Solarij

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
xbutterflyx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 30. 7. 2008
Kraj: <3

Neprebrana objavaNapisal/-a xbutterflyx » 31. Jan. 2011 18:44

En lep pozdrav usem!

Sm skoraj sigurna, da ta tema že obstaja, sam jaz je nism nikjer zasledila.
Ker se bliža maturantski in bi rada pridobila nekaj barve, me zanimajo vaše
izkušnje s solariji. Pač use.. cena, kolkrat ste ga obiskale.. Razpišite se in mi
svetujte, ker bo to moj prvi obisk solarija in bi bla vesela vsakega odgovora.
Hvala..
Če Te Kdo vPraša Za NaSvET KaKo UJeTi SaNJe..oDGovOR Je PrePRoST-VeRJeTi MoRaŠ VaNJe!;)
Amy101
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 23. 11. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Amy101 » 01. Feb. 2011 16:45

Kot prvo si solarija ne priporočam, ker je škodljiv. Bolj kot solarij ti priporočam, da si kupiš eno dobro samoporjavitveno kremo in si z njo ustvariš lep, zdrav ten. Seveda, pa kdo pravi, da so zagorele punce v modi?
Uporabniški avatar
xbutterflyx
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 30. 7. 2008
Kraj: <3

Neprebrana objavaNapisal/-a xbutterflyx » 01. Feb. 2011 19:11

Zavedam se, kako zelo je škodljiv solarij, ampak jaz nisem imela v planu tega, da bi bila popolnoma zagorela, ampak le malo. Toliko, da bo prišlo do izraza. Mislim, da mi ga zato ni treba ravno velikokrat obiskati.
Drugače pa hvala za nasvet!
Če Te Kdo vPraša Za NaSvET KaKo UJeTi SaNJe..oDGovOR Je PrePRoST-VeRJeTi MoRaŠ VaNJe!;)
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 01. Feb. 2011 19:25

Ah solarij samo zato, da boš na maturantskem plesu zagorela. Povem ti, da je brezveze uničevat kožo, ker bo to zadnja stvar, ki jo bo kdorkoli opazil na tebi!
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 01. Feb. 2011 19:32

Sicer sem totalno proti solariju, ampak mislim da pa par obiskov ne bo ravno škodilo. Vsekakor pa ne prvič probavat samoporjavitveno kremo pred maturantskim, ker so lahko zelo zabavni rezultati (vem :D).

Najbolje da povprašaš v solariju in da seveda ne pretiravaš :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 01. Feb. 2011 19:58

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 18:14, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 01. Feb. 2011 21:42

Sam da ne bo tko kot pri meni, ko sem šla pred maturantskim plesom parkrat v solarij, dva dni prej sem bila pa tako opečena, da mi ena krema ni pomagala, sem sedela z nago ritjo na marmorju na balkonu in jokala od bolečine.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 01. Feb. 2011 22:03

Fak, lol pjotra, sorry. :D
Men se zdi solarij ena velika bedarija in večina jih na žalost pretirava..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 01. Feb. 2011 22:05

Sej me je izučilo, pa to je tudi že desetletje in več nazaj. Pozabila pa ne bom nikoli.
Vsem pa odsvetujem da grejo v solarij, sploh če nikoli še niso bile.

Mene je izučilo.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 01. Feb. 2011 22:09

Samo ne pretiravat!

Slika
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Feb. 2011 22:22

Tudi mene je nasmejal pjotrin post, čeprav verjamem, da njej ni bilo smešno :D
Sama sem nekaj let nazaj šla v solarij, s tem da se mi ni poznalo čisto nič.Naslednjič sem šla večkrat, pa spet nič konkretne razlike.No, zdaj pa bolj cenim svojo belo in zdravo kožo kot pa zapečen toast :D
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 01. Feb. 2011 22:49

Sem šla pred maturanskim v solarij, ampak ne zato, da bi bila zagorela, ampak, da bi mela normalen ten kože.
Ker drugače bi bila mlečno bela, tako pa sem imela normalen ten primeren za obleko (noben ne bi rekel, da sem v solarij hodila). Ni mi žal da sem šla in grem vsako leto pred morjem 5×, ker imam zelo občutljivo kožo in da ne fašem mehurjev (čeprav se mažem, v senci pa tudi me morem bit cel čas).
Tiste 5× letno vem, da me ne bo ubilo in neizmerno škodovalo :P .
Nenormalno in samodestruktivno je pa "solaranje" v Jersey Shore. Tisti pa tud ne vem, kako lahko preživijo :D
A goal without a plan is just a wish.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 02. Feb. 2011 13:06

Ah men se tut ne zdi nc narobe s solarijem. Vsako leto grem parkrat pred poletjem, da dobim neko osnovo, ker sm sicer precej svetlopolta in me brez neke podlage hitr opece. Pred maturantskim plesom sm sla tut ene parkrat, lih tok, da moja bela koza ni vn sekala u kontrastu s crno oblekco.

Zacela sm s srednje mocnim solarijem 5 min, pa naslednic 6, tko do max 8min pa pol to se ene parkrat ponovila. Men se je zdel cist dost, zgledala sm pa cist normalna, sploh ne zagorela.
Live. Love. Surf.
vrtavka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 31. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a vrtavka » 02. Feb. 2011 15:11

kolikor jaz vem ti solarij razen barve pred poletjem ne da nobene osnove, ki bi ji bla koža hvaležna. No, saj tudi ležanje na plaži ob poldne ni ravno mega.

Vsak obisk bo naredil nekaj škode tvoji koži, to moraš vedeti. Zdaj pa odvisno, kaj je pomembnejše zate :)
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 02. Feb. 2011 15:31

emanuela napisal/-a:Tudi mene je nasmejal pjotrin post, čeprav verjamem, da njej ni bilo smešno :D
Sama sem nekaj let nazaj šla v solarij, s tem da se mi ni poznalo čisto nič.Naslednjič sem šla večkrat, pa spet nič konkretne razlike.


Moja sošolka s faksa je rekla da bo šla parkrat pred poletjem. In iz trikrat je postalo petrat in desetkrat in je začela tedensko hodit... Skos je govorila, da se ji nič ne pozna. Bila je pa res rjava... Če si njo in mene pogledal sem bila jaz sneguljčica (in jaz imam naravno malo temnejšo polt). No ja, ni bila rjava ampak oranžna. Pa skos je govorila, da se ji nič ne pozna... To je res pranje možganov!

Saj dvakrat ali trikrat vrjetno res ne naredi škode, ampak dokelr je samo pri tem ok...

Se mi pa res zdi brezveze stran metat denar, zato, da boš kao malo bolj zagorela. Itak ne bo nihče opazil oziroma bo smešno, ko boš ti rjava, ostale punce pa bele...
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov