Učvrstitev telesa

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mala_nina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 16. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mala_nina » 25. Avg. 2009 0:08

hm...
Zanima me predvsem, kako bi izgubila boke :?:
Res mam zelo široke boke, že samo zaradi tega ker imam pas ( trebuh ) zelo ozek in boki pridejo še bolj do izraza...
Nimam široke konstrukcije kosti, ampak špeh je zelo opazen.

Kakšne vaje so za to primerne ?
in kakšna prehrana bi bila najbolša ?
Uporabniški avatar
BaByBlu
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 135
Na forumu od: 15. 11. 2007
Kraj: lost

Neprebrana objavaNapisal/-a BaByBlu » 25. Avg. 2009 10:01

jaz sem visoka 179 pa imam tam okoli 58 kg, ampak moje roke na sliki dostikrat izpadejo debele... kakšen predlog kako jih naj izoblikujem?
pa da povem še to, za rekreacijo se ukvarjam s tekom, torej bi bilo treba nekaj še za zgornji del telesa narediti...
Uporabniški avatar
Natashaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 20. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Natashaa » 25. Avg. 2009 10:03

Od večina punc sem jaz slišala,da jim je pomagala aerobika TNZ (trebuh,noge,zadnjica). To so vaje,ki so namenjene samo tem delom telesa. Učvrsti telo, ga oblikuje in pomaga tudi pri lepši drži.. Že samo 2x na teden intenzivne vadbe, daje rezultate... kako je pa v resnici bo pa treba sprobat :)
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 25. Avg. 2009 14:55

BaByBlu napisal/-a:jaz sem visoka 179 pa imam tam okoli 58 kg, ampak moje roke na sliki dostikrat izpadejo debele... kakšen predlog kako jih naj izoblikujem?
pa da povem še to, za rekreacijo se ukvarjam s tekom, torej bi bilo treba nekaj še za zgornji del telesa narediti...


Z utežmi in seveda pravilnimi vajami za bicepse,tricepse, ramenski obroč.. Je pa full odvisno od posameznika,jst sm kr dolg časa hodila na body pump pa so se mi mišice kr lepo oblikovale, ampak tistga mjhnga špehca tm zadi k se vid,če roko položiš pb telo se pa nisem mogla znebit :x
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
beebea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 4. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a beebea » 18. Apr. 2010 18:34

mala_nina napisal/-a:hm...
Zanima me predvsem, kako bi izgubila boke :?:
Res mam zelo široke boke, že samo zaradi tega ker imam pas ( trebuh ) zelo ozek in boki pridejo še bolj do izraza...
Nimam široke konstrukcije kosti, ampak špeh je zelo opazen.

Kakšne vaje so za to primerne ?
in kakšna prehrana bi bila najbolša ?


jaz mam tudi ta problem, samo jaz mam še malo večjo rit pa noge. meni je pomagalo že da sem zgubila par kg (ne več kot 4) + stepper, ki je sicer za noge .. drugače pa je najbolše plavanje :)

aja jedla sem pa po jajčni dieti (5dni-5kg manj-zagarantirano) samo je res restriktivna in je ne priporočam na dolge roke (največ 5 dni) :)
Magna paro, quas possit Amor remaner per artes, dicere, tam vasto pervagus orbe puer.
nivea9
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 543
Na forumu od: 5. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a nivea9 » 19. Jul. 2010 12:30

Malo berem tole temo... S čim se da bolj učvrstit telo in izoblikovat postavo s tekom ali s kolesarjenjem? V mislih imam sobno kolo. Nisem debela, nimam pa ravno izklesanega telesa in bi se dalo še kaj naredit iz njega.
Nivea
beebea
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 4. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a beebea » 21. Jul. 2010 12:15

OPOZORILO MODERATORKE: Uporabnika nad teboj se ne citira.

tek je odličen, predvsem ker se ti učvrsti tudi trebuh, ne le zadnjica in noge, prav tako pa je dobro kolesarjenje .. priporočam pola-pola :D malo kolesari, malo teči, malo rolaj (če rolaš) da nebo vedno isto :)
Magna paro, quas possit Amor remaner per artes, dicere, tam vasto pervagus orbe puer.
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 05. Avg. 2010 11:49

*LooBika* napisal/-a:
jagoda-malina napisal/-a:
LaHauteCouture napisal/-a:odvisno od discipline, drgač bi pa js vse k v fitnes hodjo raj na njivo poslala okopavat, k očitno imajo viška energije..


Mogoče je bilo mišljeno zlobno, mogoče dobronamerno, ampak resnica je blizu.
Ena je omenila, da so se ji rezultati po pilatesu poznali po dveh tednih. Meni se niso po enem letu. Tudi rolat grem in na kolo pa mi ni nič pomagalo. Ko pa sem začela fantu pomagat na kmetiji pa so bili rezultati res vidni. Ampak tam je bilo tudi precej sveže zelenjave, sadja in domače hrane. Torej na aktivne počitnice na kmetijo pa bo šlo.


:lach: Ja torej bos rekla, namesto da se ljudje ukvarjamo s sportom, bo bolj koristilo, ce gremo na kmetijo mal migat... :roll: Ves kaj ti kr deli na kmetiji, pa ohranjaj taksno postavo, js bm se naprej se ukvarjala s sportom... :wink: pa noben mi ne bo reku, da po enem letu rezultati niso vidni..vprasanje kaksne rolerje in kolo si ti uporabljala... :D dokler tiste na sliki oziroma v mislih, rezultata res ne mors pricakovat...


Kakšne rolerje in kolo? Govorim o pilatesu.
Drugač pa ja, jaz najbolj shujšam s fizičnim delom. Jaz vsako poletje zgubim kg, pozimi pa jih dobim nazaj. Je pa res, da z delom hujšaš nenačrtno in mogoče res psiha učinkuje kot je ena napisala.
Uporabniški avatar
Amaranth
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 20. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Amaranth » 15. Avg. 2010 21:33

brala sem da krema proti hemoroidom pomaga pri učvrstitvi kože, ki obvisi po porodu ali po izgubljenih kg. je katera že poskusila - in rezultati?
ker nameravam v bližnji prihodnosti iti po ta gel, da vidim če bo kaj pomagalo.
Uporabniški avatar
little.miss.trouble
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 15. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a little.miss.trouble » 16. Avg. 2010 15:07

men so te faje super :

za rit:
http://www.youtube.com/watch?v=5LLFHwI3SJM

za zgornji del telesa:
http://www.youtube.com/watch?v=4bBk2oid ... re=related

maš za vse .. pa če jih boš pridno delala boš mela tut super rezultate :sport: :mukkies:
I`m a good girl. I do everything a bad girl does but I do it good.
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 18. Avg. 2010 7:34

Sem mnenja, da se s tekom najbolj, da učvrstiti noge, zadnjico in trebuh.
Uporabniški avatar
little.miss.trouble
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 145
Na forumu od: 15. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a little.miss.trouble » 18. Avg. 2010 11:36

ja js ponavadi pred tekom nardim še eno od takih vaj pa so pol še boljši rezultati ...včasih pa skočim še na kolo al pa na rolerje ... najrajši pa itak plavam sam to ful redko :/
I`m a good girl. I do everything a bad girl does but I do it good.
Uporabniški avatar
eclipse.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 29. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a eclipse. » 21. Avg. 2010 21:00

little.miss.trouble napisal/-a:men so te faje super :

za rit:
http://www.youtube.com/watch?v=5LLFHwI3SJM

za zgornji del telesa:
http://www.youtube.com/watch?v=4bBk2oid ... re=related

maš za vse .. pa če jih boš pridno delala boš mela tut super rezultate :sport: :mukkies:


Hvala za te vaje, so res super! :D
Candy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 26. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Candy » 23. Jan. 2015 21:26

*pocahontas* napisal/-a:Jaz ti priporočam tek, plavanje in fitnes! Boš mela tako postavo da bojo dol popadali v agenciji ;)


ja če gre v agencijo kjer spoštujejo oblinaste ženske. problem je pri koščenih
I don't care what you think about me.
I don't think about you at all.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov