Umetne trepalnice

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

majchy386*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 23. 7. 2006
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy386* » 15. Nov. 2006 17:24

a kjera uporabla umetne trepalnce k ma leče? mal me skbi zarad lepila...če ti slučajn kej u oči pride da ti jih ne poškoduje...al si jih pru gor zalimaš pol pa leče not k se posuši...?
Uporabniški avatar
bolhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 615
Na forumu od: 16. 4. 2006
Kraj: somewhere

Neprebrana objavaNapisal/-a bolhica » 15. Nov. 2006 20:08

choco.cat napisal/-a:Jaz mam namesto umetnih trepalnic raje tiste "šopke" trepalnic, ki ji nalepiš samo na zunanjo stran.


pa dobr zgleda??? do jih daš čist na koncu veke??
... ι αм ωнαт ι αм ...
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 16. Nov. 2006 16:48

Ja na konec veke jih dam. Ampak jih ful redko uporabljam.
Zgleda ok, če maš take trepalnice. Če maš kratke trepalnice pol bo smešno če boš nalepla en ful dolg šop tam na koncu. Moreš kupit take ki ti ustrezajo.
Uporabniški avatar
J.Lo
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 576
Na forumu od: 7. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a J.Lo » 28. Nov. 2006 17:56

Kje se da lepilo za umetne trepalnice posebej kupit pa kolko stane, če kera ve prosim. :)
Lahko imam vse.
Uporabniški avatar
Boa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 29. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Boa » 28. Nov. 2006 19:11

hm...jst si vedno nardim obrobo s črno barvico okrog oči pa me zanima a to nalepiš na barvico al na čisto veko in se pol naknadno namažeš?
Uporabniški avatar
smotkA
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 686
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkA » 28. Nov. 2006 19:42

Jst mam drugač že naravno ful dolge trepalnice, ampak sm si zadnjič kupla umetne, tko za hec mal ... Sicer sm nabavla une k so v čopkih ... Pa sm si jih hotla naštimat samo na zunanji del očesa, tko ene dva al pa tri čopke ... Sm gledala mal po netu, pa ful hudo pride! :P Ampak si nism znala naštimat ... :x Je čist takoj padlo dol ...

Sicer je že gor na tistem čopku mal lepila, ampak a ga je treba še zraven kkšnega posebnega kupit, al je tist dost?!
Drugač so pa od Artdecoja ti čopki ... :)
klik

Kej tazga kot je na zgprnji slikci mi fulll lepo zgleda... Cel mejkap je lep :hearts:.
E una vita sola non pu bastare,
per dimenticare una storia che vale,
dei tuoi occhi che mi stanno guardare, non dimenticare ...
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 17. Feb. 2007 19:25

Sem slučajno našla to temo :)
^^SmotkA, včasih je to lepilo prešvoh in je bolše da kupiš še dodatno lepilo, pol lahko tudi ene trepalnice večkrat uporabiš (če so še v dobrem stanju). Jaz sem do zdaj tudi kupovala te čopke od Artdeco, zdaj pa bi kupila te cele trepalnice od Artdeco. Ma katera izkušnje?
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
pikapolonica444
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 24. 7. 2007
Kraj: Celje

Neprebrana objavaNapisal/-a pikapolonica444 » 02. Avg. 2007 0:20

nism še nikol uporabla umetnih trepalnic. si pa vedno nanesem več slojev maskare, trepalnice mam pa tud kr dolge, tko da mi je to čist dost, da poudarim oči pa da (mi) lepo zgleda.
Uporabniški avatar
pikica69
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 1. 3. 2005
Kraj: girl next door

Neprebrana objavaNapisal/-a pikica69 » 20. Avg. 2007 9:47

klešče za trepalnice!?!

te teme nisem nasla nikjer, pa da ne bom zdej cist na novo odpirala temo, sprasujem tukaj:

problem je namrec v tem, da ko ukrivim trepalnice s klescami, se lepo zavihajo... ko pa nanesem maskaro na trepalnice, se pa po 2 sekundah spet nazaj "poravnajo" - torej so iste, kot ce jih ne bi ukrivila :(

namazanih trepalnic pa ne smes krivit...

kaj nej pa zdej?? :roll:
"well, that answers one question but arouses several others!"
M!NA
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 319
Na forumu od: 17. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a M!NA » 21. Avg. 2007 19:34

Meni klešče ne zavihajo trepalnic, tko da jih več ne rabim. Sem probala parkrat in so mi bv! Umetnih trepalnic pa ne potrebujem, saj ob uporabi maskare, imam hudo sexy poudarjene trepalnice.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 01. Feb. 2008 17:25

Danes sem si kupila umetne trepalnice. Saj sem z svojimi ful zadovoljna-so velike itd, ali vseeno nameravam probat - pa še ju3 ker je pustna sobota :D
Upam, ka mi uspe, pa da mi ne bojo sredi žura odpadle :oops:
francija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 7. 10. 2005
Kraj: Obala

Neprebrana objavaNapisal/-a francija » 01. Feb. 2008 22:03

Jaz jih dostikrat uporabljam.
Ne zdi se mi nic cudnega.
Vse zenske jih nosijo, sploh za na tv, videospode, prireditve.
Res skoraj vse jih majo, tudi ce jih vi ne opazite. Ravno sem gledala emo, 3/4 ženk tam jih je imelo. Saj vem da je ema nekaj kjer naj bi bli top ampak vseeno.
Sama jih imam doskrat, z lahkoto jih nanesem in odstranim. Pa še zelo lepe oči naredijo.
Samo ne pretiravam, imam čisto normalne velikosti, všeč mi je ker so čisto črno črno črne in jih tut z maskaro ne pobarvam pol, so že lepe črne same po sebi.
Uporabniški avatar
Tinchka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 203
Na forumu od: 30. 11. 2005
Kraj: ŠpG/LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Tinchka » 01. Feb. 2008 22:48

Katere umetne trepalnice pa so kej dobre?

Enkrat sem si kupla tako za hec une od Essence. Sam je blo grozno :x Matrala sem se jih nalepit gor ene pol ure, na koncu očesa se sploh niso hotle prilepit pa vse je nekam štrlelo. Potem sem jih še postrigla, ker so mi ble predolge, samo itak je ratala cela packarija. Verjetno bi mi bolj ratalo, če bi kupla kakšne dražje, ne? :) Al pa da greš h kaki kozmetičarki, da ti jih da gor?
Nana nanana nanana on a Summerbreeze ...
Uporabniški avatar
ŽuŽa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2498
Na forumu od: 22. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ŽuŽa » 02. Feb. 2008 8:36

Jst jih bom dala dons zvečer gor :) Pa to sam zato, ker je pust, če bo pa dobr izpadl pa še kdaj.

Ena neumestna: A umetne trepalnice tud lahko namažeš z maskaro? :oops:
Uporabniški avatar
Foxy-lady
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 985
Na forumu od: 17. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Foxy-lady » 02. Feb. 2008 12:10

Dajte, povejte mi, ker se ne razmumem v to - ali obstaja več vrst umetnih trepalnic. Če ja, katere so najboljše. Že leta in leta premišljujem, da bi si jih kupila, ker imam jaz boge pa še izpadajo mi :(

Bojim se le, da bi jih nonstop morala meti na sebi, če bi jih enkrat sprobala in bi mi postalo všeč.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov