Smrdljivi čevlji

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 02. Mar. 2007 18:00

*srčica* napisal/-a:ok, eno fuul butasto vprašanje, ampak morem vprašat...a veste un kamen, al kristal al kaj je (k se ga uporabla za pod pazduho, da prepreči neprijeten vonj sam potiš se pa isto)...a to neb pomagal pr nogah naprimer...

ja, sej vem da je res butasto vprašanje sam zakaj neb pomagal tut pr nogah preprečevat neprijetn vonj če ga že pod pazduho :gruebel: :oops:


ma meni že pod pazduho skor neč un Crystal ne pomaga :? ...sm ga mela en tedn, dva, ma sm pole nehala k je blo zaneč!kej bi šele za noge uno uporablala :wink: sej majo neki prahe in tolko teh preparatu
Uporabniški avatar
Barcica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 10. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Barcica » 18. Apr. 2007 12:42

Jst mam tud en podobn problem. Lani sm si v massu kupla ene ful šikane balerinke (od schneidersa, nimam pa pojma ka je za en material pa tud glih niso ble pocen). No v glavnem lani ful nism mela nč problemov, pol pa prejšn tedn sm jih pa cel tedn nosla na najlonke in zdaj smrdijo obupno. Drgač nimam problemov s smrljivimi nogami (drugi čevlji mi ne smrdijo). Zdaj mi čevlji fuuuul smrdijo pa tud ne morm se znebit vonja. A slučajno kjera ve, kak se znebit vonja (razen naravnega zračenja:), a mislte da s temi spreji bi se dal, kr po moje to bol prekrije smrad, ga pa ne odpravi?)?
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 18. Apr. 2007 16:11

Poskusi s tistim kiwijem k sem ga zgorej pred časom omenjala...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
KLEMY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 16. 12. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a KLEMY » 18. Apr. 2007 19:41

Nasvet "strokovnjakinje" (delam v tgovini z obutvijo)

Bejbe djte si kupvat čevlje, ki so usnjeni. res da mal več stanejo, sam se splača. Dost je že če je vložek not usnjen, da lahko noga diha. Da je čevelj usnjen se vidi na deklaraciji, kjer je piktogram usnjene kože, če je karkoli drugega, čevelj ni usnjen. če niste ziher, vprašajte prodajalko.
tud usnjen čevelj lahko zasmrdi, za to pa so pametni ljudje izumili deo spreje za čevlje, ki se jih da kupit v vsaki drogeriji. vsak večer pošpricaš čevlje, pobije bakterije in nič ne smrdi. simpl k pasulj. :cool:
Don 't hurry. Don't worry. You're only here for a short visit. So don't forget to stop and smell the roses. Walter Hagen
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 18. Apr. 2007 20:00

No jaz sem kupila res čisto usnjene balerinke in so ble zame drage k žafran...
Kaj nej potem kupim tisti Kiwi in naj jih enkrat na teden našpricam?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
KLEMY
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 132
Na forumu od: 16. 12. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a KLEMY » 19. Apr. 2007 12:18

Tigi napisal/-a:No jaz sem kupila res čisto usnjene balerinke in so ble zame drage k žafran...
Kaj nej potem kupim tisti Kiwi in naj jih enkrat na teden našpricam?


kiwi je kul, pošpricaš pa po potrebi :)
Don 't hurry. Don't worry. You're only here for a short visit. So don't forget to stop and smell the roses. Walter Hagen
mariah
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 289
Na forumu od: 3. 2. 2007
Kraj: za ovinkom

Neprebrana objavaNapisal/-a mariah » 20. Apr. 2007 18:03

jst pa mam probleme z potenjem nog samo poleti
in mi res najeda če mam kake višje sandalčke da mi pol drsi v njih. vem da smo meli doma par let nazaj nek pudr za noge, da se ne potijo itd.
pozna kdo???kr jst se več ne spomnem
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 21. Apr. 2007 16:52

Tigi napisal/-a:Poskusi s tistim kiwijem k sem ga zgorej pred časom omenjala...
Tigi napisal/-a:Kaj nej potem kupim tisti Kiwi in naj jih enkrat na teden našpricam?
Čaki, najprej ga ful reklamiraš, potem pa uprašaš ali naj ga uporabljaš? :?

MilkyWay napisal/-a:ma meni že pod pazduho skor neč un Crystal ne pomaga :?
Kakor komu, ane. ;)

buubbika napisal/-a:Jst sm si zadnjič kupla sprej v drogeriji tuš... zanič je!!!!
Ne kupuj Tuš in Mercator izdelkov. ;)


Sicer pa mam tud jz s tem občasne probleme, tko da ... gremo veselo luftat noge in čevlje. :)
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 23. Apr. 2007 11:02

Meni pa smrdijo samo Espritove balerinke. :motz: :fight: :runterdrueck: :stupid: Sm že začela dvomit, da so samo kakšen butast ponaredek, ker mi res nobeni drugi čevli tok ne smrdijo. :roll:
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 24. Apr. 2007 15:34

Ja ne... :roll: sej sm sama zafrnila...mislila sem glede nege usnja :lol:

Ker jaz ko imam najlonke gor mi ni treba nič špricat notr v teniske pa to pa sama uporabljam....

Prišlo je do napake...
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
pikovita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 14. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pikovita » 24. Apr. 2007 18:21

joj men pa samo Lewis supergice smrdijo :( pa tud če si noge mažem z ne vem kako zadevo, pa tud v čevlce skoz špricam kšne spreje, ne pomaga nč! sm ugotovila, da ful niso zračni tile čevlci :? ker prej recmo pumice al pa adidaske niso nikol mele kšnga čudnga vonja....te pa ful in me zlo jezi to ter jih prow z odporom nosim :x
...ples je izziv, iskanje sebe v prostranstvih, hlastanje po lepoti giba, pospeševanje ritma, borba s časom in svoboda v absolutnem...
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 24. Apr. 2007 18:24

Jah mislim, da so iz takega materiala, da res nemorš kej veliko storiti... :?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
mala punci
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 123
Na forumu od: 2. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mala punci » 25. Apr. 2007 4:51

A mogoče kdo ve za kakšno učinkovito stvar proti potenju?
Ker mojmu fantu se noge nenormalno potijo in bi mu rada nekak pomagala. Ima naprimer obute čevlje pa greva kam in ima po slabih 2 urah čisto premočene zokne.
lulys
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 1. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lulys » 02. Maj. 2007 13:02

am am...kje se bi dalo dobit ta Kiwi ?? :?
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 02. Maj. 2007 21:04

Kiwi imaš v Šparu pa Mercatorju....oddelek kjer je za čiščenje čevljev (globin,...)
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov