Slabe izkušnje s kozmetiko

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Geena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 198
Na forumu od: 6. 2. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Geena » 15. Jan. 2012 16:09

Bom še js pristavila mnenje za essence lakce in ostale zadeve. Imam lake Essence, Catrice, Essie, OPI, Maybelline, She, Manhattan, Bourjois.. Probala sem pa tut že Chinaglaze. In lahko vam povem, da večinoma denar, ki ga daš za nek lak ne pomeni kvalitete. Tut OPI, čeprav stanejo 13 eurou se chipajo. Tut po enem dnevu. Js mam pač take nohte, da imam lahko lak gor samo dan, dva in tko je pri vseh lakih, z ali brez nadlakov in podlakov. V moji zbirki (pa ni glih majhna) je največ essencovih. In sicer so najboljši po mojem mnenju color and go (xxl so tako ali tako dali iz prodaje). So poceni in imajo veliko odtenkov. Takoj za njimi bi pa rekla da mi po ceni in kvaliteti recimo ustrezajo Catrice lakci. Je pa tut čist odvisno na katere naletiš. Zaenkrat pa me ni nobena znamka posebej očarala glede lakov, da bi kupovala samo tisto.
And I'd give up forever to touch you
Cause I know that you feel me somehow
You're the closest to heaven that I'll ever be
And I don't want to go home right now
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 02. Mar. 2012 21:38

Ko sem videla da je tekla beseda o teh ''ta pocenskih'' znamkah, me ma da pristavim še svoj piskrček. Pred časom sem si kupila ono sprej od Essence za hitro sušenje laka in to je bla moja vstopnica v lakiranje nohtov - pocen zadeva, zdržal mi je več kot pol leta, lak se je pa res posušil v manj kot minuti in to konkretno. No pred kratkim mi ga je zmanjkalo v našem zabačenem DMu ga pač niso imel, pa me je prodajalka nahaklala da sem vzela od S-he quick dry sprej, češ da je isto superski pa še nekje v istem cenovnem rangu (ja, čip bastard sem kar se tega tiče), ampak je stvar katastrofalna. Sprej je ful masten, po parih minutah lak še ni suh in v tem času sem si ene 5x nalakirala nohte in ga uporabila, pa ga manjka že pol. Tak da ta stvar je za mene no-go in se lahka pred Esseenovim sprejem sam skrije. Fuj fej.
Uporabniški avatar
Tamara stylish
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 679
Na forumu od: 26. 10. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamara stylish » 27. Mar. 2012 18:40

Najslabšo stvar ever sem kupila včeraj v Müllerju. Essence souffle touch blush. Se mi je zdelo no pa dajmo probat, se mogoč pa ni tak slab. Pa ne da ni slab, zanič je. Sploh se ga ne da namazat. Sem ga v trgovini tak na hitr poskusla in se mi ni zdelo tako slabo. Danes zjutraj pa katastrofa :/ ko sem ga hotla namazat se je kr rolal, tako kot moker WC papir :D Res fuj. Malo dnarja, malo muzike-vsaj tukaj.
I like to see my money ... hanging in my closet.

I saw you get into a cab with a woman wearing come-fuck-me heels!
ijikuchula
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 22. 5. 2009
Kraj: lJUBLJANA

Neprebrana objavaNapisal/-a ijikuchula » 23. Jun. 2012 6:13

Meni je pa najslabša stvar bila Neutrogenino milo za obraz, v oranžni embalaži. Izsušilo mi je kožo noro, kar suhe "fleke" sem imela po obrazu. Obupna reakcija na izdelek znamke pri kateri ne bi ravno pričakovala takšnega agresivnega produkta.
pupika123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 10. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a pupika123 » 10. Jul. 2012 12:02

ne maram izdelkov od dove, kupila sem mleko za telo za suho kožo in mi ni nič druga naredlo kot razdražlo mojo kožo (po novem prisegam na kneipp izdelke, ker super navlažijo, brez kakšnih nezaželenih reakcij)
ne maram tud rexoninih deotov, ker mi ponavadi puščajo al bele fleke ali pa mokre fleke, ker ne deluje tak kot treba (najtabolši mi je tu še od vishy-ja, je dražji ampak naredi to kar obljubi),
imam tudi vlažilno kremo za obraz od afrodite, katera mi puder obarva na oranžno barvo!! sem skor puder stran vrgla zaradi tega,
imela sem tud nek puder od bourjoisa, kateri mi je še pol par ur smrdel pod nosom...pa blo je še seveda veliko druge kozmetike za katere mi je bilo pol žal, da sem jih sploh kupila
Kampara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kampara » 31. Jul. 2012 13:39

Isto se je tud men zgodil z Bourjois pudrom - smrdel je. Jst sm pa misnla, d je to od gobice.
T3jcha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 53
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a T3jcha » 29. Avg. 2012 13:54

Meni se je lak od Manhattna vedno čisto prehitro strdi - po npr 3 mesecih in me to ful moti. Če pa kupim enega poceni, ki jih majo v Tušu v tistih košaricah, pa drži in nanašam normalno, se nič ne sprijema na metlicah.
Radovednost je ubila mačko
Suzany
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 5. 6. 2012
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Suzany » 04. Sep. 2012 10:36

Krema za zmanjševanje rasti dlak od Afrodite, ki jo oglašujejo - vsaj pri meni ni učinka, pa sem mazala vsakj dan. Edino vonj po zeliščih, če je to kateri v zadovoljstvo.
Suzany
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 5. 6. 2012
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Suzany » 04. Sep. 2012 10:36

Pravzaprav je zelen gel, ni krema.
Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 13. Sep. 2012 14:37

Vosek za depilacijo Balea z vonjem maline(nov), ki se odstrani z vodo. 3x sem morala nanesti vosek, da je vse dlake potegnilo in ne prime se lepo kože ter dlake potrga, tako, da sem prekinila odstranjevanje. No potem sem naslednji dan odkorakala do Tuš drogerije pa vzela od Depileve vosek in kaseto in mi je super. Samo diši pač ne tako kot od Balee. I don't care.
Uporabniški avatar
Atonka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 29. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Atonka » 18. Sep. 2012 18:46

Mene je pa razočarala Shiseido krema za normalno kožo, po njej sem žal dobila mozolčke. Zdej sem pa uporablam bolj pocen kremo od Green Line pa je vse okej. Tko, da včasih res ne drži, da so dražje kreme boljše.
Suzany
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 69
Na forumu od: 5. 6. 2012
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Suzany » 05. Okt. 2012 1:23

Začasno vzamem nazaj moj komentar glede Afroditinega gela za zmanjševanje rasti dlak. Mažem spet vsak dan. Pa da vidimo.
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 05. Okt. 2012 13:22

Atonka cena nima nobene veze, važne so sestavine...
Special CHICK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 24. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Special CHICK » 31. Okt. 2012 10:03

lubenica napisal/-a:Za roke je najbolsa krema od Allessanda. Tko dobre kreme pa se ne. Ker je pa draga, grem lepo vsak dan v Millerja in se lepo v miru namazem... :D


O moooj bog kaksna bedarija, in potem neko dekle kupi to "drago kremo", ki pa realno gledano ne more vec biti draga ker si gres ti tja VSAK DAN namazat roke in bogve koliko je manjka. Saj razumem da dekle res nekaj kupuje se odloca in preizkusa izdelke ter na konucu nekaj kupi. Ne razumem pa kako to da nisi odkrila nobene cenovno bolj ugodne kreme za svoje roke (sem prepricana da obstaja cenejsa in enako kvalitetna razlicica le te). In predvsem ne razumem kako te ni sram objavljati da si gres vsak dan(!) namazati roke v trgovino. Ze skoraj na isto foro kot zadnjic v merkatorju ko sva s partnerjem kupovala zmrznjene zrezke in ugotovila da folk dejansko iz kartonov pobira ven po en sam zrezek. Pa to ni vec ressss :mad:
It`s all about taste. If you are cheap, nothing helps.
Fatalna
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 290
Na forumu od: 3. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Fatalna » 31. Okt. 2012 10:28

Pomoje je mislila tester

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov