Samoporjavitvena krema

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
cukrck
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 634
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cukrck » 24. Jun. 2005 20:39

avša napisal/-a:
tinak napisal/-a:jaz sem kupila kremo od johnsona v sparu za nekje malo več kot 900sit, uporabljam jo kak teden in sem zadovoljna- še kar... prvič sva se z lubijem mazala, pa sva pozabla roke umit- katastrofa- rumene postanejo :x in ne gre kar tak dol.je pa fajn, ker deluje bolj postopoma, kot druge kreme.
po drugi strani pa... če bom flekasta vsaj ne bom tak jezna, kot če bi kupila kaj dragega- za malo dnara, malo muzike....
tako mnenje mam zaenkrat :roll: , bomo vidli če jo bom še preklinjala...


uh.tole mleko za po tuširanju sm tud js mela..in sm bla od začetka zlo navdušena kr sm rjava ratala..sam ni blo dolg k sm jo preklinjala..cela sm flekasta ratala,edina sreča da to ni blo tko težk dol spravt..tko da kar se mene tiče,tega NE priporočam..


A res al kaj? Po kokmu času pa si začela flekasta ratvat? K jst jo mam šele 2 dni, pa je zaenkrat še ok.
Vsakršna oblika sreče je zasebna. Naši največji trenutki so osebni, imajo svoj razlog, so nedotakljivi. Stvari, ki so nam svete in dragocene, so stvari, ki jih črpamo iz skupnih doživetij. (Ayn Rand)
Uporabniški avatar
avša
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 1. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a avša » 24. Jun. 2005 23:44

ja pr men se je začel po 4 dneh..in pol zmeri k sm se šla tuširat se je neki dol spral na nov namazana krema se pa ni hotla tm prjet :( ..in pol sm hodla v največji vročini čist zadekana okol,da se ja neb vidl kkšna sm..sj mogoč pr teb ne bo tko..držim pesti :)
Uporabniški avatar
**ReD*cHerRy**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 85
Na forumu od: 5. 6. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a **ReD*cHerRy** » 24. Jun. 2005 23:53

jaz sm bla tud od teh samoporjavitvenih krem čist flekasta rumena...pa sm jih full različnih probala pa so mi ble vse za en drek...pa še čim sm mela kej belega oblečenega se je tko na robovih poznal...ne priporočam---če se boš pa namazala si pa obvezno piling prej naredi!
*Živi in pusti Živeti*
Uporabniški avatar
_ladybird_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 218
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: .......

Neprebrana objavaNapisal/-a _ladybird_ » 25. Jun. 2005 9:17

avša napisal/-a:
tinak napisal/-a:jaz sem kupila kremo od johnsona v sparu za nekje malo več kot 900sit, uporabljam jo kak teden in sem zadovoljna- še kar... prvič sva se z lubijem mazala, pa sva pozabla roke umit- katastrofa- rumene postanejo :x in ne gre kar tak dol.je pa fajn, ker deluje bolj postopoma, kot druge kreme.
po drugi strani pa... če bom flekasta vsaj ne bom tak jezna, kot če bi kupila kaj dragega- za malo dnara, malo muzike....
tako mnenje mam zaenkrat :roll: , bomo vidli če jo bom še preklinjala...


uh.tole mleko za po tuširanju sm tud js mela..in sm bla od začetka zlo navdušena kr sm rjava ratala..sam ni blo dolg k sm jo preklinjala..cela sm flekasta ratala,edina sreča da to ni blo tko težk dol spravt..tko da kar se mene tiče,tega NE priporočam..


ja enako, bla flekasta isto...
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 25. Jun. 2005 9:23

škoda dnara punce! jaz še za nobeno nisem slišala, da bi bla dobra, vedno si flekast pa če nevem kaj narediš.
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje
Uporabniški avatar
.:sonchika:.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 165
Na forumu od: 11. 3. 2005
Kraj: Malo tu, malo tam

Neprebrana objavaNapisal/-a .:sonchika:. » 25. Jun. 2005 10:23

Jaz sem imela eno Niveino in nisem bila flekasta. Bila je pa za podaljševanje porjavelosti in ni bila močna. Se je pa poznala lepa barva brez flekov.
Tako da niso vse na odmet.
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 25. Jun. 2005 11:12

Kaj pa una samoporjavitvena krema od Vichyja? K je bla mislim, da predstavljena v zadnjem Cosmotu ... pa mislim, da je samo za obraz?? A je kera probala ... to bi jst kr mal prakticirala ... samo če bi bla pa flekasta po obrazu in vratu ... ajme ... :D
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 25. Jun. 2005 11:32

tiasha napisal/-a:Kaj pa una samoporjavitvena krema od Vichyja? K je bla mislim, da predstavljena v zadnjem Cosmotu ... pa mislim, da je samo za obraz?? A je kera probala ... to bi jst kr mal prakticirala ... samo če bi bla pa flekasta po obrazu in vratu ... ajme ... :D


Se mi zdi da je @ pisala na 2. strani o neki Vichy kremi.. ne vem pa če mislita isto..

jst mam za obraz od Nivee in mije prav fajn ker nisi flekast ker se lepo namaže/razmaže.. pa tudi robov ni videti (edin če sem slepa in prav tako vsi okoli mene :D)
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 25. Jun. 2005 12:39

Jst sm mela tut vedno slabe izkušnje z samoporjavitvenimi kremami. Pol sem pa zadnč za foro probala od Loreala sublime bronze za obraz in morm rečt, da sem zeloo navdušena. Čist lepa zagorela barva brez flekov. Spira se pa postopoma brez luščenja. Pa tko naravn zgleda :gut:
Uporabniški avatar
zamišljena
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 13. 1. 2005
Kraj: dežela nenavadnih ljudi

Neprebrana objavaNapisal/-a zamišljena » 25. Jun. 2005 13:13

1. COPPERTONE - dvofazni - zlo fajn zadeva za katero človeku ni žal dnarja (kak Muller ga ima, pa tudi kje drugje)
Slika
2. Najprej se sončiš kako urco, pol pa še samopotemnitveno - mega rezultat!
3. Piling in britje se opravi pred sončenjem. Pa ne urco preden greste na sonce! In ne na sonček brez zaščite!;)) 15 SPF min na obraz, in 8 SPF min na telo (to, če imate čist normalno polt, ste brez raznoraznih alergij in niste ravno albinoti;))..če ste pa kej od tazadnjega pa itak - sam večji faktor!!)
If you make people think they're thinking, they'll love you. But, if you really make them think, they'll hate you.
Uporabniški avatar
*5!k@*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 19. 6. 2005
Kraj: pk urška~~>dvorana D

Neprebrana objavaNapisal/-a *5!k@* » 25. Jun. 2005 22:57

emm...jst bi upurablala to kremo da bi bla bol rjava....sam si ne upam...k si baje flekast...pa jst k nimam sreče u lajfu bi se mi zihr kej tazga zgodl...tko da....rajš ne
like~~>nimaM pudpi§a
Uporabniški avatar
reimi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 71
Na forumu od: 29. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a reimi » 26. Jun. 2005 1:41

od loreala v oranžni tubici je, gel samoporjavitveni. ni res, da so te kreme "sranje". le pravilno jih moraš znat uporabljati. jaz sem recimo po par nanosih zaštekala koliko in kako sijo moram dati in rezultati so bili zelo dobri. predvsem pozimi sem si mazala obraz in je zelo lepo izgledalo. je pa res, da dobi koža takšen čuden vonj. mene osebno ni motilo pa tudi mojega dragega ne.
Uporabniški avatar
Tista
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 15
Na forumu od: 24. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tista » 28. Jun. 2005 12:02

Uporabljala sem sun dance kremo za samoporjavitev - mislim, da je to dm-ov proizvod in sem bila zadovoljna. Res, da sem se namazala vedno en dan prej, preden sem šla na kopanje (drugače se nisem mazala), tako da me je drugi dan sonček lepo "prijel". Nikoli nisem bila flekasta ali lisasta. Imela pa sem najlepšo rjavo barvo kože do zdaj. Barva se kasneje ni spirala in nič. Resnično sem bila zadovoljna in razmišljam o tem, da bom letos zadevo ponovila.
Uporabniški avatar
cukrck
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 634
Na forumu od: 20. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a cukrck » 28. Jun. 2005 12:44

smotkica_ napisal/-a:
tinak napisal/-a:tema je že skoraj pozabljena, pa vseeno.

je katera poiskusila to kremo od johnson'sa, ki naj bi delovala postopoma? (holiday skin body lotion?)

meni zaenkrat še odgovarja.

ja mene tudi zanima ta krema, ker sem že v osnovi bolj bele narave, pa še letos negrem nič kaj na morje, tako, da sem že mal razmišljala od te kreme...torej cukrčk potlej sporoči kakšna je ta krema, če se obrestuje :)


No da povem: na začetku sem bla full zadovoljna s to kremo, zdej po parih dneh pa nisem več. Krema se full spira, po tuširanju so brisače rjave, majčke mam tut vse flekaste od te kreme!
:motz: :zunge:
Pa tut k poslušam kolegice, nobena ni zadovoljna s to kremo.
Tko, da vam tut jst ne priporočam te kreme.
Vsakršna oblika sreče je zasebna. Naši največji trenutki so osebni, imajo svoj razlog, so nedotakljivi. Stvari, ki so nam svete in dragocene, so stvari, ki jih črpamo iz skupnih doživetij. (Ayn Rand)
tny
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 15. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tny » 29. Jun. 2005 16:30

Jaz sm tud probala za obraz.
NIIIIIIII vse za nič. To je tok odvisn od vsake kože. Za obraz sem probala od Diorja in sm zelo zadovolna. Prvič sm se mal preveč namazala in sm bla fulllllllll rjava, zdaj pa že mam občutek in je kul. Čisto sm enakomerno rjava po obrazu in po tednu gre barva sama dol, brez flekou ali kaj podobnega. Vsak dan po malo bledi in je res super.
Zdaj bom tudk kaj za telo probala. Mnenja so različna, ampak proba se lahk. vsekakor bolš od solarija, ki zelo suši kožo, na konc zneseš več dnarja, kot bi upila kremo, pa še žarki niso glih fajn.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov