Učvrstitev telesa

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 17. Avg. 2009 11:29

mala_nina napisal/-a:jooo

al pa če se mislm prjavt u modno agencijo a ne (:
In kaj res mislte da me bodo uzeli z 63 kg? ni šans

In ja zanima me kolk časa rabš za odstrant špehca in ne to kok kil mam preveč.


Ni mi jasno kje imaš ti špeh, res mi ni jasno. Sem manjša od tebe z skoraj istimi kilogrami pa nimam občutka, da bi imela špeh, oz. bila debela.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 17. Avg. 2009 12:01

^^ kot je že ena napisala, večim ljudem z isto kilažo se postava lahko precej razlikuje.. jaz sama sebe npr. nimam za debelo, ampak če povem komu koliko kg imam, bo mislil, da se zajebavam kr res ne zgledam TAK masivna kot kaže tehtnica..

če si želi preoblikovat telo, ga pa naj. sicer bi pa tudi jaz priporočala vsaj kakšen posvet pri osebnem trenerju, ki ti bi svetoval kakšne vaje bi bile najboljše za tvojo "težavo" in kolikšna izguba kilogramov bi bila še normalna oz. nebi ogrožala tvojega zdravja.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
kalanhoja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 550
Na forumu od: 28. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kalanhoja » 17. Avg. 2009 12:09

Vem, da 63 kg lahko na eni, ki ima 165 cm deluje normalno pri drugi ne, ampak, da bi bila pa ena pri 179 cm debela s temi kg si pa enostavno ne znam predstavljati.
jagoda-malina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 433
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda-malina » 17. Avg. 2009 12:14

LaHauteCouture napisal/-a:odvisno od discipline, drgač bi pa js vse k v fitnes hodjo raj na njivo poslala okopavat, k očitno imajo viška energije..


Mogoče je bilo mišljeno zlobno, mogoče dobronamerno, ampak resnica je blizu.
Ena je omenila, da so se ji rezultati po pilatesu poznali po dveh tednih. Meni se niso po enem letu. Tudi rolat grem in na kolo pa mi ni nič pomagalo. Ko pa sem začela fantu pomagat na kmetiji pa so bili rezultati res vidni. Ampak tam je bilo tudi precej sveže zelenjave, sadja in domače hrane. Torej na aktivne počitnice na kmetijo pa bo šlo.
Uporabniški avatar
rachka_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1755
Na forumu od: 21. 11. 2005
Kraj: hollywood

Neprebrana objavaNapisal/-a rachka_ » 17. Avg. 2009 13:56

ja res je, da na kmetijo ne greš delat z namenom, da bi šel hujšat.. se pravi so tam plus točke za vpliv psihe na izgubo teže. če imaš ti skoz v glavi, da moreš hujšat, se to zna zgodit precej kasneje, kot pa da sploh ne razmišljaš o tem in se to zgodi kr enkrat mimogrede.
najprej je mogoče res treba v glavi pošlihtat in gledat nase drugače, kr tudi z držo in pozitivnim lastnim mnenjem o svojem telesu, se da vplivat na dojemanje nekoga tretjega.

sicer pa, če se mora ta sprememba zgodit do marca, ima še več kot dovolj časa, da preoblikuje svoje telo.
"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." F. W. Nietzsche
LaHauteCouture
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 2. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LaHauteCouture » 17. Avg. 2009 21:09

jagoda-malina napisal/-a:Mogoče je bilo mišljeno zlobno, mogoče dobronamerno, ampak resnica je blizu.
Ena je omenila, da so se ji rezultati po pilatesu poznali po dveh tednih. Meni se niso po enem letu. Tudi rolat grem in na kolo pa mi ni nič pomagalo. Ko pa sem začela fantu pomagat na kmetiji pa so bili rezultati res vidni. Ampak tam je bilo tudi precej sveže zelenjave, sadja in domače hrane. Torej na aktivne počitnice na kmetijo pa bo šlo.


pa nisem js zlobna, dobronamerno je blo :D :D
S pilatesom je pa tak, da tam delajo mišice, ki jih drugače ne uporabljamo, večina se jih niti ne zaveda, no in posledično se izboljša drža telesa in ko se lepo držimo, smo tudi bolj suhi videt, neko hujšanje pa s pilatesom ni ravno možno.
mala_nina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 16. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mala_nina » 17. Avg. 2009 21:12

no ja vglavnm sm vidla da ste se kr mal razpisal .. hvala :)

lejte nisem debela, mal normalno težo tut postavo recimo, za se sprehajat po ulici je čist ok

Ampak mislte da bi me v RESNO agencijo, kot fotomodel ALI manekenko res uzeli? Ni šans tm majo punce s tako višino ko jaz 55 kg in še manj.

Torej najprej zgubit kg pol pa učvrstit kr res mam špeh sploh na nogah in bokih .
LaHauteCouture
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 2. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LaHauteCouture » 17. Avg. 2009 21:19

Kje bi pa bila manekenka? V Sloveniji ali tujini?
mala_nina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 16. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mala_nina » 17. Avg. 2009 22:00

no zaenkrat sicer še nebi o tem preveč.
Trenutno smo zmenjeni samo za slikanje Zimska Moda in dokler še ni to dokonca črno na belem, agencije ne bi omenjala.

Tud oni so se strinjal,da bi par kg dala lohk res dol, ampak ker jim je moj obraz všeč, da bomo že kr decembra posnel in tut do takrat upam da mi bo uspel kaj nardit.
V marcu pa se začne že kaj bolj resnega, modne revije...

Bomo vidl.
LaHauteCouture
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 267
Na forumu od: 2. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LaHauteCouture » 17. Avg. 2009 22:09

Aha.. drgač je pa Milano dokaj blizu.. če želiš res kaj v tej smeri počet. :)
Uporabniški avatar
Larchiiie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 153
Na forumu od: 27. 3. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Larchiiie » 17. Avg. 2009 22:14

glej, s tvojo višino in težo se mi ne zdiš niti približno debela samo res je, da kilogrami niso važni. Ti maš lahko 10kg preveč pa niti kanček celulita, ker je use odvisno od hrane, pijače itd. Telo pa ni spet tako teško učvrstit, če se tega držiš. Hujšaš lahko tako, da na dan poješ juho + sadje... nič ogljikovih hidratov itd. tko jst delam in sm u 14 dneh že za več kot 5kg shujšala in to skoraj brez vadbe. In, če boš ti hodila sam 2x na teden za 15-30min pa telovadila se bo v mesecu-dveh že ornk poznal. :D
mala_nina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 16. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mala_nina » 17. Avg. 2009 22:41

ja ja ?? resno to, da je tako hitro??
Ja pr men je pomoje problem to, da se čokoladi ne morm upret in raznima sladkarijam... :oops: :oops:
jz večinoma živim od sladkarij :/
mala_nina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 16. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a mala_nina » 17. Avg. 2009 22:44

LaHauteCouture napisal/-a:Aha.. drgač je pa Milano dokaj blizu.. če želiš res kaj v tej smeri počet. :)


ja,sej a veš zdej oblublajo use, čeprov mam neki kg preveč so me čist v izi povabl pa to, tko da če še to odpravm upam da bo res kej iz tega. Če pa ne, se bom usaj dobr počutla u svojm telesu :P
Uporabniški avatar
*LooBika*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 545
Na forumu od: 27. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *LooBika* » 18. Avg. 2009 6:53

jagoda-malina napisal/-a:
LaHauteCouture napisal/-a:odvisno od discipline, drgač bi pa js vse k v fitnes hodjo raj na njivo poslala okopavat, k očitno imajo viška energije..


Mogoče je bilo mišljeno zlobno, mogoče dobronamerno, ampak resnica je blizu.
Ena je omenila, da so se ji rezultati po pilatesu poznali po dveh tednih. Meni se niso po enem letu. Tudi rolat grem in na kolo pa mi ni nič pomagalo. Ko pa sem začela fantu pomagat na kmetiji pa so bili rezultati res vidni. Ampak tam je bilo tudi precej sveže zelenjave, sadja in domače hrane. Torej na aktivne počitnice na kmetijo pa bo šlo.


:lach: Ja torej bos rekla, namesto da se ljudje ukvarjamo s sportom, bo bolj koristilo, ce gremo na kmetijo mal migat... :roll: Ves kaj ti kr deli na kmetiji, pa ohranjaj taksno postavo, js bm se naprej se ukvarjala s sportom... :wink: pa noben mi ne bo reku, da po enem letu rezultati niso vidni..vprasanje kaksne rolerje in kolo si ti uporabljala... :D dokler tiste na sliki oziroma v mislih, rezultata res ne mors pricakovat...
Uporabniški avatar
polly-polly
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1109
Na forumu od: 31. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polly-polly » 18. Avg. 2009 8:21

mala_nina napisal/-a:jooo

al pa če se mislm prjavt u modno agencijo a ne (:
In kaj res mislte da me bodo uzeli z 63 kg? ni šans

In ja zanima me kolk časa rabš za odstrant špehca in ne to kok kil mam preveč.



Ja, žal za delo v modi, boš mogla shujšat oz. učvrstiti telo. Današnji standardi v manekenstvu, žal. Fitnes ne bo dovolj, sam šport ne bo dovolj. Na prvem mestu bo prehrana, potem šport pa še skrb za telo nasploh. Če bi bila pridna, kakšne 3 mesece (da bo zdravo seveda).

Larchiiie napisal/-a:Hujšaš lahko tako, da na dan poješ juho + sadje... nič ogljikovih hidratov itd.


tole pa ne gre skupi. Ti ravno samo hidrate ješ. :D

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov