Splošna vprašanja o nakupu kozmetičnih izdelkov

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

alixx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 3. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a alixx » 06. Apr. 2015 16:02

Glede na to če ti ta ''navadna'' kozmetika povzroča iritacije je res najbolje, da greš po ''dermatološko'' kozmetiko v lekarno, ki je za netolerantno kožo.
(Sedaj, ker je poletje je najbolje kako s SPF oz. da vzameš še dodatno z visokim SPF)
Sicer pa izogibaj se predvsem 100% naravne kozmetike, ker te ponavadi za konzervanse uporabljajo etanol ali eterična olja, kar na občutljivi koži povzroči iritacije (govorim iz lastnih izkušenj)
Uporabniški avatar
Dandellion
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 4. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Dandellion » 08. Apr. 2015 16:53

Saj sem v prvem postu vprašala ravno po lekarniških znamkah (La Roche Posay, tudi Avene, Eucerin ipd.), a me je zanimalo s katerimi konkretno imate dobre izkušnje. Hvala vseeno, sem že stestirala nekaj in se bom potem odločila.
Wasp
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 1. 5. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Wasp » 23. Maj. 2015 17:51

A je mogoče že katera zasledila kakšen dober korektor za telo v smislu pudra za prekrivanje brazgotin in tatujev?
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 02. Nov. 2015 15:16

hei!

a je mogoče katera naročena na revijo Avon? mene samo zanima kako to poteka.. ok pač se prjaviš na revijo.. jo vsak mesec dobiš na dom.. a je pol treba plačevt kakšno poštnino? pa recmo, če kakšen mesec ne naročiš kozmetike a lihtko dobiš nasledn mesec revijo na dom al ne? pač bolj me zanimajo dodatni stroški glede tega, če si pač naročen itd.

hvala za vse informacije
Tu es dans toutes mes pensées.*
nekogirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 212
Na forumu od: 11. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nekogirl » 31. Maj. 2016 14:32

..
Zadnjič spremenil nekogirl, dne 17. Jul. 2016 16:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 31. Maj. 2016 16:38

Jaz sem jo enkrat pred enim eventom in si res lepo rjav po soncenju :)
ampak je stvar fuuul smirasta in se skoraj ne vpija, tako da je res samo za na plazo, ko se gres lahko pol skopat takoj. :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 31. Maj. 2016 19:23

Ne, vem pa, da je bila lani takoj razprodana.
#teampaleskin4evah
The world is as you are.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 12. Jun. 2016 18:37

Ima kdo kak preverjen izdelek/home remedy proti vplivu ferdamane vlage na lase? :nein: to gnilo vreme se bo ocitno se nekaj casa drzalo in jaz bom pocasi obupala nad svojimi lasmi... Vsakic, preden grem med ljudi, si jih lepo zlikam, da so gladki in ravni - stopim skozi vrata - PUF :tot: predvsem me moti razcvet vrtincev na straneh cela, ki ti dajo izgled neokusne barocne skravzlane lutke.

Slika

zadnje case tako hodim z burko iz rute po mestu in moram priznat, da se to v trenutnih kontroverznih casih pozna na stevilu cudnih pogledov :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 12. Jun. 2016 18:59

Eh baročna lutka kravželčki so prav simpatični :D.
Jaz sem že obupala da se jih bom kdaj znebila.
So pa cimre uporabljale en syossov sprej za lase. Bil je kao za zaščito pred kurjenjem zaradi likanja, ampak so bile obe navdušene da se lasi ful manj vlažijo in kravžljajo po njem.
Ne vem če je ta arcnija sploh še v prodaji, je bilo pa nekaj takega:
Slika
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 12. Jun. 2016 20:33

Jaz si za anti žblj učinek na lase po likanju nanesem en stisk olja za nego las, ob prečki pa dam še eno pikico voska, da utrdim tiste male laske, ki želijo voditi svojo politiko. Zaenkrat je to moj super recept za umiritev las.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 13. Jun. 2016 0:43

Hvala, bom sla mal pobrskat v mullerja :) zaenkrat imam samo olje, ampak ne pomaga kaj dosti.. najbrz bom morala tudi v malo boljsi likalnik investirat, tale je nek cheap za 15 ficnikov.
Ritaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 11. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ritaa » 22. Jul. 2016 14:13

Živjo,

a ima katera izkušnje z Mac kozmetiko? Vsi jo hvalijo, ampak bi se vseeno rada prepričala, preden kaj kupim.. Zanimajo me predvsem pudri in senčila.
Že vnaprej hvala za odgovor :)
nektarina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 2. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a nektarina » 16. Avg. 2016 12:09

Meni je Mac super! predvsem pudri, moraš pa najprej ugotoviti kakšen ti bo ustrezal, glede na tip kože.. Škoda, da jih v Slo ne moreš kupiti, je pa super "izgovor" za izlet v Trst ali Zagreb ;) malo preveri na netu, vzemi s sabo frendico, ki ima kaj pojma o tem in akcija :D
Ritaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 11. 12. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ritaa » 23. Avg. 2016 11:32

nektarina napisal/-a:Meni je Mac super! predvsem pudri, moraš pa najprej ugotoviti kakšen ti bo ustrezal, glede na tip kože.. Škoda, da jih v Slo ne moreš kupiti, je pa super "izgovor" za izlet v Trst ali Zagreb ;) malo preveri na netu, vzemi s sabo frendico, ki ima kaj pojma o tem in akcija :D


Hvala za nasvet!

Upam, da bo kmalu tudi pri nas. Bom šla v akcijo in sprobala, tale ideja za izlet pa tudi ni slaba ;) hvala!
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 01. Dec. 2016 14:58

Hej,

kam po kul stvari za nego brade (po možnosti v Lj, saj nisem fen kupovanja po internetu ker rada vse pretipam in prevoham preden se odločim :) ). Olja, voski, šamponi itd.
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov