Tableti za lase

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 26. Jan. 2009 1:41

Jemljem Nutrilite™ 3-kompleks - mešanica naravnih sestavin za lase, kožo in nohte.
Se mi pozna, sploh pri nohtih, ki so koončno bolj trdi
Uporabniški avatar
BaByBlu
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 135
Na forumu od: 15. 11. 2007
Kraj: lost

Neprebrana objavaNapisal/-a BaByBlu » 26. Jan. 2009 1:59

a lasje tudi hitreje rastejo?
Black Kitty

Neprebrana objavaNapisal/-a Black Kitty » 26. Jan. 2009 9:08

Meni lasje že tako ali tako hitro rastejo, tako da ne vem :nixweiss:
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 26. Jan. 2009 10:34

andrejav88 napisal/-a:Jaz sem si dans kupla kapsule od pivskega kvasa, bom vidla kaki bojo učinki.


javi, da še jaz začnem. jaz bi predvsem za hitrejšo rast las in nohtov!

aja pa *zverinica* - tebi tale natural wealth pomaga za hitrejšo rast, ali za kaj?
Uporabniški avatar
BaByBlu
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 135
Na forumu od: 15. 11. 2007
Kraj: lost

Neprebrana objavaNapisal/-a BaByBlu » 26. Jan. 2009 10:50

pa prosena kaša naj bo tudi pomagala za boljšo rast in kvaliteto nohtov in koze...
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 26. Jan. 2009 19:59

BaByBlu napisal/-a:a lasje tudi hitreje rastejo?

ja seveda,da obstajajo sredstva tud za to :) jaz sm mela lase ful v kurcu zarad peroksida.jao se si mi cepli,lomli in izpadali.naenkrat je bla krtača polna las.pol sm si kupla Receptov šampon in losijon za hitrejšo rast las in proti izpadanju las(dva v enem)in lasje so supr.hm...kot sm pa rekla o tabletah nism nč slišala in sploh ne vem,če bi jih lahk v tem novem stanju jedla,nebi rada zajebala...
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 26. Jan. 2009 22:07

merisima napisal/-a:pol sm si kupla Receptov šampon in losijon za hitrejšo rast las in proti izpadanju las(dva v enem)in lasje so supr


uuuuuuu tole bi pa jest rabla :D k mam tko redke lase da adijo pamet... kje se pa dobi to čudo, pa kolk prbližn je?
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 27. Jan. 2009 20:06

meni so super tablete firme Natural wealth - vitamini za lase, kožo in nohte. Odkar sem imela blanž projekt marca lansko leto, jih nonstop jemljem...že samo zaradi boljšega občutka :)
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 27. Jan. 2009 21:57

Ryu napisal/-a:
merisima napisal/-a:pol sm si kupla Receptov šampon in losijon za hitrejšo rast las in proti izpadanju las(dva v enem)in lasje so supr


uuuuuuu tole bi pa jest rabla :D k mam tko redke lase da adijo pamet... kje se pa dobi to čudo, pa kolk prbližn je?

ma povsod :) jaz si kupim v DM ju,majo pa tud v Mercatorju,Sparu in po mojem v vseh drogerijah.

kolk je...ne vem točn...približn je losjon 2 pa pol,šampon pa malo več.res da je kr drago sam res pomaga lasem.vem iz lastnih izkušenj,ki sm mela tud katastrofo.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 27. Jan. 2009 22:03

u fajn :) tnx za info... ker po operacij kolena (z dvojno dozo inekcij za narkozo :roll: kreteni) se mi je ceu sistem podru, poleg zdraustvenih težau (menste ni blo več kt pou leta), katastrofalne kože in glavobolou, so se mi lasje čist razredčl :( katastrofa res, pa še zdej ni nč bolš, čeprou je že 3 leta pa mal od tega :cry:

aja, kuko pa prbližn zgleda ta stvar?
Uporabniški avatar
gaby_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1318
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a gaby_ » 27. Jan. 2009 22:52

tako: Slika
Uporabniški avatar
Ryu
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 714
Na forumu od: 22. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Ryu » 27. Jan. 2009 23:03

hvala :D
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 04. Feb. 2009 15:03

No tako, pa sm si tud jst kupla neki za lase...
Zadnji dve leti sem opazila da so se mi lasje preveč zredčili. Sem poskušala s šamponom Fitoval pa ni bilo kakšne opazne razlike (verjetno tudi zato ne, ker nisem bila vztrajna in uporabljala samo ta šampon). Pa sem zdej vidla v DMju, da imajo ta teden 15%popust na vsa prehranska dopolnila. No in sm si rekla d zdej se bom pa res dala v to (šampon+tablete Fitoval). Pa sm šla v DM in vidla da je 30% popust tud na tablete FidiVal retard; pa tko vprašam prodajalko katere nej vzamm pa mi je rekla da te od FidiVala, ker so dobra znamka pa še da res neki pomagajo. No in sm vzela eno škatlco (za 1mesec)...pa zdej že ceu dan čekiram internet in opažam, da veliko punc/žensk to jemlje in da so ful zadovoljne z rezultati (opazno se zboljšajo lasje že po dveh mesecih jemanja). Tko da zdej (dokler so še znižane) grem še po dve škatlce, da bom imela za 3mesce. :D
Seveda bom poročala, če res delujejo.
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.
Uporabniški avatar
laancy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 11. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a laancy » 05. Feb. 2009 9:01

Jz mam tut dons namen it po te tablete...sicer ne FIDIVAL, ampak FITOVAL, k so si čist podobne (oboje imajo skoraj identične sestanvine), sam, da je Fitovala za isto ceno še enkrat več. (Če vas zanima, ja, sm Gorenjka :wink: )
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 05. Feb. 2009 11:04

^^
ja to sm tud jst gruntala kaj nej, sam sm rekla, da če že jemljem, dam rajši 6€ več...ker čez FidiVal nism prebrala niti ene pripombe, za FITOVAL pa kr nekej. Se slišiva, ko bodo rezultati! :wink:
Vse bolj komplicirano postaja živeti enostavno.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron