Pro ana strani - anoreksija

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
kepka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1656
Na forumu od: 24. 10. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a kepka » 22. Feb. 2007 0:23

tjaska napisal/-a:Joj to z zobmi me je ful prestrašlo. :cry:
Sploh ne vem, kaj naj naredim. Itak na vsake tri tedne hodim k zobarju (januarja sem bila celo trikrat, se mi zdi :cry:). Joj no. Zakaj je treba plačat tako ceno za to. And all we wanted was to be thin... :(


Ti se mal zafrkavas, ane.

tjaska napisal/-a:Tole je pa meni popolno:

Slika
Slika
Reality is that which, when you stop believing in it, doesn't go away.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 22. Feb. 2007 0:45

^tele slikce so pa men obupne..

:eek: :eek:
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 22. Feb. 2007 11:05

Ja obup ane :?

Zadnč sm brala, da je zdj umrla še ena manekenka zarad motenj hranjenja in to sestra od une, k je umrla par mescov nazaj na pisti...bogi starši. Gledaš, kako se otrok ubija počas, pa nč ne morš.
N{n}ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 17. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a N{n}ka » 22. Feb. 2007 13:32

ful dobr filmček,te mal prestraši s temi slikcami
Uporabniški avatar
La*Perla
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 25. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a La*Perla » 24. Feb. 2007 7:54

kepka napisal/-a:
tjaska napisal/-a:Joj to z zobmi me je ful prestrašlo. :cry:
Sploh ne vem, kaj naj naredim. Itak na vsake tri tedne hodim k zobarju (januarja sem bila celo trikrat, se mi zdi :cry:). Joj no. Zakaj je treba plačat tako ceno za to. And all we wanted was to be thin... :(


Ti se mal zafrkavas, ane.

tjaska napisal/-a:Tole je pa meni popolno:

Slika
Slika


groza, kakšen obešalnik :eek: ne morem verjeti, da bi nekdo dejansko rad bil tak.
*Diamonds are forever*
Uporabniški avatar
lolita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lolita » 24. Feb. 2007 13:22

Punce, sploh ne morem opisat, koliko sem prijetno presenečena nad tem, kar ste pod to temo vse napisale! Take punce kot ste ve, so zame najbolj fejst punce :lol: Da se spoštujete in ne podlegate tem bedarijam, ki punce vleče samo v pogubo in depresijo.

Življenje je preveč lepo, da bi se na tak način mučil, samo zaradi tega, da bi bil kao "lep", da bi imel lepo postavco in ugajal modnim trendom. Vem da se ne splača. Sicer pa, če komu nisi všeč, je to njegov problem! Pomembno je, da sebe ljubiš in da sprejemaš svoje telo in dušo.
butterfly girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 25. 2. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a butterfly girl » 25. Feb. 2007 17:48

Jst pa sploh ne vem kje vsi vidjo d je in d si anereksično suh... se mi zdi d je zdj velik bl in d je ženska ta prava baba-sexy z oblinami... al pa jst tko vidm... men se nikol ni zdel d ženska rab bit suha... mogoče sm mela pa sam jst tako srečo d si lepga telesa nism nikol tko predstavljala... no sej hvalabogu vidm d je vse več žensk takih k so ponosne na to kr majo, tiste pa k majo probleme v glav bodo pa probleme vedno mele... Tako d želim sam vsm puncam k majo probleme same s sabo nej pomislejo: d je vsaka oseba velik več kot le telo.... v življenju je tok več.... telo je le lupina... kaj je notri pa je nekaj drugega bolj pomembnega :!:
butterfly girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 25. 2. 2007
Kraj: notranjska

Neprebrana objavaNapisal/-a butterfly girl » 25. Feb. 2007 17:49

Tko d respect vsem samozavestnim puncam k se sprejemajo take kt so-najlepše zase :D
N{n}ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 258
Na forumu od: 17. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a N{n}ka » 20. Avg. 2007 8:00

Uporabniški avatar
StiNe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 7. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a StiNe » 22. Avg. 2007 13:03

groza :eek: :eek: :eek:
sama sem bla anoreksična ampak sem se s pomočjo psihologou prpravla do tega da zdj že 2 leti normalno jem :D
te stranis e mi pa zdijo bolane in vsaka punca bo spoznala da je delala napako ks e je stradala..če ne prej pa takrt ko bo v bolnici na cevkah :!:
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 22. Avg. 2007 15:59

La*Perla napisal/-a:
kepka napisal/-a:
tjaska napisal/-a:Joj to z zobmi me je ful prestrašlo. :cry:
Sploh ne vem, kaj naj naredim. Itak na vsake tri tedne hodim k zobarju (januarja sem bila celo trikrat, se mi zdi :cry:). Joj no. Zakaj je treba plačat tako ceno za to. And all we wanted was to be thin... :(


Ti se mal zafrkavas, ane.

tjaska napisal/-a:Tole je pa meni popolno:

Slika
Slika


groza, kakšen obešalnik :eek: ne morem verjeti, da bi nekdo dejansko rad bil tak.
Lhk jst povem da ni to blazno fukabilno. Stegna direkt nad koleni so ozja od kolen samih. Najbrz tut rit pa joski niso ravno super ker je tok shujsana. Bi bla pa tale zenska zelo lepa s kakimi 10 kilogrami vec.
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Smetka_
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 2. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Smetka_ » 23. Avg. 2007 12:22

Jaz sem mela neke oblike anoreksijo,oziroma sem vanjo počasi zapadala. že itak sem suha, ampak sem rabila eno kontrolo nad sabo, en PROBLEM,ker je bilo to obdobje,ko problemov nisem imela.Ja no.Na veliko potrebo sem hodila enkrat na teden,ker itak nisem imela kaj za ven spravit,pri 170 sem mela 44 kil, potem me je pa mami prisilno začela pitat.Danes sem nazaj na svojih 50-51. Problem s hrano bo vedno ostal,še vedno se tehtam praktično vsak dan in skrbi da se ne zredim,shujšam pa tudi ne,vedno razmišljam kaj sem že pojedla in kaj še lahko...Grozno je.
Največji problem pa je da si pri 44 nisem bila nič bolj všeč kot pri 51.Tako je to. Mislim,da bom rabila enkrat orenk zbolet da bom čisto dokončno prišla k pameti...Če smo realni bi že v osnovi mogla met še od zdaj kakih 5 kil več,ker sem pajkovka,pa tudi če se ne sliši.
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 23. Avg. 2007 14:33

tjaska napisal/-a:
sinička napisal/-a:ta punca je naredila super video o posledicah motenj hranjenja...




Joj to z zobmi me je ful prestrašlo. :cry:
Sploh ne vem, kaj naj naredim. Itak na vsake tri tedne hodim k zobarju (januarja sem bila celo trikrat, se mi zdi :cry:).

Joj no. Zakaj je treba plačat tako ceno za to. And all we wanted was to be thin... :(


punca moja, sej suha si lahko tudi z zdravo prehrano in gibanjem. sam res ne razumem kako lahko kej takega narediš sam sebi :nein:
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
MAJAmazing
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 7. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MAJAmazing » 08. Sep. 2007 18:11

ja moja teta je mela anoreksijo, pa prej še bulimijo al nekako tako...pač bla je čist že na koncu, skor se je že ubila, ker ni zdržala v bolnici. zdej je stara 46 let, to pa je blo okrog 18 leta...in pač js vam povem, da še zdej ne je nič, ne more...ona za kosilo poje tri žlice solate pa kak krompir...in šele pred parimi leti je ona soloh začela o tem govorit...je rekla, da itak še zdaj ne more v družbi jest, če gremo družinsko na kosilo je rekla, da bi vse naredla, da ji nebi bilo treba it...njeni zobje pa so tut vse prej kot lepi...tako da res je grozno, da so ene punce tako nezadovoljne s sabo, pa da potem v to zapadejo...na koncu pa so nažalost vse prej kot lepe...sej mene tut razjezi, kr moji frendi gledajo same suhice, če je kere pol manj ko mene pa je ž kr debela....ooooooooooo :evil: :twisted:...sam žal za take suhe pa tut noben ne bo rekel da je lepa...js sem mnenja, da bo drugim všeč (fantom, frendom...) taka punca, ki je polna energije in ni važno kaka je, ko pa ena ki je suha pa bo neki zamorjena...in itak sploh ne prenesem več, ko smo kdaj zunaj in eni kr šimfajo lej kaka je, a dej nehi...jaooooooooooooo pa se mi prav zasmili taka, mislim...če pomislim, da kdaj bi meni tko govorli, bi mi blo tut bad...kr je ziher na koncu še bolj ql punca, ko pa tiste oz. tisti, ki tko govorijo :razz:
Uporabniški avatar
Nu$k@
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 360
Na forumu od: 4. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nu$k@ » 09. Sep. 2007 15:16

moja bivša sošolka je sedaj v bolnici priklopljena na infuzijo in par drugih strojčkov zaradi anoreksije. Moram priznati, da je bila v osnovni šoli res debeluška. Vedno smo se ji smejali ko je v šoli morala stopiti na tehtnico in jih je imela 60, ostale punce pa smo jih imele 40. v 2. letniku s.š. je začela noro hujšati, stradati... Videla sem jo poleti v kopalkah, zdela se mi je srečna in ponosna na svoje telo, saj je bilo že kar mrzlo zvečer, ko je bila še vedno le v kopalkah. Sedaj pa je že 2 tedna v bolnici, kjer se ji je baje rahlo utrgalo (sama se je odklopla od aparatov in začela telovaditi). Na žalost, ampak mislim, da ji bo uspelo se pobrati iz tega.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov