Šminka

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*Ela*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 537
Na forumu od: 11. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *Ela* » 12. Jun. 2005 10:28

jas mam tudi eno tako v naravnih barvah šminko od tam, in je sploh nemorem uporablat če ne dam labele odspodaj al pa vsaj lipglosa...kr ti kr skup potegne usta :|
as if.
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 12. Jun. 2005 10:31

fishi napisal/-a:ja to je pac odvisno katere stvari so ti pomembne.....men naprimer je kozmetika ful pomembna, ker dam velik na svojo kozo in mi res ni problem dat mal vec za kozmetiko ce je seveda kvalitetna, in dam rajs 5ooo za sminko in je supr tud za ustnce3, kt pa jurja in je vse skup nic.....osebno bi imela rajs ksno cenejso majcko al pa pas pa boljso kozmetiko, ce pac zmanjka denarja za vse. vedno mors pac nekje nardit selekcijo in mal prsparat za neki druzga, odvisn sam na kaj das vec....


kar se tiče obraza, tudi jaz ne šparam. Krema za obraz, tonik, maske in pilingi ter puder in rdečilo so pri meni vedno od neke kvalitetne firme. Ostalo, senčke, eyelinerji in podobno pa že cenejše.

Rajši prišparam kje drugje (npr. nič več ne kupujem dragih revij, oziroma privoščim si 1 na 1 mesec in je dovolj). Kozmetiko pa itak nakupim generalno na vsake pol leta in ne vsak mesec (vse komplet), ker ne porabim dosti čeprav naredim kompletno nego vsak teden... je pa res, da je drag špas.
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 12. Jun. 2005 10:35

*Ela* napisal/-a:
Ancica napisal/-a:Sori, ampak to je čist trapasto razmišljanje, ker sploh ni nujno, da za več denarja dobiš boljšo stvar. Pri znanih znamkah kakšnega tisočaka primakneš čist samo za ime, in ne kvaliteto.

čista resnica! firma ne pomeni kvaliteta!


to je res. Moraš biti malo kritičen tudi, ko kupuješ npr. Chanel ali Estee Lauder izdelke. Npr. jaz imam nego za obraz od EL, pa zihr ne bom kupila njihovega gela za umivanje obraza, ker ima podobno sestavo kot gel od najbolj poceni firme :roll:
jaz najprej preverim sestavine...pri kateremukoli izdelku. In če je to super, potem kupim. Čeprav že iz navade, najrajši dražje izdelke, kar se nege obraza tiče. Imam boljši občutek :D Tu pa ne morem šparat :lol:
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
smotkica_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 561
Na forumu od: 11. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a smotkica_ » 12. Jun. 2005 12:29

*Ela* napisal/-a:
La*Perla napisal/-a:
smotkica_ napisal/-a:moja mami si je pa ravno zadnjič kupila šminkico od oriflame, pa je res full full lepa, sam je rekla, da mejčkn izsuši ustnice, tako, da nevem, to ni ravno fajn. a ma katera podobne izkušnje s šminikcam?


oriflame šminke so mi ful izsušile ustnice, čeprav so mi imeli ful lepe odtenke :roll: tudi feeling na ustnicah mi ni bil ravno najbolj fajn.

jas mam tudi eno tako v naravnih barvah šminko od tam, in je sploh nemorem uporablat če ne dam labele odspodaj al pa vsaj lipglosa...kr ti kr skup potegne usta :|

no sva mislile z mami, da je to samo pri njej...ji bom svetovala, da spodaj uporablja lipglose ali pa labelo :D hvala punci :)
birikina
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 6. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a birikina » 13. Jun. 2005 12:47

najraje lipe al pa labelle ...
šminka trenutno l`oreal sssvvvtlo roza.....ampak ni preveč obstojna...
[ razmišljaj o velikih rečeh, uživaj pa v drobnih zadovoljstvih ]
Uporabniški avatar
S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 547
Na forumu od: 21. 5. 2005
Kraj: kjerkoli kadarkoli

Neprebrana objavaNapisal/-a S*c*O*r*P*i*C g*I*r*L » 17. Jun. 2005 23:28

šminko uporabljam zelo poredko,bolj sem mahjena na glose......oziroma sem full mahjena na glose pa labele.....he he,na šminke pa ne :lol:
Uporabniški avatar
MIGRENA
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1585
Na forumu od: 6. 5. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MIGRENA » 20. Jun. 2005 17:28

jest mam pa Glam Shine glos od loreala, pa je res ful dobr pa obstojen... v bistvu se ti sam usta svetijo oz. tko zgleda k da bi ble mokre (ustnce) :top:
Uporabniški avatar
lisička
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 249
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: malo tuki malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a lisička » 21. Jun. 2005 7:26

Jaz uporabljam od Loreala (Invincible platinum). Not ma nežne bleščice in je kr dosti obstojna. Če malo pazim, tudi potem ko jem in pijem, ostane gor.
Drugače pa raje uporabljam glose.
Uporabniški avatar
Tanja__
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 10. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Tanja__ » 27. Jun. 2005 11:38

Nič šmink, samo vazelin. :D
Uporabniški avatar
Pikolinca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 4. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikolinca » 27. Jun. 2005 18:48

ne uporabljam šmink.. edin ko sm bla mejhna punčka.. :D ponavadi mam vedno navadno al pa kako sadno labello pr seb + kšn lip gloss, trenutn od essence ko so taki sadni eni :)
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 28. Jun. 2005 6:56

Jaz ne nosim šmink, včasih samo lipglose, ker imam ful suha usta in jo itak takoj požrem. :wink:
Uporabniški avatar
LycHee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 17. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LycHee » 30. Jun. 2005 13:34

Sploh ne uporabljam šmink, ker se čudno počutim. Nonstop bi se samo gledala, če sem razmazana in kje vse je šminka. Šminke niso zame :nein:. Včasih si kupim kakšno in se poskušam navadit, samo ne gre.
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 30. Jun. 2005 16:22

Joj men je pa tok seksi sam rdeča šminka pa skor nč namazane oči, sam kaj k je tok zajeban lepo nanest šminko na ustnce pa še da se ti ne razmaže (še posebi je jeba, če kadiš ...). Tko da uporablam sam vazelin z okusom jagode.

Slika
Uporabniški avatar
LARIKA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1209
Na forumu od: 6. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a LARIKA » 30. Jun. 2005 17:06

Ne maram šmink,raje imam kakšne lip glose,..
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 30. Jun. 2005 21:27

sofia83 napisal/-a:Joj men je pa tok seksi sam rdeča šminka pa skor nč namazane oči, sam kaj k je tok zajeban lepo nanest šminko na ustnce pa še da se ti ne razmaže (še posebi je jeba, če kadiš ...). Tko da uporablam sam vazelin z okusom jagode.

Slika


meni pa tak odtenek rdeče ni všeč, spominja me na stare mame ali pa na kakšno začetnico pri ličenju :D
rajši imam bolj naravne odtenke.
*Diamonds are forever*

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]