Tattoo

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

_Dakota_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 12. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _Dakota_ » 28. Dec. 2010 10:21

Dioniz napisal/-a:Ponavljam: nič nimam proti malim tatujem. Jezi pa me, ko mi eni rečejo, da ga/je ni bolel tatu. Mene tud prvi piki kake pol ure niso boleli. Je pa že začelo pošteno žgat zadnjo uro, ko je senčil.

Saj ni to blo dobeni tu namenjeno.

Pa lep tatu maš kužapazi.


ah dej no. že ker si toliko pometen gotovo veš, da je bolečina subjektivna stvar?! kar bo mene bolelo ku hudiš in se bom drla ko jesihar, bo tebe lahko dost manj bolelo, nekdo bo pa mogoče komaj kaj čutil. pa tudi najbrž ti je znano, da ženske prenesemo dosti več bolečine kot moško prebivalstvo, tak da so tvoji komentarji popolnoma neumestni. revček, če te je tattoo bolel ko hudič, bi te rada videla rojevat! :evil: kdo si ti, da boš ocenjeval, kdo lahko piše o bolečini? vsak si naredi tattoo, ki mu leži, ki ga hoče, in nimaš nobene pravice, da podcenjuješ tattooje manjše od tvojega. jst mam 3, pa me niti eden ni svinjsko bolel. na križu imam kar velik komad, vilinko, ki mi jo je delala dobri 2 uri, na tilniku pa metulja, ki ga je punca delala 2.5uri (vajenka, njen 10i tattoo, ki ga je naredila fenomenalno). oba sta me na momente bolela ko hudič, ampak ne morem zdaj rečt, kako me je vse svinjsko bolelo, pa sta oba na mestih, kjer naj bi fuuul bolelo, ker je pač kost pod kožo
_Dakota_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 12. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _Dakota_ » 28. Dec. 2010 10:23

Dita- napisal/-a:hehe ja se čist strinjam, sam mal težko je vedt ali ima dejansko dobro barvo ali ne, ker je odvisno tudi od posameznika, enim lepše 'prime' kot drugim. si pa upam trdit, da tut ta manj kvalitetna barva je dovoljena oz. je v skladu s standardi (sam ni pač top of the top), tako da težko da bi ga kdo lahko tožil.


sej ni treba da ga toži, lahko mu samo naredi zelo slabo reklamo (bodimo pošteni, v današnjem svetu interneta to ni ravno težko), pa je dovolj, da je ob posel -vsaj v tolikšni meri, da bi od tega lahko živel. ne vem no,meni se zdi strašno neodgovorno, da ne uporabljaš najboljšega, kar je trenutno na tržišču
Uporabniški avatar
Fay
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 554
Na forumu od: 3. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Fay » 28. Dec. 2010 10:38

Dionz ti sporočim, če bo bolelo :) Namreč čez en mesec si ga grem delat na nart, tako rožico, in čez cel nart... Najbrž bo dosti joka in stoka :oops:
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 28. Dec. 2010 10:43

Fay kam ga greš pa delat? Tud jst si ga mislm v roku 2, 3 mesecev dat delat, vem že kaj, samo ne vem še kam.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
Fay
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 554
Na forumu od: 3. 2. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Fay » 28. Dec. 2010 10:53

Od kolegice sosed dela tattooje in je njej 2 fuul lepo naredo, in se fuul potrudo, pa tudi cen nima visokih... Če želiš ti na zs pošljem link od njegovga profila na fb...
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 28. Dec. 2010 10:55

No dej, prosim :)
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 28. Dec. 2010 11:19

_Dakota_ napisal/-a:
Dita- napisal/-a:hehe ja se čist strinjam, sam mal težko je vedt ali ima dejansko dobro barvo ali ne, ker je odvisno tudi od posameznika, enim lepše 'prime' kot drugim. si pa upam trdit, da tut ta manj kvalitetna barva je dovoljena oz. je v skladu s standardi (sam ni pač top of the top), tako da težko da bi ga kdo lahko tožil.


sej ni treba da ga toži, lahko mu samo naredi zelo slabo reklamo (bodimo pošteni, v današnjem svetu interneta to ni ravno težko), pa je dovolj, da je ob posel -vsaj v tolikšni meri, da bi od tega lahko živel. ne vem no,meni se zdi strašno neodgovorno, da ne uporabljaš najboljšega, kar je trenutno na tržišču


oprosti ljubica, ampak mislim da si ti tut približno ne zavedaš kakšne vsote denarja so to.... s top barvo tetovirajo svetovno znani tetovatorji, ki tut računajo tako mastno, da bi si malo kdo od nas lahko privoščil 'ornk' tatoo pri enem od njih...
poznam tetovatorja ki je že kar dolgo na sceni, pa si je šele zdaj lahko privoščil barve višje kakovosti. tut te, s katerimi je prej tetoviral so bile dobre, v skladu s standardi itd, ampak zdej si pač lahko privošči boljše.
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 28. Dec. 2010 11:20

pa še to :) nešteto ljudi ima reakcijo na barvo, ki zgleda tako, da barva zbledi, sploh pri rdečih barvah je to zelo pogosto... tako da je res težko tetovatorja ocenjevat glede na to a barva zbledi ali ne.
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Elle.*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 25. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Elle.* » 28. Dec. 2010 11:32

Jaz mam enga majhnega na zapestju. Dala sem si ga delat v exitu. Ni nek zapleten tatoo, tko da niti ni mel kaj zasrat, sam baje tm dela ful crapy tatooje. Meni je sicer moj ful všeč, sam drugega bom šla verjetno delat v culta. Res me vleče, da bi si naredila še enega, in mam tudi v mislih motiv in mesto, ampak še nisem čisto prepričana, ker je kar velik za moje pojme... Mogoče kakšnega manjšega na spodnji del hrbta, ali pa na gleženj.
Tale je luškan: http://www.coolanimaltattoos.com/wp-con ... tattoo.jpg Sam bi pa ziher mela črnobelega. :)
Inside every blonde is a blonder blonde waiting to get out.
_Dakota_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 12. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _Dakota_ » 28. Dec. 2010 11:43

Dita- napisal/-a:pa še to :) nešteto ljudi ima reakcijo na barvo, ki zgleda tako, da barva zbledi, sploh pri rdečih barvah je to zelo pogosto... tako da je res težko tetovatorja ocenjevat glede na to a barva zbledi ali ne.


glej, očitnosi se odločla branit tetovatorje ki slabo delajo, ali imajo materiale slabe kakovosti, tako da bom kar zaključila z debato.meni je itak važno, da so moji tatuji narejeni pri profi tetovatorki, ki je v celo Sloveniji priznana. pa raje mal več časa šparam, in imam dobro narjeno, kot da za malo keša dobim kar pač dobim.
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 28. Dec. 2010 11:54

Nikogar nočem zagovarjat, sploh pa ne nekaoga, ki ne opravlja dobro svojega dela... Samo hotela sem ti razložit par stvari, ki ti očitno niso jasne :wave:
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
Temptress
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 199
Na forumu od: 18. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Temptress » 28. Dec. 2010 12:11

Nimam (še) nobenga. Bi pa imela tole (ampak rajši na roki):

Slika

Slika
Uporabniški avatar
*frisko*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 470
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *frisko* » 28. Dec. 2010 12:57

Temptress


o moj bog

raje ne! a si predstavljas otroka, ki mu pol k**** ne bo jasno, kaj ma mami to na roki ...
_Dakota_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 12. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _Dakota_ » 28. Dec. 2010 13:39

Dita- napisal/-a:Nikogar nočem zagovarjat, sploh pa ne nekaoga, ki ne opravlja dobro svojega dela... Samo hotela sem ti razložit par stvari, ki ti očitno niso jasne :wave:


mi je marsikaj jasno. sem kar dolgo preverjala po netu in strankah raznih tetovatorjev, preden sem se odločla h komu grem. to je pač moj način. name gre samo najboljše - konec koncev, bo to ostalo na meni celo življenje. sem pač zahtevna stranka, ki je najboljše mpripravljena plačati
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 28. Dec. 2010 13:47

sej ravno to, če bi se poznaimala, bi vedela, da kako barva prime/zbledi je odvisno od posameznika do posameznika in ne od tetovatorja :wink:
Our passion is our strength <3

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov