Tattoo

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 09. Jan. 2015 15:56

Jaz sem pa mislil da se slabo citira Gandalfa.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3438
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 09. Jan. 2015 16:11

:D Jao, ne :D

P.s: ful mi je dobra ideja, js bi tudi mela to tetovirano.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 09. Jan. 2015 16:12

^^ Slika
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 09. Jan. 2015 19:34

Led Zeppelin napisal/-a:Jaz sem pa mislil da se slabo citira Gandalfa.


Gandalfov quote me spremlja na kolokvijih, mogoče bi mogla premislit o tatuju.
selenja
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 13. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a selenja » 13. Jan. 2015 23:26

Slika
Heila,
Js sm si gledala tale tattoo in so mi ga u red catu ocenil 50 eurou pa semizdi to mal velik. Se splaca tolk dat za tole mejhno puscico? ker sm zasledila da jo pr ksnih tatuvatorjih k so bl na domu lah dubis tut za kakih 20 eurou, pa nevem u cem je studio tolk bols, ce vem da majo tut tm normaln licenco
Lp
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 24. Jan. 2015 15:52

A ni cena tattooja dosti odvisna tudi od kvalitete barv? Sem videla že poceni tattooje, ki so čer par let iz črne postali zeleni, taki kot iz JLA.
Ellona
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 21. 9. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ellona » 10. Sep. 2016 20:25

Kam iti delat tatu na gorenjskem? Lahko tudi Ljubljana. Je katera že bila v Damien's tattoo v Kranju?
Uporabniški avatar
LisičkaZvitorepka11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 15. 2. 2016
Kraj: Jesenice

Neprebrana objavaNapisal/-a LisičkaZvitorepka11 » 11. Sep. 2016 8:28

Jaz sem enega delala pri Damien's tattoo...
S fantom sva šla skupaj, tetovirala naju je Katja in za manjši tattoo na rebrih sem plačala 50€, kar se mi je zdela čisto v redu cena... potem pa sem pred mesecem dni odšla tja z željo po še enem tattooju (10cm dolg napis na stopalu, praktično 5 besed) - pa so mi hoteli zaračunati 120€ :eek: :eek:
Tako da tja mislim da ne bom šla nikoli več...

Prvega sem delala na Bledu pri Tavčiju, ampak tam so zdaj čakalne vrste tudi po dobro leto..

Zadnjega pa sem naredila pri Petri v Hrastjah pri Kranju (http://www.crystalrosetattoo.com/). Na vrsto sem prišla takoj, s tattoojem sem zadovoljna, ne morem ti pa povedati kakšna kvaliteta je ker ga imam šele 1 mesec.. Sem pa zanj odštela 65€ (torej pol manj kot pri Damienu)

Mami ga je pa delala v ''Mato tattoo'' v Kranju... po 2 letih izgleda kot da bi se črke malo zlile in zelo težko razbereš kaj sploh piše..


Upam, da ti bo tole kaj pomagalo :P
poletnodekle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 16
Na forumu od: 6. 7. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a poletnodekle » 12. Sep. 2016 9:43

tudi jaz sem si ga delat pri Damien's tattoo, zelooo zadovoljna. je pa res, da so nabili cene :/
Uporabniški avatar
capo di banda
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 362
Na forumu od: 29. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a capo di banda » 14. Sep. 2016 22:35

Ne razumem kako nekateri gledate na denar pri taki stvari kot je tatto, kjer je še posebej važno kako kvalitetno barvo vam nanaša pod kožo. Čeprav bi naj neki standardi bili... sem pa govoril s kolegom ki je že dosti tega dal čez in pravi da so razlike velike, in za zdarvje ter vidnost. Tako, da verjetno ti kateri z jupol barvo tudi za 15 evrov vgravira na stopalo par besed, samo vprašanje kdaj boš dobila kožne težave, ali pa svinceva barva. Sicer ne vem za te navedene primere zgoraj kakšne barve uporabljajo, verjetno so neki standardi. Samo zase vem da raje več plačam (sploh če so tako banalne cene 50 evrov razlike), za stvar ki bo praktično celo življenje v meni....
Uporabniški avatar
LisičkaZvitorepka11
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 15. 2. 2016
Kraj: Jesenice

Neprebrana objavaNapisal/-a LisičkaZvitorepka11 » 18. Sep. 2016 22:19

Ja normalno da ne greš nekam kjer so cene smešno nizke, to bi bilo že tako ali tako sumljivo... ampak če pa stvar petkrat preplačaš in je tvoj izgovor ''boljša kvaliteta'', je pa to po mojem samo neumno...
moj tattoo je bil končan v 20min, lahko si predstavljaš da res ni velik, pa naj bi zanj dala 120€ ?
Sploh me pa v tem primeru pri Damienu ni toliko zmotila cena kot pa dejstvo, da sem pred enim letom za celo malce večji tattoo odštela POLOVICO manjšo ceno, se ti zdi to normalno? Pa ne mi rečt da so v enem letu tako zelo dvignili kvaliteto no :lach:
Uporabniški avatar
kenro58
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 27. 6. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a kenro58 » 30. Jun. 2017 7:16

Ima kdo ozkušnje z Inkorporacijo v Domžalah? :)
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 04. Jul. 2017 11:12

Jaz sem si prejšnji četrtek dala delat tattoo na hrbtu (ni velik), pa me zanima, kako dolgo je priporočljivo mazat tattoo z vazelinom. Tetovator mi je dal vazelin Easy Tattoo aftercare in mi rekel naj mažem tam dva, tri dni maksimalno. Ko pa berem reviews od te kreme na spletu in tudi nasplošne informacije o negi po samem tattooju piše naslednje tri tedne. Kaj se vam je iz izkušenj najbolj obneslo? Tattoo izgleda super, ni se še začel luskat, niti do faze krast še nisem prišla :D , ne vem pa kaj pričakovati v primeru da kremo neham uporabljat. Danes je 6. dan če štejem dan, ko sem si naredila tattoo, in zaenkrat še mažem tam 2x dnevno zelo na tanko na umiti tattoo. Aja no malo je začel srbet kot je značilno, a seveda puščam na miru in se ga nasplošno ne dotikam.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7032
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 04. Jul. 2017 11:51

Prvi dan sem si ga mazala z navadnim Bepanthenom, naslednjih 14 dni pa z vazelinom-v teh dneh ni bil nikoli suh, sem ga redno mazala.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 04. Jul. 2017 13:32

Ok kul, pol še kak teden do dva mažem s tem vazelinom ... Bepanthen je uporabljala tudi moja kolegica, ki je šla k istemu tetovatorju, vendar ji ni on tega svetoval. Jaz te kreme trenutno mislim da niti nimam doma in bom kar nadaljevala s tem vazelinom, če mi je že sam to dal.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov