Slabe izkušnje s kozmetiko

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 12. Apr. 2006 16:36

Zanima me, kakšno kozmetiko ste si kupile/i, pa vas je totalno razočarala. Sploh za kakšne malo dražje zadeve bi blo zanimivo slišat, ali kakšne take, ki jih drugač ljudje ful hvalijo. Pa prosim s konkretnimi razlogi, zakaj zadeva ni v redu. :)
Se moramo pa seveda zavedat, da ni nujno, da če eni osebi neka zadeva ni všeč, potem tut drugim ni. :wink:

Mene je nazadnje blazno razočaral deodorant Nivea Pure. Ker sem imela do zdaj Rexono in je vedno vse lepo dišalo, zdaj mi je pa po parih urah kar nerodno hodit okol in se kar izogibam folku... :roll:
Moram zamenjat, ne smem več poslušat drugih. :D
Zadnjič spremenil Applebitecc, dne 12. Apr. 2006 17:16, skupaj popravljeno 3 krat.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 12. Apr. 2006 16:41

To si se dobro spomnila.
Samo upam, da ne bomo zdej brali le nekih zelo subjektivnih ocen, zakaj nekaj nekomu ni všeč, kot si rekla, no.
Poskušajmo čimbolj konkretno povedat, kaj je z izdelkom narobe, v tem smislu.. :?
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 12. Apr. 2006 19:47

če bi bil zanič le deodorant, bi bilo fino :) se je že zgodilo da mi krema za 12.000 sit ni odgovarjala in takrat je sranje :cry:

sploh mi ni bila všeč opevana Clinique krema Superdefense, ki je za mojo kožo pretežka, premastna, čeprav je moja koža mešana.
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 12. Apr. 2006 19:55

Applebitecc napisal/-a:
Mene je nazadnje blazno razočaral deodorant Nivea Pure. Ker sem imela do zdaj Rexono in je vedno vse lepo dišalo, zdaj mi je pa po parih urah kar nerodno hodit okol in se kar izogibam folku... :roll:
Moram zamenjat, ne smem več poslušat drugih. :D


Hm, meni je pa ravno Nivea Pure najboljši, ker edini garantirano ne pušča belih flekov (od teh, ki jih poznam). Pa tudi nisem še opazila, da bi smrdela, no, mogoče se motim :D

Sicer pa vedno najprej uporabim kak vzorček, preden kupim kako kremo ali puder...

Do zdaj me je še najbolj razočarala kozmetika Oriflame- kupila sem nekaj stvari, ker pač prijateljica prodaja... in vse mi je bilo krneki. Neobstojna šminka, pocasta maskara, ceneni parfumi...
Uporabniški avatar
_kocka_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 243
Na forumu od: 5. 2. 2006
Kraj: Dolenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a _kocka_ » 12. Apr. 2006 19:58

Js sm bla pa ful razocarana nad maskaro Collistar... In glede na to, da je bla cez 5.000 sit jim to ne oprostim! :D

Bi se se kaj najdlo sicer...
Življenje je potovanje, ne smer. Nosi udobne čevlje.
anita9
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 20. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a anita9 » 12. Apr. 2006 20:41

nivea dry deodorant je THE BEST!! nč madežev, drži SKOS..SKOS!! u malih stekleničkah je prava stvar:)karkol druzga je crap..tut od nivee..:) sam tale je dobr... sicer pa mi niso ušeč lorealovi pudri.... nasploh pudri teh nekih srednjih cenovnih razredov...razen MF. maskare so itaq use po vrst za u koš..zdj mam MF Masterpiece..z njo še najbolj zadovoljna.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 12. Apr. 2006 22:03

kreme za roke...kupla sm kremo kamill cosmetics in kao ful vlaži...drek vlaži...zasuši se v kožo pol pa se začnejo delat take milimetrske kroglice in morm it roke uprat da zginejo...pa čez deset minut po nanosu si morm nanest še enkrat, ker mam čist suhe roke..druge kremce so kul, sam tale mi pa čist nč ne odgovarja...

wet depilacijske kreme/spreji/pene...požgal mi je kožo ob vsakem nanosu..alergije sicer nimam, me pa žge in peče in potem še ce tedn...

fructis šampon PROTI PRHLJAJU-mi je naredu prhljaj prasc....potem se je dalje uporabljal samo še za umivanje rok...lažnivci :!: :!:

miljon lakov za nohte, ki se dokazano ne luščijo.... :roll: pa ja, pranje možganov :!: drug dan brez laka ustala že ko sm se zbudila...

o pa še bi se najdl.... :D
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 12. Apr. 2006 23:50

Ufff....

Weet: vse kar proizvajajo. Nič ne deluje tako kot bi moglo.
Sem po hitrem postopku zamenjala za Licio in Strep.

Krema za obraz od Annayake...
japonska krema za 10 (!) jurjev... mi je nardila tako alergijo da je blo res grdo videt.
Imaš, da me vikaš!
žblj
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 171
Na forumu od: 27. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a žblj » 12. Apr. 2006 23:52

^^ Ja eno kremo od Annayake sem tud jst mela, pa sem jo dala kolegici, ker mi je tok grdo kožo skup vlekla :?
bejbika
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1072
Na forumu od: 1. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bejbika » 13. Apr. 2006 7:42

ja, NIČ od veeta ... največja natega doslej ... nobenih rollov ali deo od dove ali rexone ... sori, men je blo tok zanič, da konc :? ... je pa nivea dry roll on ena boljši pogruntavščin ... ker tut kapljice na spustim ... je pa res, da tut naravno ne smrdim :P ...
kozmetika Nivea ... fuj! pudri slabi, maskare sploh ne dajo trepalnicam nobenega volumna, nobene privihanosti ... od "tacenejših" izdelkov so Max Factorjeve maskare najboljše ... posebi 2000 calories ... pa Jade ... auch ... mam take alergije na njihove izdelke, da konec ... od tiste zelenoroza maskare sem imela zatečene oči in od takrat ne kupim ne stvari od njih ...
ajoj Dove nega za lase ... nikoli več ... glava me je srbela mesec dni ...
sej bi se še našlo, sam se ne spomnim ...
Zadnjič spremenil bejbika, dne 13. Apr. 2006 7:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 13. Apr. 2006 7:44

oooooooooo tale VEET, pa to ni nič
ne vem men to ni nič
recimo uni lističi z voskom, jest dosežem le da se mi pol cele noge popajo
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 13. Apr. 2006 7:54

Jaz pa sem z depilacijsko kremo Veet res ful zadovoljna.
Delam točno po navodilih in mi vse dlačice nese stran.
Uporabljam jo pa na bikini predelu, mog si ne brijem/depiliram, ker mi ni treba, hehe :D
mily
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1230
Na forumu od: 16. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mily » 13. Apr. 2006 8:38

ja z veet depilacijsko kremo sem tut jst zlo zadovoljna, nimam nobenih problemov, pa tut nobenih mozolčkov potem.
tut nivea pure deodorant me še ni pustil na cedilu, bom pa še enkrat probala tole nivea dry roll, ko hvalite :wink:

največje sranje so men šamponi od fructis. ne vem, a so se tuk poslabšal, ker včasih nisem mela problemov al kaj. ampak nazadnje ko sem ga uporabljala unga long and strong, sem imela tako suho kožo po lasišču, kot bi mela tono prhljaja. totalno sranje v glavnem, ker drugače nimam nobenih težav z prhljajem.
BondJamesBond
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 10. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BondJamesBond » 13. Apr. 2006 8:46

Brez skrbi, Fructis je sranje ze od nekdaj ;)

Sem hotel ze prej napisat, pa se mi je zdelo, da to ze vsi ptici civkajo.
Uporabniški avatar
lubenica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 332
Na forumu od: 1. 4. 2006
Kraj: lublana

Neprebrana objavaNapisal/-a lubenica » 13. Apr. 2006 8:49

Dove: vse zanic razen gelov za tusiranje. Ti so najboollsi!!
Nivea: Sranje od sranja. Niti ena stvar mi ni dobra od njih. To so take jeftine kreme, k bi si jih lah tud sama namesala.
Vichy: Vichy ima super mleka oz.kreme za telo. Po njih mam taaaako kozoooo...mmmm..ni boljsih. Kar se tice Lipocure-a, se jim bom sla osebno zahvalt, ker so mi pomagal pa se kako, pri odstranjevanju celulita.
Se strinjam s tisto punco k je rekla, da tisti trakovi od Veeta sam packe puscajo, dlake pa so tm k so ble...sam recimo prjatelca je pa te trakove pohvalila. po moje si mors znat to potegnt, kr ko si jast sama to delam,mi ostanejo modrice!! tko da grem kr lepo h kozmeticarki, hvala lepa...
Najbolsa maskara na svetu!!!! je ....tadaamtaddammm... XXL od maybelline. Jst drugac nimam trepalnic, ampak ta mi tok hude mardi,k da mam umetne. Zlo dobra je tut od Art Deco- Curling...neki. Kombiniram jo s tisto belo iz xxl in ta kombinacija je ubitacna.
Vsa Art Deco kozmetika je dobra! Priporocam-
Proactiv: zelo zadovoljna. Se nikol tok sijoca koza.
Loreal je shit. Se barve za lase zanc.
Najbolsi sampon za rjave lase je od swarzkopfa, tist k pise da je prou za rjave lase. Super je!!
Za roke je najbolsa krema od Allessanda. Tko dobre kreme pa se ne. Ker je pa draga, grem lepo vsak dan v Millerja in se lepo v miru namazem... :D

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov