Splošna vprašanja o nakupu kozmetičnih izdelkov

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ursa2502
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 310
Na forumu od: 17. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a ursa2502 » 13. Sep. 2010 10:17

mene pa zanima, če je katera že preizkusla novo maskaro l'oreal Volume Million Lashes in kako ste zadovoljne? :D
Uporabniški avatar
Dita-
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 618
Na forumu od: 8. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Dita- » 30. Sep. 2010 13:32

Tudi jz rabim malo pomoči, kupujem najbrž čistilno peno in pa tonic, pa me zanima kaj mi priporočate? imam mešano kožo, ne preveč problematično, tu pa tam se pojavi kakšen nadležen mozoljček in pa ogrci. do sedaj sem si obraz čistila samo zvečer s čistilnim mlekom Alvedere, pa bi rada zamenjala način čiščenja ker imam občutek da moja koža potrebuje več nege.
Our passion is our strength <3
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 30. Sep. 2010 14:10

Ne vem, koliko ti bo tole pomagalo, ker zadnje čase nimam nekih posebnih težav s kožo, ampak jaz imam Alverde baby peno za čiščenje in pa tisto čistilno kremo s prstjo.

Tonik imam Alverde vtrnica, prej sem imela Sanctum, ki je ibl tudi dober.

Kreme nimam, uporabljam olivno olje.
Uporabniški avatar
Br00tal
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 24. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Br00tal » 24. Okt. 2010 16:11

Hej, jaz bi nekaj vprašala oz. se pozanimala ;)

Nimam težavne kože, pravzaprav, ko gledam svoje vrstnice, sem lahko prav srečna, da imam tako. :) Vendar imam malo ogrcev, sploh po nosu, pravzaprav je težaven tako imenovani T predel ;) Resnično uporabljam od pilinge, da jih odstranim, vlažilne kreme, vsako jutro&večer gel, da si fajn očistim kožo :) Vsekakor pa me zanima tole zadnje :) Morda veste, kaj bi na dolgi rok najbolj odstranilo moje ogrce? :) Iz srca vam hvala za odgovore :)
Dogs never bite me. Just humans.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 24. Okt. 2010 16:53

Kaj pa obliže za odstranjevanje ogrcev oziroma čiščenje por si že poskusila? Jaz redno uporabljam Clear Up-Strips od Balee in res fino ''potegnejo'' ven ogrce. Drugače pa h kozmetičarki, da ti jih odstrani, potem pa seveda še naprej vestno skrbet za kožo.
Uporabniški avatar
Br00tal
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 24. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Br00tal » 24. Okt. 2010 17:23

Ja, sem, ampak so se mi zamerili, kajti od Nivee so res slabi (;
Mogoče ima Balea boljše, bom poskusila :)

Ja, kozmetičarko obiskujem vsak mesec ampak dolgotrajnega učinka nima vse skupaj, vsekakor pa se mi koža boljša in boljša :)

Kakorkoli, hvala (;
Dogs never bite me. Just humans.
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 24. Okt. 2010 19:22

Eno vprašanje, kak veliki morejo bit ogrci da ti jih ven potegne? Pomojem mojih ne bi, kr so res samo male pikice, ampak mene vseeno motijo. Ali bi? :D

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 24. Okt. 2010 19:37

Ni fora koliko so veliki v premeru, ampak kako globoko nastanejo - se pravi koliko je pora zamašena. Probej s trakci, js si ponavad 1x tedensko naredim ''kuro'' s trakci, pa sem vedno presenečena koliko ogrcov v resnici imam oziroma koliko umazanije v porah, čeprav na pogled sploh ni videt. ;)
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 24. Okt. 2010 21:02

Aha dobro potem, hvala. :D Pa je treba nad paro držat kaj pred tem al kr na suho?

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 24. Okt. 2010 22:27

U tele trakce od Balee mam tud js še nekje :D Moram tudi jaz sprobat. Me pa tudi zanima, če je potrebno kaka 'predpriprava'-recimo kak piling, para...?
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 24. Okt. 2010 22:31

Če se prav spomnim, se jih da na navlaženo kožo (pač mal s prsti potapkaš po nosu oz. kjer pač rabiš - tko sem jz počela; če so pa tile kaj drugačni pa ne bi vedla).
Uporabniški avatar
Br00tal
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 24
Na forumu od: 24. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Br00tal » 24. Okt. 2010 22:57

Najbolj pomembno je da pred tem popolnoma očistiš kožo, torej niti nevidne plasti pudra, niti nič ;) Potem pa ja, zvlažiš z vodo in potapkaš, počakaš okoli 15 minut (če se prav spomnim) in potegneš dol :)
Dogs never bite me. Just humans.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 26. Okt. 2010 22:31

Slika
Ima katera? Kaj menite? :) Za obrvi pač, svinčnik mi gre na živce. :/ In pa, ricinusovo olje res pomaga za zgostitev obrvi in trepalnic?
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 01. Nov. 2010 17:25

Mene zanima, kje v Lj bi lahko kupila tole:
Hair manya HI DENSITY

Slika


Prosim za pomoc (naslov trgovine :D)
Feist.
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Feist. » 09. Nov. 2010 18:06

Bi znala katera priporočiti kakšen korektor? Takšen ko se ne razmaže po celem dnevu. Ta, ki ga imam zdaj od Essence, na koncu dneva se mi zdi da kar izgine.. iščem pa nekega po dostopni ceni, po možnosti v čopiču, ali pa vsaj takega ko je res obstojen.

* Vesna, zakaj se pa uporablja to?

And then she'd say, it's Ok, I got lost on the way but I'm a supergirl, and supergirls don't cry.
And then she'd say, it's alright, I got home late last night, but I'm a supergirl, and supergirls just fly.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov