Puder

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 26. Avg. 2011 9:04

Brezplačno seveda. Je bolje če pokličeš, ni zdej neke gužve za čakat, smao fajn je da so nate pripravljeni. :)
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 26. Avg. 2011 9:18

OK, super! Good to know. :) Hvala.
Uporabniški avatar
Dizzy.girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 20. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Dizzy.girl » 13. Sep. 2011 9:26

Hej,
ima katera kaj izkušenj z alverde pudri?
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 04. Okt. 2011 21:31

tlele niste ravno strokovnjakinje al pa nočete dajat nasvetov, na Divo pa se mi ne da registirat, k so me enkrat že izključili, no pa vseeno...

v puberteti sm bla ful mozoljasta in mam zato precej luknji po faci, predvsem po licih se mi vidijo posledice.
kožo imam mastno da je to kot tovarna olja.
če dam neko podlago gor, je itak sam še bolj mastna. če dam kak un mousse puder gor je boljše, če pa dam gor še puder v prahu, pa mi tolk poudari te luknje po faci in sfukano kožo. da ne govorim, da mi puder ful poudari tudi gube.

torej kako je s tem?
morem it najprej na kak lepotni poseg?
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 04. Okt. 2011 21:39

najbolje je da si prvo vtreš kremo in potem čez korektor v barvi kože da ti prekrije in zapolni 'luknjice'. na koncu daš čez puder in to je to. Ne bi se smel nič več videt.
Za trajno odstranitev pa verjetno najbl da vprašaš kozmetičarko. Verjetno obstajakak laser al kej podobnega.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 04. Okt. 2011 22:19

Glede na to, da imas mastno kozo, moras zacet tezavo najprej resevat z nego. Obvezno je ciscenje zjutraj in zvecer, za vlazenje uporabljaj 100% jojobino olje in sicer zvecer preden gres spat. Meni je to priporocala ena punca s tega foruma in po mesecu, dveh imam opazno manj mastno kozo.
Vse, kar imas pudrov, vrzi stran in nabavi en kvaliteten mineralni puder. Glede brazgotin ti pa samo kaksen laser pomoje preostane.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 04. Okt. 2011 22:24

sem jaz tut opazila, da puder ful bolj poudarja gube pri zenskah.
prav se mi zdi, da celo najmanjse gube se vidijo.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 04. Okt. 2011 22:28

CaliLove* napisal/-a:Glede na to, da imas mastno kozo, moras zacet tezavo najprej resevat z nego. Obvezno je ciscenje zjutraj in zvecer, za vlazenje uporabljaj 100% jojobino olje in sicer zvecer preden gres spat. Meni je to priporocala ena punca s tega foruma in po mesecu, dveh imam opazno manj mastno kozo.
Vse, kar imas pudrov, vrzi stran in nabavi en kvaliteten mineralni puder. Glede brazgotin ti pa samo kaksen laser pomoje preostane.


na mastno kožo naj bi še olje dajala?

nega ni problem. sej se ne umivam z žajfo. si pucam faco nonstop k se svetim na kilometer.
baje naj bi se mastna koža počasneje starala, sam men se ne zdi.

nimam brazgotin, ampak luknje. nekako če kožo zategnem, bi zginile.
ali ne vem če pride v poštev dermoabrazija...ž

ja, s pudrom (sploh v prahu) se mi še smejalne gube ful vidijo.. zgledam 5 let starejša.
zavman
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 24. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a zavman » 04. Okt. 2011 22:42

Ja, ravno za mastno kožo je zelo fajn jojoba olje, ker uravnava mastnost kože...sem pri sebi opazila - po dveh mesecih imam lahko samo očiščen obraz (čistilni gel + tonik), ne rabim nobenih krem za matiranje ali česa podobnega. Naneseš pa samo par kapljic.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 04. Okt. 2011 23:09

Ce si faco nonstop pucas, se bos se bolj svetila. Bolj kot kozi vzames mascobe, vec je bo proizvedla.

Jojoba olje je zelo podobno mascobi, ki jo proizvaja koza. Ob redni uporabi koza zacne proizvajati manj lastne mascobe, ker ji zadostuje to olje, ki ga ti naneses. Uporabis pa samo par kapljic zvecer po ciscenju koze. Prvih par tednov se bos svetila (ampak itak gres spat in potem zjutraj ocistis spet kozo), potem pa se bo koza navadila in zacela proizvajati manj mascobe in se ti bo stanje popravilo.

Ja sej, luknje so brazgotine od mozoljev. Kot sem rekla, stran pomeci vse Lorealove, Maybelline in ne vem kaksne shit pudre, kar pac imas in kupi enega kvalitetnega mineralnega.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 05. Okt. 2011 8:10

delu s čim pucaš fris?
jaz mam tudi jojobo. uporabljam samo zvečer, ne zjutraj. ponavadi če si očistim makeup dam potem še to gor, ker spuca tudi ostanke makeupa.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
delusional
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2605
Na forumu od: 25. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a delusional » 05. Okt. 2011 11:38

s pilingom in toniki.

ni stvar v temu, ampak da se mi s pudrom sam še bolj vidijo luknje in gube in mam pol kožo za bruhat.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 05. Okt. 2011 22:31

Kako pogosto pa uporabljas piling? Ce ga prepogosto, se ti koza zaradi tega se bolj masti. Ker prepogost piling je sok za kozo in z izlocanjem mascobe se koza varuje. Za vsak dan si raje nabavi kaksno nezno cistilno peno/gel, tonik se naprej lahko uporabljas (pazi, da nima alkohola), piling pa recimo 2x na teden, vec raje ne. Glede pudra pa ne vem, kaj naj ti se recem drugega. Jaz uporabljam Bare Escentuals in to je edini puder, ki mi odgovarja in ne poudari luknjic, ki jih mam tud par.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 06. Okt. 2011 12:01

Punce, kako ste ve izbrale pravi odtenek pudra? Jaz imam s tem male težave. :D
Uporabniški avatar
butterfly.**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 30. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a butterfly.** » 15. Okt. 2011 15:04

jaz bi pa prosila za pomoč pri izbiri pudra, saj mi bo sedajšnega kmalu zmanjkalo in mi tudi ne odgovarja preveč.. sem najstnica in imam mastno problematično kožo..kožo si čistim redno, ampak useeno moram nanašati puder saj brez njega nisem za v javnost :? bi pa potrebovala tekočega in v prahu.
If there is no rainbow on the sky...I will make one by myself! <3

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov