Simetričnost vašega telesa

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 23. Mar. 2010 10:22

Jaz mam (mensezdi :D) vse v nekem sorazmerju... Mogoče izstopajo moje joške, ker sem drugače suha in ne izgleda najbolj v skladu s telesom :D nimam pa nekih velkih, samo na mojo postavo ravno ne sodijo, mam občutek. ker vsak najprej opazi to (pa ne nosim dekoltejev), ravno iz tega razloga, ker na suhceni postavi izgledajo velki, v bistvu mam pa čist normalno (povprečno) št. modrca in mi noben ne verjame, ko jim povem da nimam velke št :)
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 23. Mar. 2010 10:53

modrobela napisal/-a:
Jela napisal/-a: (in ne, nikjer ni zapisala, da ima kakršenkoli kompleks :wink: ).
Teme ne odpiramo samo za tisto kar nas moti, ampak tudi za tisto kar nas zanima :) Tako, da nimam nobenega kompleksa, če to misliš. Nismo vsi za vsako stvar takoj zakompleksani. Ne vem a posebi to sklepaš, ali od kje imaš takoj takšno idejo.

Anketa mogoče, samo ko bi vedela kaj vse vključiti vanjo. Maš predlog?
Hmm očitno nisi prebrala napisanega v oklepaju.. ali kako?

Skratka.. glede ankete in glede na to, kar si napisala v nekem postu:
modrobela napisal/-a:Vseeno pa me lahko statistično zanima česa je največ.
.. Bi lahko napisala par opcij, npr. dojke, noge, sramne ustnice in tako naprej.. Tako bi prišla do željenega podatka česa je največ.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Mar. 2010 11:16

*Gaja* napisal/-a:Jaz mam (mensezdi :D) vse v nekem sorazmerju... Mogoče izstopajo moje joške, ker sem drugače suha in ne izgleda najbolj v skladu s telesom :D nimam pa nekih velkih, samo na mojo postavo ravno ne sodijo, mam občutek. ker vsak najprej opazi to (pa ne nosim dekoltejev), ravno iz tega razloga, ker na suhceni postavi izgledajo velki, v bistvu mam pa čist normalno (povprečno) št. modrca in mi noben ne verjame, ko jim povem da nimam velke št :)
Lepo zate in za tvoje joške, ampak tole ne paše v temo o "simetriji telesa".

Sicer pa tole:
..Evelyn.. napisal/-a:80% žensk ma s tem probleme.
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 23. Mar. 2010 12:12

Nekatere stvari so simetrične, druge ne. Moja prsa niso, pa se nisem nikoli sekirala okrog tega, ker pač tako je. Sem pa opazila v zadnjem letu nesimetričnost mojega pasu, na eni strani se očitno nabira nekaj maščobe, medtem, ko se na drugi strani ne. In Zgleda tudi tako, kot da bi imela en bok malo privzdignjen. Sicer se to samo ne opazi toliko, če pa pogledaš brez oblek se pa kar vidi. Ni enako zaobljeno.
Pa recimo oči niso čisto simetrične. Kar tudi ni redek pojav. Verjetno če bi se šla zdl gledat v ogledalo in preučevat, bi mogoče še kaj našla. Pa se mi ne da :)
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 23. Mar. 2010 12:41

purple_rain napisal/-a:
*Gaja* napisal/-a:Jaz mam (mensezdi :D) vse v nekem sorazmerju... Mogoče izstopajo moje joške, ker sem drugače suha in ne izgleda najbolj v skladu s telesom :D nimam pa nekih velkih, samo na mojo postavo ravno ne sodijo, mam občutek. ker vsak najprej opazi to (pa ne nosim dekoltejev), ravno iz tega razloga, ker na suhceni postavi izgledajo velki, v bistvu mam pa čist normalno (povprečno) št. modrca in mi noben ne verjame, ko jim povem da nimam velke št :)
Lepo zate in za tvoje joške, ampak tole ne paše v temo o "simetriji telesa".


aja sem šele zdaj vidla da je bistvo teme nekaj drugega :D ehh, jao! my bad :oops:
modrobela
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 15. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a modrobela » 23. Mar. 2010 13:55

Opažam, sploh pri moških, da imajo nekateri zelo nesimetrična usta.

Glede sramnih ustnic, imam pa jaz nesorazmerje pri malih, ne pri velikih, sicer je to opazno le, ko se razširi, prej ne veš kaj kam paše, ampak sklepam, da je to posledica razdevičenja ali kaj, ker če me spomin ne vara nimam od nekdaj tako.
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 23. Mar. 2010 20:49

Jaz imam tudi desno joško večjo od leve :D Opazim pa ful, če se gledam v kontra špeglu...torej ne v enem, ampak, da se gledam prek dveh špeglov - da je v enem špeglu odsev. Da se leva in desna stran spet obrneta, to sem zdej čist zmedeno razložila :D

Pol se mi zdi gigantska razlika, drugače pa sploh ne opazim...
marjancax
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 231
Na forumu od: 12. 3. 2010
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a marjancax » 23. Mar. 2010 22:36

Jaz mam pa levo malo večjo :?
Uporabniški avatar
evva
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 901
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a evva » 24. Mar. 2010 2:32

Jela napisal/-a:
Če te asimetrija sramnih ustnic res tako zelo moti, se lahko odločiš za operativni poseg.


Bog ne daj pod nož! Naj proba z masažo al pa s hladnim tuširanjem, zihr pomaga :!: :twisted:
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 01. Apr. 2010 8:04

Saj čisto simetričen pomoje nihče ni. Tudi moji dojki sta malo različni, ampak takole na prvi pogled se ne opazi, opazi se takrat, ko imam modrček gor, da ena bolj zapolni košarico in vleče modrček na svoj konec :)

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov