Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
majaoko
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 523
Na forumu od: 21. 7. 2006
Kraj: okolica ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a majaoko » 15. Maj. 2007 12:21

Jaz sem se že drugič namazala s kremo od Dove in sem zelo zadovoljna. Sem pa že po naravi bolj rjava.
Meni je super :)
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 15. Maj. 2007 12:54

mi smo se doma mazali z dove, približno 10 dni, pa smo bli celi flekasti. pa še barva je pol zginla v 3-4 dneh
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 15. Maj. 2007 13:56

Mene zanima, če je katera uporabljala že od Vichija kremo? Je samoporjavitvena, baje si rjav kar po parih urah, je pa v tubi, 100ml, pa za obraz in telo naenkrat. Imajo to v lekarnah ali kje drugje?

Lp
Shanaia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 3. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Shanaia » 15. Maj. 2007 18:46

Jst sm pa kar nekaj časa oklevala med Dove in Niveo. In sem se odločila za Niveo Summer Beauty lotion za postopno obarvanje in bolj čvrsto kožo (ker sem bla še vedno najbolj zadovoljna z Niveinimi izdelki).
Danes sem se prvič namazala z njo pa me zanima če imate kakšne izkušnje s tem izdelkom. Všeč mi je že to da se kar hitro vpije in ne smrdi, me pa zanimajo ostale "posledice".......
onna
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 1. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a onna » 16. Maj. 2007 0:22

ja jz uporabljam to od Diorja stane pa tam 25 eurov, mislim pa da se ta od Chanel vrti cena približno enako. Jz sm zlo zadovolna z njo, namažem se enkrat tedensko, lepo enakomerno se spira, brez flekov, pa barva je res lepa :D
Res pa je da vaja dela mojstra, obvezno je treba nardit prvo piling, pazit na bol suhe predele - recimo komolce in torej tam bol na nežno končat z nanosom. Pol če se mažeš brez rokavic (jz se) si dlani in med prsti očist z gobico, kero zmočiš s poljubnim čistilom in dober drgneš, da ne ostane na teh predelih barva. pa to ponoviš vsake tolk časa (če si boš dlani kr pod pipo umila se lahko zgodi da ti voda steče po roki in evo kake fleke) Najbolše se je namazat pred spanjem in zjutri si lepo rjav. Drugače pa je za hrbet najbolje koga zaprosit, da ti pomaga.
upam da sm kej pomagala, drugače pa 1,2 in verjetno 3 še delaš kakšne napaka ampak pol se pa naučiš. Pa lepo počasi in na tanko se je treba namazat.
čaw
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 26. Maj. 2007 20:45

moja mami ma full svetlo polt in se full sekira zarad tega in je nesrečna... zdj me pa zanima kero kremo mi priporočate zanjo (nivea?...)... a če maš svetlo polt morš nujno kupt kremo za svetlo? a je kej narobe če bi se mazala s kremo za temnejšo (ne vem v čem je fora)! jez bi se tud mazala sam sm bl temne polti...pa še kšna cena me zanima!
hvala za odg.! :)
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
majchy84
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 22. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a majchy84 » 28. Maj. 2007 16:21

Jst sem pa dons gledala tele kreme od Nivee, Garnier, Johnson's in Dove pa nisem vedla kero vzet. Kakšen predlog?
Uporabniški avatar
BeLLi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 239
Na forumu od: 28. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BeLLi » 28. Maj. 2007 16:37

Dove ne priporočam nobeni, ker sem cela flekasta in namesto lepe normalne polti, sem kot jogurt z zlatenco :? Ma men je že tok bedno, k mam toookkk svetlo polt :cry:
Uporabniški avatar
Jela
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 2. 8. 2005
Kraj: Bla Bla

Neprebrana objavaNapisal/-a Jela » 28. Maj. 2007 16:46

A samoporjavitvena krema prekrije strije ali pa se jih potem še bolj pozna?
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 28. Maj. 2007 17:41

majchy84 napisal/-a:Jst sem pa dons gledala tele kreme od Nivee, Garnier, Johnson's in Dove pa nisem vedla kero vzet. Kakšen predlog?


Jst imam sicer Dove za svetlo kožo in mi je kul, je pa res, da se namažem samo po obrazu, ker mi je pač lažje po majhni površini se namazat,
pa res se tko čist narahlo na vsaka 2 ali 3 dni in imam ravno za odtenek temnejšo polt, da nism prov uno bela.

Drugače bi pa jaz vzela Garnierjevo, Niveine ziher ne, Johnson pa mogoče, če nobene druge ne bi imeli, hehe..
Neeah
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 79
Na forumu od: 6. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Neeah » 28. Maj. 2007 17:45

Men super ustreza Dove za svetlo polt..
wantyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a wantyka » 28. Maj. 2007 21:03

jaz sm pa tut flekasta kot jogurt z zlatenico, kot je ena rekla zgoraj
Z Dove nism zadovoljna in sm skeptična glede ostalih tudi
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 29. Maj. 2007 8:18

:D
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 22:31, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
srčica*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 731
Na forumu od: 20. 6. 2005
Kraj: v njegovem srčku

Neprebrana objavaNapisal/-a srčica* » 29. Maj. 2007 18:33

moja sošolka je mela dove, je bla cela flekasta, jaz sem si pa kupla garnie, tisto pa nič ne deluje :?
"moški znajo odlično povedati svoje zadnje besede in oditi z odra"
Uporabniški avatar
cotkica
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 472
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cotkica » 29. Maj. 2007 19:53

Lansko poletje sem uporabila Dove pa sem bila čist nezadovoljna. Vsa sem bila flekasta. In bog ne daj da sem si šla noge brit :eek: Potem so ble sledi britvice po celi nogi.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov