Puder

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 21. Maj. 2011 9:42

*mala* napisal/-a:pa njihove prodajalke so mi sploh super- nevsiljive, pripravljene pomagat, dejansko super svetujejo, čisto vse probajo na tebi).


ja to je costumer service v tujini, kjer je staff dejansko primerno izobrazen, jim ni odvec ukvarjat se s folkom, se ti res posvetijo in vejo, o cem govorijo. v slovenskih drogerijah (pa trgovninah na splosno) bolj malokrat naletis na take prodajalce.
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 21. Maj. 2011 10:38

ali poznate kakšne bolj lahkotne pudre, da niso tako "težki"? poleti ga večinoma ne uporabljam, ampak sem pa tja pa je treba zakriti kakšno nepravilnost in bi rada da je puder čim bolj nežen.. pa cena nekje do 20 evrov.
Uporabniški avatar
Galante
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 21. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Galante » 21. Maj. 2011 11:48

Jaz uporabljam Bourjois healthy mix serum in je super. Sicer je njegov prvotni namen podlaga za puder, ampak kot praviš iščeš nekaj bolj lahkotnega, kar definitivno je. Kožo naredi zelo svežo in prekrije manjše pomanjkljivosti.
There's nothing better than a good friend, except a good friend with chocolate.
Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 21. Maj. 2011 12:11

^^ oo, hvala, se sliši fajn :)

kje pa se ga dobi? dm, miller? kok pa je cena?
Uporabniški avatar
Galante
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 21. 5. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Galante » 21. Maj. 2011 12:26

Jaz sem ga kupila v Dm-u. Sigurno pa ga imajo tudi v Müllerju ali kakšni drugi drogeriji. Cena če se ne motim je malo manj kot 15€.
There's nothing better than a good friend, except a good friend with chocolate.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Maj. 2011 22:27

Zakaj pa ne bi posegla po mineralnih pudrih? Jaz imam Everyday minerals, sicer sem si preko slo strani naročila testerje, zatem pa še normalno pakungo in čopič in je to to. Prekrije ravno prav, ne naredi ti maske, izgleda pa, kot da imaš naravno lepo kožo :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 21. Maj. 2011 22:48

Tudi meni ni jasno zakaj ta obsesija s tekočimi pudri...po defaultu želijo vsi, s katerimi se pogovarjam tekoči puder, sploh ne pomislijo na kaj drugega.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7045
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Maj. 2011 23:29

Ne vem, zakaj se nekateri nasplošno izogibajo, ker sama občutka, da sploh nimam podlage ne zamenjam za noben tekoč puder. Ob normalno uporabi ti tudi traja kar nekaj časa :)
The world is as you are.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 22. Maj. 2011 9:11

Jaz ga med tednom uporabljam vsak dan, pa ga imam za tri četrt leta najmanj. :)
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 22. Maj. 2011 9:34

Meni recimo mineralni ne ustrezajo, ker ne matirajo dovolj. Imam zelo mastno kozo in po parih urah uporabe sem imela obcutek, kot da se mi je vse stopilo na obrazu in je izgledalo prav grozno.
Puder, ki mi naredi najboljsi finish (da koza zdrzi matirana najdlje), je YSL Matt Touch Foundation, cez pa YSL Matt and Radiant Pressed Powder, ampak sem se navelicala "mask", tako da zdaj ne nosim nobene podlage. Na obraz si dam samo mal pudra v prahu za matiranje.
Bi pa z veseljem uporabljala mineralne pudre, ker so mi super glede nanosa in se strinjam, da so res lahki in izgleda super, ko jih naneses, ampak na zalost se po eni uri ze zacnem svetit.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 22. Maj. 2011 9:35

vidve sedaj govorita o mineralnih pudrih ne?
meni bo ravno zmanjkalo pudra in si moram kupit novega... a mineralni puder lahko naneseš brez podlage? meni se z make upom ne da preveč ukvarjat in rabim nekaj kar lahko nanesem direktno na kremo oz. olje in je to to. mineralni puder bi bil ok za take primer kot sem jaz?
you believe lies so you eventually learn to trust no one but yourself
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 22. Maj. 2011 9:50

CaliLove*, katerega si pa imela?

softTouch, seveda brez podlage. To je prav puder, ne puder v kamnu :) "prilepi", če se poenostavljeno izrazim, se na kožni sebum, tk da v bistvu ne rabiš podlag.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 22. Maj. 2011 10:00

Je ze nekaj let od tega, tako da nisem prepricana, ampak mislim, da sem imela tega, ki ga emanuela omenja. Razmisljam, da bi mineralnim dala drugo priloznost in probala BareMinerals, ki jih zelo hvalijo.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 22. Maj. 2011 15:51

jaz imam zelo siroke pore na obrazu,razen tekocega pudra use ostalo zgleda GROZNO!
ni mineralni za vsak tip koze
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Maj. 2011 15:58

Meni tudi mineralni ni tako ustrezal, kot mi tekoči. Mogoče bi morala boljšega probat. Ampak tudi pri tekočem ne "čutim", da ga imam. Porabim pa itak tako malo naenkrat, da mi do sedaj pudri zadoščali približno od 9 do 12 mesecev ob uporabi ene 5× na teden.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov