S čim ste se danes naličile?

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 24. Feb. 2009 11:40

Dons se bom namazala tko, k vsak drug dan (no razn za kšne posebne priložnosti) in sicer:

puder Revlon color stay,
če mam kšn mozolček pol še korektor od MaxFactor,
včasih mal blusha za lička od Maybelline,
črna barvica za sp.rob oči od Bourjois,
maskara Nivea
in pol kšn lipgloss (jih mam več) :)
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 24. Feb. 2009 12:02

najprej tonik Clinique + krema za obraz Garnier Total Comfort
malce pudra Boujuris na mozolčke
maskara YSL
lip gloss Clinique
(nimam časa za kako senčko)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 24. Feb. 2009 12:07

Je katera, ki se nič ne maže?
(s)mej se
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 24. Feb. 2009 12:13

ena je pisala na prvi strani, da se nic ne maze :)
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 24. Feb. 2009 12:35

Meni je pravzaprav nepredstavljivo, da se za v službo ne bi uredila. Čeravno je veliko takih, ki se ne (govorim o obrazu - make up).
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 24. Feb. 2009 13:38

piškotek* napisal/-a:Je katera, ki se nič ne maže?


Jaz se zelo zelo redko. Včasih sem se sicer z maskaro, ampak so me velikokrat pekle oči, tako da sem tudi s tem nehala (razen pač občasno).
Kakšnih pudrov itak nikoli nisem marala. Se mi pa zdi, da sem ravno tako lepa z make-upom kot brez, pa tudi fant pravi, da sem mu bolj lušna. Ne vem, pač ne čutim potrebe po tem, da si packam po obrazu.
matejka**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 176
Na forumu od: 20. 4. 2008
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a matejka** » 24. Feb. 2009 14:06

Jas se tudi ne mažem več. Včasih še samo trepalnice. Se mi ne da. Raje spim zjutraj malo dalje =) :D
Uporabniški avatar
Ursa7
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 100
Na forumu od: 8. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Ursa7 » 24. Feb. 2009 14:24

piškotek* napisal/-a:Je katera, ki se nič ne maže?


Jaz sem se, kar se tega tiče, v zadnjem letu zeloo polenila in res redko dam kaj na obraz. Če kaj uporabim, je to korektor, če je že potreba. Mi tudi fant pravi, da ful lepše zgleda nenamazano, potem sem si pa zadnjič po dolgem času za žurko namazala oči in je bil čisto navdušen. :lol: Kdo bi razumel. So mi pa drugače zelo všeč 'smokey eyes' pa na nohtih kak rdeč lak (okay, vem, da govorimo o pacanju obraza :D ), samo jaz sem tako lena in nepotrpežljiva, tko da pride v poštev le sem in tja. :)
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 24. Feb. 2009 14:40

UG84 napisal/-a:Meni je pravzaprav nepredstavljivo, da se za v službo ne bi uredila. Čeravno je veliko takih, ki se ne (govorim o obrazu - make up).


Meni pa biti urejen ne pomeni biti naličen :?:
Imam najmanj eno sodelavko, ki se ne liči, ampak je kljub temu urejena, ima lepo polt, urejeno frizuro in je moderno oblečena, ampak dekorativne kozmetike pač ne uporablja. :)
LanaMaxim
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 644
Na forumu od: 23. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LanaMaxim » 24. Feb. 2009 14:56

Mi smo se pri poslovnem bontonu učili, da je za poslovno žensko obvezno biti naličen (vsaj maskara in lipglos). Vem, absurdno. Da moraš.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 24. Feb. 2009 14:58

piškotek* napisal/-a:Je katera, ki se nič ne maže?


Jaz se prisilno ukvarjam s pudrom, v primeru čiste kože se ne bi mazala niti z njim. Zadnje čase 1x na teden uporabim maskaro, prej nikoli nič. In sem še vedno živa. In za moj okus normalno urejena.
Uporabniški avatar
Josephina
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1563
Na forumu od: 20. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Josephina » 24. Feb. 2009 15:02

Jaz se tudi ne mažem. Preprosto pozabim. Včasih se spomnim namazat trpalnice, drugace pa redkokdaj.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 24. Feb. 2009 15:08

Mimi_M napisal/-a:Meni pa biti urejen ne pomeni biti naličen :?:
Imam najmanj eno sodelavko, ki se ne liči, ampak je kljub temu urejena, ima lepo polt, urejeno frizuro in je moderno oblečena, ampak dekorativne kozmetike pač ne uporablja. :)


Ne ne, saj to imaš prav. To ni isto. Jaz sem zase tako rekla, mogoče sem se nerodno izrazila.

Mi je pa na primer ful škoda kakšnih žensk, ki jih vidim takole na ulici. Po eni strani imaš takšne, ki tako pretiravajo, da se ti res obrača, ko gledaš tist oranžni obraz, pa tudi take, ko ti je kar groza ko vidiš tiste kot panda temne podočnjake in bled obraz.

Enak zdrava mera vseeno mora bit.
Uporabniški avatar
*skokica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 411
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *skokica* » 24. Feb. 2009 15:14

UG84 napisal/-a:Mi je pa na primer ful škoda kakšnih žensk, ki jih vidim takole na ulici. Po eni strani imaš takšne, ki tako pretiravajo, da se ti res obrača, ko gledaš tist oranžni obraz, pa tudi take, ko ti je kar groza ko vidiš tiste kot panda temne podočnjake in bled obraz.


Eh to je relativno. Eni mamici, ki mora zjutraj še 3 otročke spedenat, je pa najbrž škoda časa za make-up in ji dol visi, če je pač malo bleda. Se pa res prej zgrozim nad žensko s ful preveč make-upa, kot nad eno, ki ga nima. Ponavadi niti ne opazim.
Gost

Neprebrana objavaNapisal/-a Gost » 24. Feb. 2009 15:31

UG84, zares lepo od tebe, da širiš že tako neumne lepotne ideale :D Panda podočnjaki in bled obraz? Vsi nismo mahnjeni na tip-top urejenost, nekaterih to ne interesira, drugi za to nimajo časa, spet tretji so bolni in od tod podočnjaki/bledikavost ... Je pa smešno, ko nekoga prime groza zaradi takšnih banalnosti na drugih ljudeh :roll:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron