Vraščanje dlak

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 14. Sep. 2012 17:29

^^ jaz imam tisto grobo rokavico, mi ne vzame dosti časa, da se mal popraskam z njo. na tistih piling šamponih glih bankrotiram, učinek pa je pomoje isti z rokavico
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 18. Sep. 2012 9:26

Rokavica je tut men fajn, al pa grobe (oprane brez mehčalca) brisače
Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 19. Sep. 2012 14:20

Rokavička recimo, da pomaga, ja. Samo more bit razmočena.
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 26. Sep. 2012 9:33

Rokavica je lahko tut suha, sam da se podrgneš na kritičnih mestih, s tem naj bi preprečil, da se pora zamaši in dlaka vraste.

Če na mokro, potem rokavico razmočim z vročo vodo in prislonim na kritično mesto, da se koža omehča in vnetje omili.
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 04. Mar. 2013 14:54

Jaz sm čist obupana in ne vem kaj naj... kr naenkrat so se mi začele dlake na bikiniju vraščat in zdaj ni ne konca ne kraja. Sem prenehala s silkepilom in še kr :( A ta DS ingrow go pomaga? Delam pilinge pa ni nič bolje... bojim se da bom imela pol same brazgotine in temne lise če bom stiskala... Grozno stanje je skratka... Rabim nasvet, nujno :)
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 04. Mar. 2013 16:00

Jaz se tudi z depilatorjem depiliram na bikiniju in imam samo na liniji hlačk probleme. Meni ni pomagal Ingrow go pa še smrdi mi obupno. Jaz grem recimo na tri mesece na brazilsko h kozmetičarki in mi ona s posebno iglo ven spravi vse vraščene dlake. Sicer traja in je tudi občasno boleča zadeva ampak se splača! Imam potem nekaj časa mir...
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 01. Apr. 2013 12:28

Jaz sem obupana, ker imam grozno stanje na bikini predelu, ki je tudi vedno širši :( Zato me zanima, če katera ve, kam na voskanje tega predela? Če je bila kje zadovoljna in kam definitivno ne iti :D V okolici Mb ali Celja. Hvala
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 02. Apr. 2013 12:43

dlake se vraščajo ker so verjetno s puljenjem postale tok tanke in mehke, da ne morejo skozi kožo. morda bi bilo dobro, da za nekaj časa prekineš s puljenjem in se samo briješ. pa kakšna krema z veliko cinka (tiste baby kreme za ritko ga imajo) zna hitro zacelit rane.
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 02. Apr. 2013 14:48

Meni je do sedaj pomagalo, da sem si dala kolonjsko na robček in si ''zažgala'' vse ven :) par sekundic skeli, potem pa je vredu. In mi je tud pomagalo pri vraščanju dlak... Čeprav zadnje čase opažam, da niti to ne več in jih imam čedalje več. Kaj mogoče katera ve, kake kreme uporabljajo po brazilskih depilacijah? Sem že brala na enem forumu, za katere kreme se gre, ampak ga ne najdem več :/
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 10. Apr. 2013 2:34

jaz se že nekaj časa poslužujem izključno brazilske depilacije in sem imela kakšno leto res veliko vraščenih dlak. Nisem imela druge izbire, kot da jih samo iztisnem ven oz. odstranim s pinceto, pri čemer sem se kar nekajkrat grdo "ranila". Ampak po kakšnem letu imam teh dlak občutno manj. Ne vem, mogoče res pomaga to, da se več mažem s kremami in da uporabljam piling (čeprav bi lahko storila dosti več ampak velikokrat preprosto pozabim, ali pa nimam časa ker se mi kam mudi...) To mi je svetovala tudi kozmetičarka in vam predlagam, da poizkusite. Ni pa treba zapravljat premoženja za pilinge, kupite si navadano masažno rokavico ali pa zmešajte olivno olje in grobo sol - pa brez skrbi, koža potem nič ne smrdi po olju, samo čudovito mehka je in priporočam za celotno telo.
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov