V kateri državi so najlepše punce?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sugarbaby*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 27. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Sugarbaby* » 07. Okt. 2005 9:54

najlepše so mi italijanke, brazilke, tudi tajke in pa mogoče še kakšna Švedinja.
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 07. Okt. 2005 13:21

meni se zdi da so nekatera dekleta iz španije ful lušna... drugače pa so mi ful smešne kitajke pa tote japonke...
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 07. Okt. 2005 13:32

nevem za kera dekleta bi lahko rekla da so najlepša.....
italjanke ziher ne,španke tudi ne,kitajke tudi ne,japonke tudi ne...hm....kaj vem...vse drugo..... :lol:
Ko se rodiš,so vsi veseli,
Ko umreš,so vsi žalostni,
Ko živiš,jim je VSEENO!
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 07. Okt. 2005 14:19

mily napisal/-a:
Bageera napisal/-a:solidne slovenke??? Slovenke smo najlepše... :D kake bosanke z orlovskimi nosovi :roll:

o šit :rofl: to sm se zle smejala. tole je pa za izjavo tedna.

drugač pa itak Slovenke

ja res je :lol:
js bom tko rekla itak mi je pr srcu najbol moja država slovenija in slovenke (pa to tiste prave)
kar se tiče drugih pa španke s svojim temperamentom pa rusinje slovakinje pa tko pa brazilke,afričanke
niso mi všeč angležinje nemke pa američanke :nein:
v glavenem narodnsot mi nima nevem kakšnega pomena važn je d zgleda naravno da ni fasada :ja:
Uporabniški avatar
Slatka Mala
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 188
Na forumu od: 10. 5. 2005
Kraj: Göteborg,Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Slatka Mala » 07. Okt. 2005 17:38

miikena napisal/-a:
Slatka Mala napisal/-a:jest bom tko rekla najlepše smo balkanke,pa pol ni važn a slovenke,hrvatice al srbkinje(bosank ne štejm ker niso lepe!)

No ja.. moja soseda je z Bosne, pa mi je konc huda.. Res ful luštna pa tko.. :)



vrjamem,tud jst poznam lepe tko ka u čist vsaki državi.sam je razlika a je bosanka srbskega,hrvaškega al muslimanskega porekla.moja opazka je letela na slednje ker mi pač tip njihovih obrazov ni všeč.

drgač pa stojim za balkankami.pa valda so v prednosti srbkinje in hrvatice ker dajo neki nase!


aja pa se čist strinjam z lylo,ker glede t.i orlovskih nosov si čist falila mimo,ker niso značilni za bosanke tko da si ful slab razgledana!
bageera pa glede teh ka te baje zagovarjajo,očitno ne ti pa ne one neznate bit realne :roll:
U prolazu tjelo pripijena,bez imena samo bez uspomena..
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 07. Okt. 2005 17:41

men se zdi da majo turki velike nosove ?

drgac so pa men bosanke tut kke lepe, odvisn kako se zrihtajo - ene se mal preveč....
srbkinje so pa tut lepe, ene bolj ene manj, mam pa eno kolegico k je u faco k anglčk - konc cist :smilingplanet: pa tko temna pa črne lase :) to je men ful usec
ne pa kke bledoličnice k se pobarvajo na najbol črno in zgedajo ko :blackwhite: :snake: :alien:
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 07. Okt. 2005 17:45

¤MiSsY¤ napisal/-a:ne pa kke bledoličnice k se pobarvajo na najbol črno in zgedajo ko :blackwhite: :snake: :alien:


men je pa fuuuul seksi, če ma kšna punca čist belo kožo pa čist črne lase.....
waaaaau seksi :twisted:
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 07. Okt. 2005 18:45

Meni slovenke tako večinsko gledano, niso lih med najlepšimi... Ma itak smo že vsi pomešani z drugimi narodi, zato je dosti "orlovskih nosov" in "krompirjevih nosov"naokoli tudi pri nas.

Lepe so mi Avstalke.
V drugih državah, pa so ekstremi: od nekaterih, ki so pravljično lepe do takih bolj grdih in debelih kot naprimer v Braziliji.
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
Slatka Mala
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 188
Na forumu od: 10. 5. 2005
Kraj: Göteborg,Sweden

Neprebrana objavaNapisal/-a Slatka Mala » 07. Okt. 2005 19:13

alina napisal/-a:Lyla :flehan: :respekt: :zustimm:

drugač pa je moje mnenje, da ne gre posploševati zdej lepote po državah, rasah,....povsod se najdejo lepe ženske!


tud jst :respekt: ker je res.

drgač pa pomoje niblo mišlen kot točno po državah ampak tko,kaki obrazi(ki so značilni za vsako skupino narodov) so nam všeč.latino ženske,slovanke,balkanke..tak da se namo kregal preveč :P
U prolazu tjelo pripijena,bez imena samo bez uspomena..
Uporabniški avatar
mala punci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 2. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mala punci » 07. Okt. 2005 19:58

Danes ko je že vse možno, sem lahko jaz z mojimi oranžnimi lasmi, zelenimi očmi in pegicami v roku recimo 1 mesec spremenim v tip venezuelk. Met moreš dost denarja, na kliniko za en mesec pa se daš cela renovirat pa si. Solarij, sprememba frizure, lepotne operacije, pa še kakšni drugi dodatki in to je to.
Drgač pa sem enkrat zasledila da naj bi najlepše ženske prihajale z otoka Bali.
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 07. Okt. 2005 20:36

mem so tud ful cute tiste k majo oranžne lase pa pegice drgač so mi pa ful hude brazilke pa te iz južne amerike...jst mislm da ne morš lih gledat po državah kok je kera lepa to je čist odvisno...sam res pa je da majo ženske iz istih držav podobne lastnosti npr. brazilke so temne,švedinje so blondinke...ampak u sloveniji mamo pa čist mešan-od rdečelask do črnolask :razz:
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 07. Okt. 2005 21:56

sve so slovenke jodljodli ko manekenke jodljodli.

Jaz loh rečem idin, da mi bosanke in kake ciganke žel niso preveč lepe, tud večina angležinj ne,čeprav mi je kaka rdečka čist simpatična, ne morem pa lih rečt kere so mi, ker tok pa nism šla preučvet narodov, da bi lahko izločvala. Za bosanke in angležinje vem, ker so mi pač bol blizu, pa bi lohk bla kaka bosanka čist luškana, če se nebi, vsaj te pr nas, v večini tko fajn šemle.
pa pa
Uporabniški avatar
ema_nina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 1. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ema_nina » 08. Okt. 2005 8:52

Slatka Mala napisal/-a:drgač pa pomoje niblo mišlen kot točno po državah ampak tko,kaki obrazi(ki so značilni za vsako skupino narodov) so nam všeč.

U, hvala ti za podrobnejšo obrazložitev. Pa brez kreganja prosim :)
urkoman
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 8. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urkoman » 08. Okt. 2005 13:45

Kako, da samo punce izrazate mnenja katere so vam najbolj usec? To je mal cudn, kaj ste vse drugac usmerjene al mate kake druge poglede za lepoto, kot so namazanost, kicastost, vitkost oz. debelost, hm, jest bi raje slisu kaj mislijo tipi.
Nimam pa nic prot nobenim puncam, vsaka je najlepsa po svoje in vsekakor za nekoga tudi.

pridne bodite lepoticke...

u.
Uporabniški avatar
Ljubljančanka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 190
Na forumu od: 8. 12. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Ljubljančanka » 08. Okt. 2005 15:52

:P
Zadnjič spremenil Ljubljančanka, dne 05. Maj. 2017 0:24, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov