Slabe izkušnje s kozmetiko

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_kocka_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 5. 2. 2006
Kraj: Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a _kocka_ » 13. Apr. 2006 18:44

Se nekaj sem se spomnila, kar me je resnicno razocaralo.

Keune sampon proti prhljaju... Katastrofa, po njem me je vse srbelo plus ful prhljaja sem dobila...

Ker vse ze omenjate weet izdelke, bom se jaz nekaj dodala. Meni izdelki kot taki niti niso slabi, so mi odstranil dlake... Sem pa enkrat imela weet peno, ki mi je ponesreci padla na tepih. Tepih je dobesedno razbarvalo :eek: Od takrat nikol vec! Kar je razbarvalo tekstilna vlakna, definitivno ni za na kožo!
Življenje je potovanje, ne smer. Nosi udobne čevlje.
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 13. Apr. 2006 20:26

sam neki, k ste rekle, da pač ne pišemo, kar nam ni všeč: sej so vse reakcije tuki subjektivne (v smislu, da lahko moja koža na nek puder reagira tak, da se sveti, neka druga pa ostane matirana) ;)

men osebno pantene šamponi povzročijo prhljaj, ker so blazno agresivni.
fructis šamponi pa nardijo lase statično električne pa še čist mi jih zravnajo. nč več pol ne stoji kot bi moglo.

vprašala bi pa sam, če slučajno kterja ve, če se še da kje dobit šampone organics? men so bli res super, pa jih že nekej časa ne najdem več...
...just breathe...
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 14. Apr. 2006 6:45

Jaz lahko tut vsak kličev puder skritiziram, k se mi vsi stopijo, ker mam pač obćutljivo kožo in mi reagira tako, da se ful segreje. Sem rekla, da pisat samo zadeve, za katere mate argumente.
Če maš ti npr. suho kožo in ti vsaka krema ne da, kar obljublja, to je itak že standard na žalost...

Tok da dejte prosim pisat samo o zadevah, za katere mate dejansko kakšen razlog, da vam niso všeč. Jaz lahko npr. tut vse šampone razen mojih trenutnih profesionalnih skritiziram pol, ker so pač slabš kvalitete. :D

Bolj v smislu, da se vam je stanje po izdelkih poslabšalo ali pa, da so ble zadeve res ful neobstojne, itd. :wink:
fake_me
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 13. 4. 2006
Kraj: nova gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a fake_me » 14. Apr. 2006 7:32

od veet uni lističi z voskom gor..k kao samo podrgneš in 1,2,3 vse dlakce grejo proč...aha,seveda..sploh se ne segreje...dlak sploh ne odstrani..in še vosek ostane prlepljen na koži.... bljak...

pa od fructisa šamponi...glava me je po njih srbela še cew mesc...
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 14. Apr. 2006 8:30

Uf,pri meni je bilo isto! Vse kar se je zgodilo je bilo to da mi je ostal vosek na nogi in me je pol še tisto bolelo ko sem si ga dol spravljala! :evil:
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
u_k_i
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 340
Na forumu od: 31. 8. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a u_k_i » 14. Apr. 2006 9:15

fake_me napisal/-a:od veet uni lističi z voskom gor..k kao samo podrgneš in 1,2,3 vse dlakce grejo proč...aha,seveda..sploh se ne segreje...dlak sploh ne odstrani..in še vosek ostane prlepljen na koži.... bljak...


ja..groza!! vse dlake ostanejo prilepljene na mesto...

razočarana še nad Keune root volumizerjem. vse kar naredi je da dobim spopane lase, popaste na otip in zgledajo dost kot čelada. in to po sušenju s fenom. o volumnu ni govora SPLOH!

pa Nivea pena za volumen. naredi že naslednji dan mastne lase, in to nevzdržno mastne lase, volumna spet nikakršnega.... hm..mogoče bi mogla obupat nad temi izdleki za volumen las :?
sanjaj svoje življenje,
a živi svoje sanje
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 14. Apr. 2006 9:40

Fructis- meni so zanič tako kot ste že povedale. Drugače sem pa slišala, da šamponi ki vsebujejo sadne izvlečke zelo škodujejo lase ker s sadnimi kislinami zelo poškodujejo lase in zato vam ga odsvetujem.

Veet - nekateri te trakove zelo kritizirajpo nekateri pa hvalijo. Odvisno od posamznika.

Amai - dezodorantska krem-> na začetka je bila dobra, nism nič smrdela al pa kej. Potem čez čas pa vedno slabše. pa ko sem se šla tuširat se sploh ni hotela dokončno odstranit. Trenutno uporabljam od Avona dezodorantsko kremo in me je v pozitivnem smilsu presenetila.

Afrodita-> depilacijska krema = je zelo zanič. Sploh ne odstrani vseh dlačic na nogah. Katastrofa. Je 100x boljši Veet.

Balea depilacijska krema -> je ravno tako kot Afrodita = je premalo močna in ne odstrani vseh dlačic.
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Lollypop
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 22. 8. 2004
Kraj: nekje med nebesi in peklom ;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Lollypop » 14. Apr. 2006 13:12

Sašykaaa napisal/-a:Najbolj sem bila razočarana nad maskaro od Loreal.. ne vem točno kako se reče ampak je tista ko ima eno stran belo, drugo črno. Čisto zanič! Ko sem si belo nanesla gor, ni bilo prav nobene razlike, potem ko pa sem še črno nanesla pa mi ni niti do konca prikrilo, pa niti nisem mela dolgih trepalnic :? [zdaj imam Manhattan in sem zares zadovoljna, ker mi zelo dolge naredi]. Potem pa se mi je ta Lorela posušila čez kak teden :o ampak to samo črna.. bela je čisto vredu bla..


Mal bom OT, sm men je pa ta maskara najboljša...uporabljam jo že 3 leta (tm neki) pa mi je zakon! Mi tko lepe trepalnice nardi, d je sploh neb zamenjala z kakšno drugo! :top:
"No laws. No limits. One rule. NEVER fall in love."
Uporabniški avatar
bunnyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bunnyka » 14. Apr. 2006 13:43

Max Factor - puder Seamless..ker je vse drugo kot seamless :?

BEBE - neko kremo za mesano kozo..OMG! Pekla je ko satan! :tot:

ESSENCE - bronzer..ker se ciiist nic ne pozna..

Se bom se kaj spomnila :wink:
Uporabniški avatar
cebelcca
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 206
Na forumu od: 17. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cebelcca » 14. Apr. 2006 14:05

Nivea visage young-preden sm začela to uporablat nit nism mela mozoljev...po tem pa se mi jih je nardilo ogromno in jih še dolgo nism mogla odpravt
Sure I can accept that we're going nowhere, but one last time let's go there...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 14. Apr. 2006 14:12

To pomeni, da je stvar komedogena = povzroča nastajanje mozoljev na koži, ki je k temu nagnjena (ponavadi je izvzeta suha koža)
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 16. Apr. 2006 16:11

Vse kar je Afrodita. Smrdi in ni učinka. Denar vržen stran.
Panten in Fructis šamponi- ni obljubljenega učinka, le mastijo ali izsušijo lasišče.
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
Ledenka
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 21. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Ledenka » 16. Apr. 2006 16:13

Aja! pa od Vichy proti celulitu je bilo zanič! Sem provala že različne znamke podobnih krem, a ta res ni dal nobenega učinka.
Trenutno uporabljam od Collistar že en mesec in je super.

Od Vichy kreme za obraz so tudi zame zanič. Sploh mi ne odgovarjajo.
Don't worry, be happy!!!
Uporabniški avatar
sAdie
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1589
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a sAdie » 16. Apr. 2006 16:23

Ledenka napisal/-a:Vse kar je Afrodita. Smrdi in ni učinka. Denar vržen stran.
Panten in Fructis šamponi- ni obljubljenega učinka, le mastijo ali izsušijo lasišče.


:ja:, tocno...sploh Panten kupla sampon proti prhljaju (ker sem ga mela cisto malo) pol sem pa dobila trojno porcijo nazaj :( (priporocam Vichy)
essence laki za nohte...obup, vse gre dol po kakem dnevu :? , pa pilice za nohte (ce lahko to sem stejem? :D) iz DMa za znoret...sploh ne spilijo nohtov, jaz ne vem no...

mogoce se se spomnim kaj....
I love SISLEY& RW
Uporabniški avatar
skinny
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 984
Na forumu od: 2. 1. 2006
Kraj: Prlekija

Neprebrana objavaNapisal/-a skinny » 16. Apr. 2006 16:35

Ledenka napisal/-a:Aja! pa od Vichy proti celulitu je bilo zanič! Sem provala že različne znamke podobnih krem, a ta res ni dal nobenega učinka.
Trenutno uporabljam od Collistar že en mesec in je super.

Od Vichy kreme za obraz so tudi zame zanič. Sploh mi ne odgovarjajo.


jaz pa sem s fructis šamponi zelo zadovoljna. :D

panten pa vem, da je totalno :flop:
"Don't part with your illusions. When they are gone you may still exist, but you have ceased to live.”
~ Mark Twain

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron