Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 14. Apr. 2007 22:36

Sedaj bom izpadla kot TOTALNI amater in moj post bo zvenel tako smesno, da bo zvabil mnogo posmehov tukaj....A kaj, enkrat je potrebno zvedeti..

Strokovnjakinje - hallo! :D
Nikoli se nisem zanimala za te samoporjavitvene kreme, toda sodec po nekaj opisih,sem mnenje spremenila in bi si malo katero kupila... (Morda Dove toda brez blescic).
Sedaj prihajajo pac majice z dekolteji, in imam tam zelo svetlo kozo, po rokah pa malo temnejso. Da Dove ne izpade morda na 'oranzno oziroma roza' odtenek? Ali je lepo rjavkast?
Drugi problem je, da treniram ples, torej dokaj pogosto sem v opravi 'kot kopalk - modrckov' zgornjega dela (mini majice..), ali pa imamo plavanje, ko potujemo ali kaj...Pa me zanima, koliko naj se namazem, da ne bo moj dekolte do oprsja rjav trebuh pa bel? Oziroma do pasu rjava, noge bele? Da si celo telo namazem - ni mal prevec? :D Ooooo koliko vprasanj imam hahaa sem cisti amater...

Pa se okoli osnovnih vprasanj. Koliko priblizno drzijo te kreme, pa na koliko casa se mroas mazati...ter najpomembnejse - ko 1x zacnes, moras stalno se mazati? Koliksne so moznosti da postanes res 'flikast' po nekaj casa uporabljanja npr. Dove?


Sej pravim - amater :D
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 18. Apr. 2007 16:24

No, evo, pac ni blo odgovor pa sem se odpravila po nakupih...

Seveda kot idiot zagrabim prvi Dove - in to z blescicami.

Pa sem opazila da ni precej no blescic, drugi dan ze skor zginejo, po tusiranju pa itq :D

No na koliko to vi mazete? Cist usak dan?
Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 18. Apr. 2007 16:32

Jaz sem samoporjavitveo kremo uporabila le 1x, mislim, da je bil od L'oreala. In nikoli več, ker sem bila potem flekasta. Ne vem, ali je bila krema kriva, ali se pa jaz ne znam enakomerno namazati. Sama sreča, da je šla hitro dol. :D
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 18. Apr. 2007 20:34

Lady_fLame napisal/-a:No, evo, pac ni blo odgovor pa sem se odpravila po nakupih...

Seveda kot idiot zagrabim prvi Dove - in to z blescicami.

Pa sem opazila da ni precej no blescic, drugi dan ze skor zginejo, po tusiranju pa itq :D

No na koliko to vi mazete? Cist usak dan?


Ja, jaz se mažem vsak dan, če se mažem z Dove oz. Johnson's. Ti dve sta namreč bolj blagi.
Če pa hočem biti res zagorela, uporabim močnejšo kremo, ki jo nanesem samo en dan ali pa dva (odvisno od priložnosti). Po zabavi oz. pomembnem dogodku se pa raje zdrgnem, da mi gre barva vsaj enakomerno dol, potem pa zopet blago kremco.
Če pustiš, da gre barva sama dol, potem ko si ful rjava, boš pa res flekasta in izpadla boš "neumita".
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 18. Apr. 2007 20:39

Am js sicer ne uporablam teh krem, mi je pa prjatlca rekla da je fora (ona ma Dove) da se tok časa mažeš, da se vmes posuši na tebi. Ne smeš met vlažne kože - je rekla da pol ni flekasta. Ampak to je info iz druge roke ;)
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 18. Apr. 2007 20:44

urszika napisal/-a:Am js sicer ne uporablam teh krem, mi je pa prjatlca rekla da je fora (ona ma Dove) da se tok časa mažeš, da se vmes posuši na tebi. Ne smeš met vlažne kože - je rekla da pol ni flekasta. Ampak to je info iz druge roke ;)


Prijateljica je prav povedala.
Pa izogibati se je treba obrvem, lasišču in okoli ust.
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 19. Apr. 2007 15:48

Bluestocking napisal/-a:
urszika napisal/-a:Am js sicer ne uporablam teh krem, mi je pa prjatlca rekla da je fora (ona ma Dove) da se tok časa mažeš, da se vmes posuši na tebi. Ne smeš met vlažne kože - je rekla da pol ni flekasta. Ampak to je info iz druge roke ;)


Prijateljica je prav povedala.
Pa izogibati se je treba obrvem, lasišču in okoli ust.
Pa ne se mazat pred telovadbo, če veš da se boš spotila, ker bojo fleki :)
I laugh at gilded butterflies.
Uporabniški avatar
Bluestocking
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 10. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluestocking » 19. Apr. 2007 17:36

Vsekakor jaz svetujem, da se samoporjavitvena krema namaže preko noči.

In zjutraj se zbudiš "črnček". :wink:
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 19. Apr. 2007 17:40

Aha, ja, in spiš celo noč na trebuhu, zjutri maš pa hrbet lepo rjau, trebuh pa beu :rofl:
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
choco.cat
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1119
Na forumu od: 14. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a choco.cat » 19. Apr. 2007 18:19

Razen, če se ponoči ful potiš, pol znaš bit flekast zjutraj :) Ni nam lahko. :D
I laugh at gilded butterflies.
*pocahontas*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 25. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *pocahontas* » 22. Apr. 2007 6:40

razmišljam, da bi si kupila samoporjavitveno kremo, tisto z bleščicami. rada bi imela bolj rjave noge in roke. me pa zanima, a se pol pozna razlika med barvo npr.na obrazu in vratu ter rokami!? a ve si namazete celo telo? do kdaj pa ta barva obstane na koži?
Uporabniški avatar
prinzessin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 961
Na forumu od: 29. 3. 2006
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a prinzessin » 25. Apr. 2007 20:12

Js uporabljam Dove samoporjavitveno kremo brez bleščic, pa sem z njo zelo zadovoljna. Ima prijeten vonj, pa po drugem nanosu nisem več flekasta.
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 25. Apr. 2007 22:22

:D
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 05. Dec. 2010 23:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Toya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 26. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Toya » 26. Apr. 2007 22:05

js sm pa lansko poletje probala porjavitveno in morm rečt d nimam tok slabih izkušn k ostale.. prvo porjavitveno sm kupla kr na blef tko in sm bla zadovolna z no.. od garniera je bla SOLEA se mi zdi ..nism čis prepričana :D je pa treba merkat d enakomern naneseš ja to je res..smrdi pa ne pa tut flekasta nism bla k je šla dol :cool:
Uporabniški avatar
TiGy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 26. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a TiGy » 27. Apr. 2007 8:04

Jaz zaj uporabljam dove summer glow in mi je super :) . Hitr prideš do bolj zagorele polti.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov