Točeni parfumi

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 14. Feb. 2013 16:38

Kupuje katera od vas točene parfume? Kakšna je primerjava med originali in ponaredki?

Zadnje čase slišim, da točilnice ponavadi mešajo svoje parfume, po določenih ''receptih'', tako da naj ne bi bilo takšnih razlik med originali in ponaredki. Samo za taki denar sem rahlo skeptična :) Po drugi strani pa se mi zdi super rešitev, recimo za mene, ki obožujem parfume in se mi zdi kot da sem gola, če grem kam brez njega. Posledično pa mi ga zaradi tega tud hitro zmanjka :)

Prav tako me zanima firma A Real, ki pošilja točene parfume tud po pošti. Če je katera že naročala tam, naj mi pove prosim, kakšna je kvaliteta parfumov, kako dolgo zdržijo, ... Konkretno me zanima parfum Beyonce - Heat.

Sicer pa upam, da podobna tema ne obstaja ... :)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 14. Feb. 2013 16:54

Sam si kupujem v Refanu in sem zadovoljen. Res, da nisem primerjal al pa kaj podobnega ampak men vredu diši. Tud cena je super.
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7033
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 14. Feb. 2013 16:59

Beyonce-Heat ni tako drag, da bi si morala kupiti točenega. Po ml in "originalnosti" je potem nekaj € razlike, spet pa ne toliko, če ti je parfum res všeč.
Jaz sem si včasih v Refanu kupovala Dior-Hypnotic Poison (dokler ga nisem vohala na vsaki drugi).
Ta je sicer dišal podobno, tudi obstojen je bil, medtem ko pa to ne velja za vse (vem samo, ker jih je sestra dobila za nagrado 1x).
The world is as you are.
Beya_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 581
Na forumu od: 17. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Beya_ » 14. Feb. 2013 23:47

emanuela napisal/-a:Beyonce-Heat ni tako drag, da bi si morala kupiti točenega.


Res ni tako drag, sam če diši in zdrži enako dolgo (kar btw njeni parfumi ravno nena), zakaj nebi zanj plačala polovico manj? Men je pa res vseeno, če imam parfum v navadni ali originalni steklenički.

Sicer pa se parfumov hitro naveličam, zato mi je všeč, da bi lahko malo eksperimentirala. Kako so pa kaj parfumi, ki so dalj časa v steklenički? Nekje sem slišala, da radi ''zasmrdijo'' :)
Sassy, Classy & a bit Smart Assy ;)
nikita-lj
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 26. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a nikita-lj » 27. Feb. 2013 9:59

Točene parfume kupujem prek neke spletne trgovine, so tudi na fb, reče se jim a real. Parfumi so odlični, obstojni in na las podobni originalom. Največkrat sva z mojim naročila 1 million, Hypnotic, Lolita Lempika in Kašmir. Zlo so naju presenetili pa čeprav sva bila na začetku skeptična, ker ponavadi točeni parfumi niso najboljši. Pa še zlo hitr jih pošljejo. Priporočam. :)
MeLiiTa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 31. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a MeLiiTa » 12. Apr. 2013 17:22

Pozdravljena!

No tako bom povedala sama delam v točilnici parfumov in moram povedati, da so naše stranke zadovoljne z njimi in se stranke vračajo. In, če te zanima kakšna je razlika originala in točenega parfuma ti povem da bi naj držali točeni parfumi nekje do 8ur, ampak naše stranke pravijo, da držijo še dlje. Tudi sama sicer kupujem točene parfume in sem zadovoljna z njimi. Vendar morate pa vedeti tudi to, da je tudi cenovno velika razlika in zato ne morete pričakovati da bo točeni parfum tako dober kot original ;)

Lep pozdrav :)
MeLiiTa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 31. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a MeLiiTa » 12. Apr. 2013 17:22

Pozdravljena!

No tako bom povedala sama delam v točilnici parfumov in moram povedati, da so naše stranke zadovoljne z njimi in se stranke vračajo. In, če te zanima kakšna je razlika originala in točenega parfuma ti povem da bi naj držali točeni parfumi nekje do 8ur, ampak naše stranke pravijo, da držijo še dlje. Tudi sama sicer kupujem točene parfume in sem zadovoljna z njimi. Vendar morate pa vedeti tudi to, da je tudi cenovno velika razlika in zato ne morete pričakovati da bo točeni parfum tako dober kot original ;)

Lep pozdrav :)
Uporabniški avatar
_TheCosmoGirl_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 1. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a _TheCosmoGirl_ » 12. Maj. 2013 10:06

Jaz sem narocila preko spleta iz tocilnice. Super, ze naslednji dan so prisli, in meni tudi zelo disijo. Obstojnost je tudi, se danes ga voham =)
andrejkica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 29. 1. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a andrejkica » 13. Maj. 2016 9:08

Meni osebno točeni parfumi niso preveč všeč, saj vonj ni povsem enak originalu (vsaj teh parfumov, ki jih sama uporabljam) in še manj časa drži.

Moj dragi pa drugače uporablja točene moške parfume, ki jih kupuje pri MySpirit podjetju. Tole je njihova stran, kjer se nahajajo moški parfumi, ki jih nudijo https://www.myspirit.si/moski-parfumi.

Mislim, da so moški glede parfumov manj izbirčni kot ženske in zato so jim točeni čisto OK. Nevem, meni ne potegnejo ravno preveč.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov