Tečaji ličenja

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

zalaL
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a zalaL » 20. Jul. 2005 14:16

Me zanima, če je katera že bila na kakšnem takem tečaju in kako ste bile zadovoljne.

Sem brskala po netu ponudba je sicer ogromna ampak ali so vse te šole tudi kvalitetne?
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 20. Jul. 2005 15:23

Jaz ti priporočam, da greš rajš h kaki profesionalki (čeprav boš dala 100 jurjev). Vem, da od Kavace žena ima tečaje npr. in so ful dragi, ampak ona res obvlada zadeve. :wink:
Mislim od tamladga kavace... Sebastjan, al kako mu je ime. :D
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 20. Jul. 2005 15:39

En tečaj je tudi v Kranju - vodi ga Tanja Mendillo, pa kot sem gledala, cene niso pretirano visoke.
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 20. Jul. 2005 15:44

Applebitecc napisal/-a:Jaz ti priporočam, da greš rajš h kaki profesionalki (čeprav boš dala 100 jurjev). Vem, da od Kavace žena ima tečaje npr. in so ful dragi, ampak ona res obvlada zadeve. :wink:
Mislim od tamladga kavace... Sebastjan, al kako mu je ime. :D


tina? ona obvlada
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 20. Jul. 2005 15:45

Ja, nisem bla ziher, če je Tina. :wink:
Ja, ona obvlada. Mene je 1x mazala in razlagala ravno eni ženski o teh svojih tečajih... Po moje te mora kar naučit. :)
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 20. Jul. 2005 15:59

Tina pa res zna ja! :D
This too shall pass.
Uporabniški avatar
Mašy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 15. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Mašy » 20. Jul. 2005 16:55

Tut js mislm, da Tina V. Cavazza obvlada, ker vse ženske, k sm jih vidla in jih je ona naličla, so ble fenomenalno lepe :flower:

Sm pa zdele mal brskala po netu in če kero res zanima, to je njen mobi: 041/ 245 643, da se zmenš za ličenje.
Pa sej se itak vid že ko njo pogledaš, k je sama tok dobr naličena. Kakšne ma pa kej cene?
Pa še to sm prebrala, da za poroko pride tut na dom zrihtat nevesto in je tm do zadnga, da je nevesta čist brez skrbi in božanskega looka. Kul :grinsevil:
Be happy!!!
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 20. Jul. 2005 18:15

Hm mislim, da tam 100.000 ali še malo več, ker je tut to takrat omenjala. Pride pa ne vem kok ur tečaja (niti ne tok velik :? ) in svetovanje glede nabave make-upa baje... Mate srečo, da sem ravno slučajno to vse preslišala, hahaha. :D :wink:

Aja, BTW... Menda ne vzame na tečaj kar vsake.
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 20. Jul. 2005 18:38

zalaL napisal/-a:Me zanima, če je katera že bila na kakšnem takem tečaju in kako ste bile zadovoljne.

Sem brskala po netu ponudba je sicer ogromna ampak ali so vse te šole tudi kvalitetne?


na nobenem še nisem bla.....tak da.....
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 20. Jul. 2005 20:06

Jaz sem bila na tecaju Katje Fasink in nisem bila prevec zadovoljna. Drgac pa me zanima tale Tina Cavazza. Ce katera ve kaj vec o njenih tecajih in ce je to ziher, da stane 100.000??? Ker to je malo velik. Jaz sem dala pri Katji 8.000 za 4 ure. Aja pa una cifra od mobitela je ta prava??
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 22. Jul. 2005 11:50

Tuki sm našla en intervju s Tino, pa še ta zadnjo slikco poglejte k je z Gisele slikana :x :cry: Jst bi tut! :D
http://www.lepotainstil.net/LepotainSti ... vazza1.htm
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 22. Jul. 2005 12:28

Lastovica napisal/-a:Jaz sem bila na tecaju Katje Fasink in nisem bila prevec zadovoljna. Drgac pa me zanima tale Tina Cavazza. Ce katera ve kaj vec o njenih tecajih in ce je to ziher, da stane 100.000??? Ker to je malo velik. Jaz sem dala pri Katji 8.000 za 4 ure. Aja pa una cifra od mobitela je ta prava??


Ja men je tut to ful drago, sam jest sem slišala tko. :?
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 24. Jul. 2005 14:24

Kolk pa potem stane ce te sam enkrat namaze (recimo za maturantski ples al pa za poroko), da nimas tecaja?
fashionbabe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 27. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fashionbabe » 27. Jul. 2005 18:38

Živjo,

sama poznam vsa ta dekleta,saj sem model in me jih je velik že mazal.Zdi se mi mal tko, ko pišete o Tini,da stane 100 jurjev,pa da ne vzame vsako.Kakšna merila pa so to.Pr nas v naši agenciji je Katja vse punce naučila kako se naličijo in znamo.Vam povem,da se včasih raj sama kukr da me kdo ki nima pojma.Katja ma tut velik mednarodnih referenc,o katerih se ne piše,ampak dela pa ful velik mejkupov.Njen tečaj je zihr vredn 8 jurjev,ker nauči.Tko da kdor govori,da ga ni naučila laže.Poleg tega je pa frajerka.Na svojmu portalu objavlja intervjuje o konkurenci - sej vidte kje ste najdle kontakte od Tine.

Sicer pa men je vseen.Itak nimam nc od tega.Sam tiste ki bi se rade naučile kr pejte h Katji,ker te za 8 jurjev nauči vse.Zihr.Najdete jo na 031691753, če se že pišejo cifre.Sicer pa je tud tko,Katja ni glih komunikativc,kar pa ne pomen,da ni dobra.Je zadržana,ampak fer in zlo pomaga pr tečaju da se naučiš.In za 8 jurjev,sori,ne rabm Tine Cavaca za kej več.

FashionBabe
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 27. Jul. 2005 19:42

Pa ne morebit to tok drago no, ker to je pa too much!
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov