Splošna vprašanja o nakupu kozmetičnih izdelkov

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 02. Dec. 2016 8:25

Afrodita ma neko super linijo izdelkov za nego brade - vosek, tko krema za "oblikovanje" in šampon. pa vse je res lepo zapakirano....

Slika
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 02. Dec. 2016 8:57

Exit, ne boš verjela, ampak sem našla 10 min nazaj isto zadevo v njihovi spletni trgovini, ko sem iskala nek drug izdelek za eno darilo :D. Mi iz nekega razloga ko sem guglala teh izdelkov ni našlo.
A si mogoče to zasledila kje po trgovinah? DM, Mueller?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
EauDe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 14. 12. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a EauDe » 14. Dec. 2016 5:46

Baje, da so tukaj zelo ugodne cene parfumov in kozmetike ;)

http://www.izbrisanareklama.si
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 14. Dec. 2016 9:51

Ma nemoj.. in nad odkritjem si bila tako navdusena, da si si za nickname izbrala ime firme? Damn.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 15. Dec. 2016 8:49

Exit, ne boš verjela, ampak sem našla 10 min nazaj isto zadevo v njihovi spletni trgovini, ko sem iskala nek drug izdelek za eno darilo :D. Mi iz nekega razloga ko sem guglala teh izdelkov ni našlo.
A si mogoče to zasledila kje po trgovinah? DM, Mueller?



Joj oprosti, šele zdej opazila post! V müllerju imajo 100% :)
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 15. Dec. 2016 9:17

Ni panike, sem v tem času že našla. Olje tako osladno diši da mi je kr malo žal da sem nabavila. Ostalo je pa kul.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 13. Jul. 2017 7:20

Btw uporabnice leč za oči.
A je še katera opazila da tekočina za leče ful lepo odstrani make up?
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 14. Sep. 2017 12:20

Živjo,

A mogoče katera uporablja krtačo za obraz? Zanima me a je važn katero kupš al ne? Pa a je važn kakšn ma nastavk? Mam aknasto kožo in bi rada sprobala še to zadevo. :)

Hvala.
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 15. Sep. 2017 13:19

Jaz, ker se mi povrhnjica lusci.. imam pa eno cisto genericno, meni je kul. Namazen z izdelkom za ciscenje obraza in zdrgnem nekje 1x na teden. Po mojem samo pazi, da niso pretrde scetine :)
pišček
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 19. 11. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a pišček » 22. Sep. 2017 11:29

Ali ima katera od vas izkušnje s to linijo izdelkov https://www.germstar.si/? Oba s partnerjem imava precej občutljivo in suho kožo, vendar si roke pogosto umivava (vrt, domače živali...). Iščem linijo izdelkov, ki bi odstranila čim več bakterij a ne bi poškodovala kože.

Generičnim antibakterijskim milom se izogibam, saj naj bi vsebovali hormonske motilce, teh je že tako ali tako povsod preveč in se jim poskušam karseda izognit. Omenjena mila pa naj bi uporabljali v vrtcih, šolah ipd. Je že katera uporabljala?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 24. Sep. 2017 15:58

A je slučajno katera uspela odkriti kakšno lepo, klasično temno rdečo šminko?
Jaz imam to ful velik problem najti. Ker so ali čisto presvetle, ali pa potegnejo na roza/vijolično, bi pa res rada pač izrazito rdeč ton.
Npr tole:

Slika
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Sep. 2017 17:08

Js se tudi priporočam za to vprašanje.
Sm pred kaka pol leta imela isti problem, pa tudi mi je šlo na živce, ko so kakšne potegnile na roza, vijolično in mi nikakor ni ratalo dobit pravega odtenka. Sem potem na koncu vzela eno, ki ni bla toliko temna kot ta na sliki, mislim da je cherry red odtenek al neki podobnega, bom mogoče šla zdej jeseni v nabavo še kakšne temnejše.

Kdaj je tudi dobro zmešat dve, tri skupaj, če ne dobiš pravega odtenka v enem. Prijateljica vem da si tko nek temen svinčnik (mogoče dobiš celo več izbire med svinčniki? ) za obrobo ustnic namaže čez cele ustnice in pol še neko šminko čez in meni pride res ful dobr efekt, bolš kot če uporabi vsako posamično..
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Firestorm
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 511
Na forumu od: 24. 4. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a Firestorm » 24. Sep. 2017 20:04

Svinčnikov si pa res nisem še nikoli kaj preveč ogledovala, bo treba malo počekirat :)
Drugače mi pa ni jasno, kako je možno, da je lep rdeč odtenek verjetno še najtežje najti, medtem ko imajo na voljo vse ostale barve pod soncem.
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7532
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 24. Sep. 2017 20:53

Ma meni se zdi, da navadnih rdečih je dosti samo teh temno rdečih je malo manj, pa še ene so na vijola ali majo kake bleščice/ niso mat .. pri nekaterih kolekcijah sploh nimajo bolj temnih šmink.. Vpraši čene drugič kako prodajalko za pomoč.
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 25. Sep. 2017 16:25

Meni je od temno rdecih smink Mac Dark Side noro vsec. Samo mogoce tudi se malo bolj na vijolicasto vlece, kaj pa vem.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov