabila vatko, sam tole je pa ubistvu krema čistilna, pa je prej še nisem nikol uporabljala, sem mela vedno ali mleko ali gel.

Aja, pa zgori sem pozabla na izdelke za odstranjevanje MU-a :oops: Balea čistilni robčki, Balea dvofazni odstranjevalec očesnih ličil, Alverde odstranjevalec očesnih ličil (kot mleko) - mi ni preveč ušeč.

ok, hvala obema :wink:
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 24. Mar. 2010 10:21

arrow napisal/-a:Balea čistilni robčki, Balea dvofazni odstranjevalec očesnih ličil

Kako to izgleda (mislim, robčki niso ane, je v tubici al kako)? Ker jaz si maskaro odstranjujem samo z nivea čistilnimi robčki (un roza paketek). A je to premalo? :oops: Pa te od Nivee verjetno niso ravno ok, če tudi kreme niso ane?
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 24. Mar. 2010 10:24

To je tekočina v flaški, polovica je prozorna, polovica pa modra in pred uporabo flaško pretreseš, da se sestavine zmešajo, daš na vatko in si odstraniš MU. Jst mam pol mal tak masten film okoli oči, ampak si itak vedno al sperem čez z vodo ali pa obrišem s tonikom. Za Nivea robčke pa ne vem kakšni so, ker te firme ne uporabljam več. Balea so meni super. Aja, pa če z robčki lahko odstraniš vs MU, potem je to dovolj.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
Larchiiie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 27. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Larchiiie » 27. Mar. 2010 0:03

Za obraz makeup dol dat mam robčke od Neutrogene za oči pa od Essenca tekoči odstranjevalec ličil.

Za nego kože (pilingi, toniki itd itd) mam pa Clinique 3 step care system (<3) :D
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 29. Mar. 2010 14:24

- js si zjutri obraz samo umijem in namazem z vlazilno kremo
- zvecer spet umijem z vodo (tut licila kar jih mam gor ker se naceloma sploh ne licim) in pol ocistim s tonikom ter spet namazem z vlazilno kremo

dokler mamo se cisto vodo bom kr to uporabljala. ne kompliciriam, kadar se mi zazdi (to se zgodi enkrat na mesec ponavadi) si na obraz napackam se naravno vlazilno masko :D
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
Irma-Samantha Martinšek
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Črnomelj

Neprebrana objavaNapisal/-a Irma-Samantha Martinšek » 29. Mar. 2010 20:22

Ja sm pa dobila tista tri step ot Cliniqua. Deluje kar fajn, sam kaj, ko si ne morem čez dan pomagat, da ne bi vedno kaj praskala in prjemala ://

Make up gre pa super dol z neutrogeninim odstranjevalcem za obraz in oči. Super deluje, deluje antibakterijsko, odstrani nečistoče in jih preprečuje in lepo diši (!!) ;)
Uporabniški avatar
Lucia Klasinc
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Lucia Klasinc » 29. Mar. 2010 21:28

Tudi jaz imam tale 3 step care system od Clinique in moram priznat, da je res fajn. Mogoče že zaradi samega občutka, da skrbim za kožo. Pred tem sem namreč kakih 3 do 4-krat na mesec uporabila piling, drugače pa samo vodo in vlažilno kremo. Moja koža je bila bolj nečista, napeta.. zdaj je res boljše.

Sicer pa mi mimogrede pohvalila čisto naravno Marščičevo kremo (v Mb se jo da kupiti v Sončku), ki poskrbi za skoraj vse: spremembe na koži, rane, žile, kapilare, krče, trombozo, gangreno, obremenjene mišice, otekline, revmo, išijas sklepov, živce, sinuse, hemeroide, zaščito pred soncem ... Super res!
Uporabniški avatar
Manca Smolej
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 73
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Ljubljana Šmartno

Neprebrana objavaNapisal/-a Manca Smolej » 29. Mar. 2010 22:58

Hehe, tudi jaz imam od Clinique 3 step paket. In res je super duper. Že po drugem nanosu vseh treh kremc sm opazilo razliko in bila navdušena nad izgledom kože. Noro kul!
Poizkusite bejbe, vam Clinique priporočamo prav vse Cosmo maturantke ... :)
Uporabniški avatar
Rebeka Kupec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Hrastnik

Neprebrana objavaNapisal/-a Rebeka Kupec » 30. Mar. 2010 15:28

Clinique je res zelo dobra znamka za nego kože! :)
Sicer pa priporočam še znamko Green Line (slovenska, itak), saj ima super tonik za čiščenje, pa tudi vlažilna krema je izvrstna.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 30. Mar. 2010 15:33

Jaz bi to kozmetiko tudi hvalila, če bi je polno dobila zastonj :lol:
The world is as you are.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 30. Mar. 2010 15:37

^^ Here, here! :lol:
Uporabniški avatar
Rebeka Kupec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Hrastnik

Neprebrana objavaNapisal/-a Rebeka Kupec » 30. Mar. 2010 15:40

No, če bom čez en teden vsa mozoljasta, bom zbrisala svoje poste in napisala nove. :wink:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 30. Mar. 2010 15:43

Prosim no...o izdelkih ne moreš biti tako prepričan že po nekaj dneh uporabe, ampak je za to potrebno konkretno več časa.
Saj lepo, da ste vesele, da ste odkrile nekaj novega, ki vam zdaj vsem paše in je oh in sploh naj naj, ampak malo ste preveč očitne.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Rebeka Kupec
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 88
Na forumu od: 27. 3. 2010
Kraj: Hrastnik

Neprebrana objavaNapisal/-a Rebeka Kupec » 30. Mar. 2010 15:50

Itak bo nas deset tu vsaj še do julija, tako da brez skrbi. :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 30. Mar. 2010 16:07

Js tud hvalim Clinique, samo že dvoletne izkušnje. Njihovih čistilnih gelov ne uporabljam, ker niso najbolje ocenjeni in z pogosto preveč alkohola. Od tonikov pa le Mild Clarifying lotion (ostali alkoholne bombe). Kreme za obraz so mi pa super. Tudi krema za sončenje mi je bila fajn.

Katero kremo ste pa dobile v tem setu?

Js bi tud kej zastonj dobila :D
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov