Solarij

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
¤*sunshine*¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 13. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤*sunshine*¤ » 13. Feb. 2011 19:28

aja pa očala pri sončenju v solariju so ZELO pomembna..ker ce jih ne nosiš lahko leča v očeh odstopi in imaš lahko velike probleme. tako da očala le imej! drugače pa kaj pa če si umiješ roke, daš leče vn, se greš sončit..nato pa ko končaš si greš spet umit roke in si tako tudi pol vstaviš leče? :)
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 14. Feb. 2011 0:01

v solarij začnem hodit enkrat aprila. vzamem uno kartico za 20 eur. oči si ne zaščitim, ampak polovico časa ko sem noter pač mižim. pa vedno sem v stoječem, ker tisti ležeči mi vzbujajo klavstrofobijo.
Uporabniški avatar
Savannah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 17. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Savannah » 14. Feb. 2011 12:15

¤*sunshine*¤ napisal/-a:aja pa očala pri sončenju v solariju so ZELO pomembna..ker ce jih ne nosiš lahko leča v očeh odstopi in imaš lahko velike probleme. tako da očala le imej! drugače pa kaj pa če si umiješ roke, daš leče vn, se greš sončit..nato pa ko končaš si greš spet umit roke in si tako tudi pol vstaviš leče? :)

Kot sem napisala si nimam kje umit rok, ker ni umivalnika (ne v kabini, niti zunaj). Mižim tako ali tako, sem pa vseeno malo skeptična glede oči - pa če imaš leče ali ne noter. :?
Uporabniški avatar
¤*sunshine*¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 13. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤*sunshine*¤ » 14. Feb. 2011 17:04

Savannah kje pa ti to hodiš v solarij da nimajo umivalnika? mislim sj usak studio mora imeti wc in tm je ponavad zravn tud umivalnik? nevem no mal čudn mi je da nimajo umivalnika.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov