Slabe izkušnje s kozmetiko

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 16. Apr. 2006 17:03

Ledenka napisal/-a:Vse kar je Afrodita. Smrdi in ni učinka. Denar vržen stran.


No, jst sploh ne morem tega rečt, ker mi precej stvari zelo odgovarja.
Super je oljni mandljev gel za tuširanje ki nič ne izsuši kože;
zadovoljna sem tudi z mandljevo kremo za suho kožo, pa s kremo za roke... :)

Vichyjeve kreme za obraz pa odsvetujem predvsem zato, ker skoraj vse vsebujejo alkohol, ki nikakor ne sodi na nobeno kožo. :x
Uporabniški avatar
Lastovica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 859
Na forumu od: 24. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Lastovica » 16. Apr. 2006 17:05

Panten samponi so tudi meni zanic. Sam prhljaj povzrocajo :lol:

Nivea pure deodorant tudi meni po nekaj casa ni vec odgovarjal. Najprej mi je bil vsec, potem pa je kar naenkrat izgubil ves efekt.

Veet depilacijski trakovi: tud meni ne odstranijo nobenih dlak in cele noge imam lepljive od voska, ki ga potem tezko dol spravim.
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 17. Apr. 2006 1:32

Ledenka napisal/-a:Vse kar je Afrodita. Smrdi in ni učinka. Denar vržen stran.
[b


meni je od afrodite dost stvari super. kreme za obraz(sploh kamilična) mi blazno odgovarjajo.
gel za telo aloe vera mi je celo pomagal pri odpravljanju brazgotin.
Kamilično mleko za obraz je super, tonik tudi...

mi pa sploh ne odgovarja od Bale-e odstranjevalec makeupa, me extremno pečejo očke.

Pa vsi šamponi od Lusha, mi naredijo ali extremno mastne lase, tisti za mastne lase, pa lase popolnoma brez leska.
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
sanaya
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 4. 1. 2006
Kraj: od norveške do venezuele

Neprebrana objavaNapisal/-a sanaya » 17. Apr. 2006 2:52

puder miss sporty
i love love
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 17. Apr. 2006 11:05

Zanič je vse, kar tstirajo na živalih in kar vsebuje alkohol (posebno na visokih mestih v sestavinah)
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
SETA II
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 185
Na forumu od: 15. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SETA II » 17. Apr. 2006 12:30

Moje slabe kozmetične izkušnje so ble z:


-> Veet izdelki (kot že rečeno) in to z vsemi po spisku; mislm, mogoče so mi eno osmino celo zdepiliral, ostalo je ostal tam kjer je blo, tud če sem dalj časa čakala kot bi mogla. Pa tud rdečo kožo sem mela vedno, kot da sem opečena.

-> Manhattan laki za nohte (ful o gosti in se začnejo pri cca. 5. uporabi al pa še prej tiste grudice delat in enostavno ne morš normalno nanest laka)

-> L'Oreal pudri - odločno presuhi, vsaj zame

-> Fructis: vse, od šamponov do maske za lase; vedno sem mela ful kmal mastno lasišče

-> Dove Creme Shampoo, šampon za tuširat - zato, ker se ni hotu spent in sem misnla, da si bom prej kožo predrla, preden bo mogoče kak milni mehurček nastal in bom dejansko mela filing, da sem se stuširala, ne pa sam z vodo polila.

-> Dove krema za roke. Obstaja v dveh embalažah, beli pa modri. Bela je dbest. Modre pa rajš ne kupit, ker je kao "regeneracijska" in ima noter neke modre kuglce (pikice), ki potem ostanejo na koži ko se namažeš in zgleda vse skupi precej hecno za pogledat, vsaj na dnevni svetlobi se ful vid.

-> Afroditin hladilni gel proti celulitu!!! - učinkovit je sicer res bil, ker sm prov čutila, da ustvarja neko "drenažo", ampak ... vonj je bil pa... tolk močen, da česa tazga še nisem doživela. Kot da bi se 1 leto v nekem čudnem indijskem čaju namakala.

-> Zobne paste Denta Med - ne penijo se dovolj, brezvezne

-> Miss Sporty laki za nohte; dobila sem jih enkrat od ene punce in ... barve so ble sicer lepe, sam ostalo pa res ni blo ok.

- Clinians čistilni tonik - vsaj zame je bil absolutno premočen oz. ne glih nežen.

-> Niveino mleko za telo, v neki modri embalaži z belim pokrovčkom(sej ne vem,mogoče so že umaknl iz prodaje, to je blo ene pet let nazaj) - smrdela kot pri norcih!! (kao kamilice, sam vonj je bil prov postan, kot da bi se usedla v koš za umazano perilo)

-> Neutro Roberts roll-on deo: ni imel glih ful učinka, pa še fleke je puščal

-> Malizia deodorant v sprayu, vonj: zeleni čaj. Je bil premalo podoben zelenemu čaju. Daleč od recimo Elizabeth Arden Green Tea. Pa ta zeleni čaj je nasploh delikaten. Velik ljudi lahko s tem vonjem zživciraš, opažam.

-> Kenzo Jungle parfum!! dobila sem ga enkrat od kolegice, ki je delala na avionu in je kupvala parfume po nižjih cenah. Zdej, čist odvisno od posameznika, ampak men osebno je bil ta vonj ene 10x premočen, tud če sem si dala sam kapljico nase. Moja mat za razliko od mene je pa ful navdušena nad njim. Definitivno nujno stestirat, preden ga uporabite.


Če se še kaj spomnim, dodam.
"Bogovi nas spoštujejo, kadar delamo, ljubijo pa nas, ko plešemo."
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 17. Apr. 2006 12:34

garnier: tista krema, k je kao za fuuul suho kožo v taki rumeni posodic je bla...no ta očitno ne paše moji koži...men se je nardil full takih mičkenih pikic po celem frisi :roll:
Somebody save me
I don't care how you do it
Just save, save me
Come on
I've been waiting for you
Uporabniški avatar
beyonce_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 2. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a beyonce_ » 17. Apr. 2006 13:30

Men se tud po garnieru pojavjo pikice. Sploh pa mi njihove kreme za sončenje niso všeč!
Pokomentirala bi eucerin gel proti mozoljem. sicer nism mela tko velikih problemov,ampk sm si vsen kupila,da mal ščistm kožo. Ampk ko sm dala to gor,mi koža sploh ni dihala in stanje se je sm še poslabšalo...
Moč je zmožnost,da z golimi rokami razlomiš celo tablico čokolade...in potem poješ le en košček. HaVe A NiCe DaY**
Uporabniški avatar
Jagoda_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 109
Na forumu od: 23. 10. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Jagoda_ » 17. Apr. 2006 15:15

nikakor mi ni odgovarjala nivea baby-soft creme za obraz in L´orealova krema za strije. Ne odgovarjajo mi Fructis izdelki za lase pravtako ne od schwarzkop.
Blondie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 8. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondie » 17. Apr. 2006 15:22

Tigi - jeva krema za skodrane lase... Kr nekaj, ful mi je obtežila in zmastila lase pa 3 čuke je stala... :? :evil:
Uporabniški avatar
sweetyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweetyka » 18. Apr. 2006 9:29

SETA II napisal/-a:Moje slabe kozmetične izkušnje so ble z:

-> Dove krema za roke. Obstaja v dveh embalažah, beli pa modri. Bela je dbest. Modre pa rajš ne kupit, ker je kao "regeneracijska" in ima noter neke modre kuglce (pikice), ki potem ostanejo na koži ko se namažeš in zgleda vse skupi precej hecno za pogledat, vsaj na dnevni svetlobi se ful vid.

.


Ja sj ta modra krema od dove je sam za čez noč in ponoči itak ni važno če se ti vidijo tiste kuglce na koži!
Kdor gleda proti soncu ima senco vedno za sabo
Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 19. Apr. 2006 11:28

Vsa kozmetika od Essence je totalno zanič. Sej ni čudno, če pa stane eno senčilo cca 500 sit :roll: in sem dobila lišaje pod učki zaradi tega.
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 19. Apr. 2006 13:05

Pa kozmetika s-he je tud za en k****! Glos tako izsuši ustnice :?
Uporabniški avatar
lubenica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 1. 4. 2006
Kraj: lublana

Neprebrana objavaNapisal/-a lubenica » 19. Apr. 2006 14:50

men je pa dober puder od essenca, ker je brez olja in ne dela mozolev.tud glossi so cist v redu...sm pa nasla novo sminko ki jo priporocam, ker ful vlazi in ful nardi veje ustnice+ da so mi vsec palete barv, najbol una 044
Uporabniški avatar
majchy84
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 22. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy84 » 19. Apr. 2006 15:05

sweetyka napisal/-a:
SETA II napisal/-a:Moje slabe kozmetične izkušnje so ble z:

-> Dove krema za roke. Obstaja v dveh embalažah, beli pa modri. Bela je dbest. Modre pa rajš ne kupit, ker je kao "regeneracijska" in ima noter neke modre kuglce (pikice), ki potem ostanejo na koži ko se namažeš in zgleda vse skupi precej hecno za pogledat, vsaj na dnevni svetlobi se ful vid.

.


Ja sj ta modra krema od dove je sam za čez noč in ponoči itak ni važno če se ti vidijo tiste kuglce na koži!


jst pa najraj uporabljam to kremo, sj tiste modre kroglice se da razmazat drugač :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov