Puder

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 19. Avg. 2013 12:04

js mam isti problem.. vsi pudri so mi takoj pretemni - sem čist oranžna, če pa vzamem najsvetlejši odtenek, sem pa kot duh, še bolj bleda kot ponavadi. tako da js vzamem ponavadi enega tekočega neki bolj svetlega, pa enega mal bolj temnega v prahu in nekako kombiniram
You make me smile, please stay for a while :)
Uporabniški avatar
Laika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 27. 6. 2013
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Laika » 19. Avg. 2013 12:47

Pudri ja, večna dilema. -.-
No jaz si spodaj namažem kako nemastno kremico in počakam, da se malo vpije, ne povsem do konca. Nato nanesem puder, ki ga nikoli ne menjam, vedno je enak, le da je pozimi temnejši odtenek, kot pa poleti (tako da imam zmeraj dva). Uporabljam pa tekočega Max Factor Colour Adapt.
Potem nanesem še malo (zeeeeelo) malo pudra v prahu, da se mi koža "ne sveti". Pa ne uporabljam nobenih mineralnih itd. Vsako jutro je enako in nimam večjih težav s kožo. Zato pa takoj, ko vem, da nikamor več ne bom šla operem šminko dol, uporabim Neutrogena piling, po pilingu pa še tonik in to je to.
Nikoli pa ne uporabljam samo pudra v prahu, ker ratam oranžna.

To je tale puder.
https://encrypted-tbn2.gstatic.com/imag ... N2fhtRPANQ
Bodi bivša, ki bo vse prihodnje spravljala ob pamet. :)
Uporabniški avatar
arrow
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 800
Na forumu od: 5. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a arrow » 25. Sep. 2013 17:33

Kakšna barva oz podton pudra/korektorja najbolje prekrije sivo barvo? Okrog piercinga mam namreč siv flekec, ki ga s svojim pudrom nikakor ne morem lepo prekrit.
I fear to keep an open mind, for there are those who would use it as a door to my soul.
Wilma
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 25
Na forumu od: 26. 2. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Wilma » 26. Sep. 2013 10:33

Punce, rabim pomoč! Zdaj mam že nekje pol leta tekoči puder Clinique Anti-Blemish, in ker sem ful zadovoljna z njim, a mi ga počasi zmanjkuje, moram iti spet v nabavo. Imam pa nekoliko temnejšo polt ko takrat, ko sem ga prvič kupila. Trenutno mam odtenek Fresh Ivory, ki je nekje nevtralen, morda z rumenim podtonom, sigurno pa ne z roza, ker imam rumen podton. Meni je to super odtenek, zdaj bi pa rabila na isti osnovi (nevtralno-rumenkast podton) en odtenek temnejšega, a se ne spoznam najbolj na vrstni red odtenkov. :?
Kateri je primeren za naslednjega? Sodeč po tej tabeli bi rekla da Fresh Beige ali pa NEW Fresh Honey?? Fresh Vanilla bi namreč utegnil biti rozast... Kaj pa vem. Malo pomoči bi rabila. V Müllerju si bolj težko kaj pomagam s testerji, da bi jih doma sprobala, ker imajo samo en ali dva odtenka, od tega sploh niso imeli napisano kateri je kateri (zbledel napis), prodajalka itak ni imela pojma, v drugem Müllerju pa samo en odtenek točno tega pudra.


Slika
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 06. Feb. 2014 1:18

Mishela napisal/-a:Slika

samo ''stable'', ne vanille :)



halo?!?!?! nikjer ga ni več v trgovinah, a so nori? vsi ostali odtenki, samo 'stable' ni več v prahu :s
kaj samo v mb al drugje tudi, če še katera kupuje?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov