V kateri državi so najlepše punce?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
e
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a e » 08. Okt. 2005 17:27

definitivno Vietnamke kokr sm se lohk do zdj sama prepricala..res so hude! :ja:
shy_grl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 23. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a shy_grl » 09. Okt. 2005 18:26

kašn uprašane...a ni že logičn.....slovenke an...hehehe :D
Uporabniški avatar
uršy
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 641
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: najlepše mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a uršy » 10. Okt. 2005 9:11

sve su Slovenke ...jodljodli...ko manekenke ..... :lol:
Uporabniški avatar
pupica20
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 13. 5. 2005
Kraj: maribor,postojna,tržič

Neprebrana objavaNapisal/-a pupica20 » 10. Okt. 2005 9:54

ok to je pa mal bedn vprašanje! a se vam ne zdi d ne moreš posploševat po državi al kokrkol? povsod se najdejo lepe in malo manj lepe
Ne moremi storiti velikih dejanj. Le mala z veliko ljubezni.
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 10. Okt. 2005 13:09

ema_nina napisal/-a:Kakšen tip ženske vam je všeč?


meni so bolj vsec tipi :D :P lepota je pa skoraj bolj pomemba NOTRANJA, ce smo ze pri tem...he he :D
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 10. Okt. 2005 16:57

Jaz mislim, da v vsaki državi so lepe in manj lepe punce. Tako v Sloveniji kot v Venezueli. Malo se po rasah razlikujemo, nič slabega, ampak ne morem pa rečt, da ne vem da Bosanke niso lepe, Slovenke pa full lepe, ker ni res. Povsod je enako, lepe, manj lepe in ne-lepe. Sploh uporabljanje izraza biti grd - za eno živo bitje se mi zdi totalno neprimerno. Kdo pa smo, da bomo sodili kdo je grd in kdo ne?
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 10. Okt. 2005 17:01

...
Zadnjič spremenil kr.ena, dne 03. Jan. 2009 15:57, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 11. Okt. 2005 9:02

vem samo da so najgrše v Angliji :D
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 11. Okt. 2005 9:07

Men se pa zdi da čist povsot lahko najdeš kkšno res lepotico in pač kkšno manl manj lepšo žensko. Jst sploh ne vem kako lahko recimo opredelimo, da so pa zdej iz ne vem npr. Hrvaške najlepše ženske?? Ja vrjetno tm lahko najdemo tiste res hude in tut take čist totalno neopazne ... lih tko k u Sloveniji, Italiji, Srbiji, Bosni, Avstriji, Španiji, Franciji, Afriki, Ameriki, Angliji ... la la la ...
Tko da tole je čist relativno ... pol pa seveda odvisno še od tega kakšn tip ženske ti je sploh ušeč ... nekomu pač temnopolta, dolgonoga, vitka, skražlana Španka ... nekomu pa mala, kratkonoga, bledolična, oranžno lasa, pegasta Angležinja ... :wink:

Men je pa itak najlepša samozavestna ženska, da zna sama sebe nosit pa ne v smislu glavo čež oblake, ni važno iz kje prhaja ...
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 11. Okt. 2005 18:42

Jst osebno sm čist fascinirana nad Nizozemkami, ker majo povečini zlo pravilne poteze obraza, lepe ravne blond laske, svetlo polt in lepe ličnce. Pač moj lepotni ideal, se pa načeloma čist strinjam s Tjašo, da se lepe in manj lepe ženske najdejo povsod in da je najlepša ženska tista, k se zna nost, k ve kok je vredna in to izžareva.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 11. Okt. 2005 19:21

Jaz moram ,pa iskreno priznati,da ko sem malo kruzal po svetu...pa prišel nazaj v Slovenijo...so mi bile vse slovenke hude!Kar pomeni,da zunanja lepota ostalih deklet peša :D
To lahko potrdijo vsi tujci,ki pridejo k nam na obisk...in hodijo po Ljubljani s peno na ustih! :lol:

Potem,pa se spet navadiš na to lepoto in greš mimo nje in je ne ceniš in opaziš... :)
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 11. Okt. 2005 23:40

ryu10kyu napisal/-a:Jaz moram ,pa iskreno priznati,da ko sem malo kruzal po svetu...pa prišel nazaj v Slovenijo...so mi bile vse slovenke hude!Kar pomeni,da zunanja lepota ostalih deklet peša :D
To lahko potrdijo vsi tujci,ki pridejo k nam na obisk...in hodijo po Ljubljani s peno na ustih! :lol:

Potem,pa se spet navadiš na to lepoto in greš mimo nje in je ne ceniš in opaziš... :)


:respekt: kak si pa to zdaj lepo povedal..cist tak kot bi jaz...sem ze slisala od tujcev da so slovenke lepe brhke dekline :) in tut meni se zdi da kamorkoli gres najdes lepo, srednje lepo in grdo...nebi se pa ravno opredeljevala na neko drzavo, raso, kulturo v kateri so najlepse punce...vsepovsod mas svega i svasta! Je pa edino nekaj res...za moje pojme, ne da so hrvatice ful lepe al pa kaj...ampak zenske majo stil in zgleda tisto kar dajo nase dobro pa ceprav bi samo oblacilo na nekom drugem zgledalo absurdno!na kratko..znajo nosit in znajo se nosit :wink:
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
CommandykA
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 232
Na forumu od: 3. 11. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a CommandykA » 12. Okt. 2005 9:32

Jochie napisal/-a:
CommandykA napisal/-a: Je pa edino nekaj res...za moje pojme, ne da so hrvatice ful lepe al pa kaj...ampak zenske majo stil in zgleda tisto kar dajo nase dobro pa ceprav bi samo oblacilo na nekom drugem zgledalo absurdno!na kratko..znajo nosit in znajo se nosit :wink:


ampak nekaj mi ni bilo pa nikoli jasno...v diskacu sem spoznal dosti hrvaskih lepotic, ful zrihtanih, ful samozavestnih...itd....potem pa, ko sem jih zapeljal domov....zivijo pa v taksnih podrtijah....ti hrvati se zrihtajo za zabavo cetudi za to dajo zadnjo kuno in nimajo potem nicesar za jesti... :roll: tega ne bom nikoli razumel....
pa se nekaj: hrvati ga znajo zurat tudi ce nimajo kune v zepu! jaz, ko nisem imel denarja (kot student npr.), ni sans, da bi sel ven!


ja itak podrtija ja..ce pa kar ni v centru zagreba al pa splita je ena sama vlka podrtija...vsaj za moje pojme glede na to da sem dosti casa prezivela na hrvaskem in sem vsaj malo seznanjena z njihovo ekonomijo in politiko.. konc koncev pa ... girls just wanna have fuuuuun :D ne glede na to al ma kaj v denarnici al ne :wink:
Riba plava in rdeca.Bil je bled in bohinj.Srbela ga je peta in sesta.Znal je brat in sestra.
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 12. Okt. 2005 13:32

sej isto je u srbiji,bosni pa u črni gori :D useposod k sm bla,je tko ful velka revščina pa razne podrtije.. to je za balkan značilno.. pa pol majo plačo 100€ al pa še manj.. a punce se oblečejo tko da sam tja padeš :eek: res hudo.. ;) pa znajo cunje nost.. sam če bi se pr nas npr. tko obleku bi te mel že za k****... :oops: :roll: tam pa kr podnev čist kratk minić pa top pa štikli z visko petko ;)ni kej znajo nost,pa z njih že izžareva neka posebna energija.. svaka jim čast!
Uporabniški avatar
*Princess*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Princess* » 12. Okt. 2005 15:48

haha, what a topic:)

ja resnica povsod so izrazito lepe in manj lepe, da je nekdo enostavno grd to pa ne,..niso pa vsi za na modne brvi:)
Haha ja sj so lepe Balkanke, sam kot povsod imaš poleg magičnih lepotic z lepimi lasmi, ličnicami, ustnicami, očmi tudi povprečne,...iin vse tudi niso oblečene vauuuu...in tako je POVSOD po svetu!!!
Sam k so druge države večje-več prebivalcev imajo tudi več oz. manj "lepotic"...
Never say never!

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov