prava izbira pudra

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 03. Apr. 2015 21:49

pozdravljene, upam da mi bo znala katera pomagati in svetovati kateri puder bi bil najboljši za mojo kožo...po T-predelu imam mastno kožo, po ostalem obrazu pa imam normalno do suho kožo, saj se mi včasih delajo suhi fleki. na čelu pa sem v zadnjem času začela opažati mozlje, pa jih že cirka 3 leta nisem imela. drugače sem stara 20. res ne vem kateri puder bi bil pravi, ker do zdaj sem imela lorealevega pa mi je naredil kožo po t-predelu samo še bolj mastno...
kaj mi svetujete? :)
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 05. Apr. 2015 19:38

Meni zelo ustreza Bourjois Healthy Mix SERUM GEL. Imam mešano kožo, torej suhe in mastne predele, pa mi je tale puder super. Preizkusila sem jih že ogromno, ampak je tale stalnica. Sicer nimam mozoljev, tako da ne vem, kako je s prekrivnostjo, ampak pomoje če rabiš kaj prekrivat, bi drug nanos sigurno prekril. Pa seveda uporabi vlažilno kremo pred nanosom. Puder je nekomedogen, torej ti ne bo mašil por in povzročal novih mozoljev. Sama čez tekoč puder nanesem tudi puder v prahu, ista znamka.

Seveda pa to ne pomeni, da bo ustrezal tudi tebi, saj smo ljudje različni. Brez dasprobaš več izdečlkov, boš težko našla pravega.
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 06. Apr. 2015 15:57

hvala za nasvet..na yt in po forumih ga na veliko hvalijo, tako da ga bom poskusila (:
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 01. Maj. 2015 20:45

Tudi jz sem imela tegale Bourjois Healthy Mix - samo se ne spomnim ali je bil serum, pomoje da ne... Je OK, ni nek presežek.
Sedaj imam mineralni puder v prahu in tekoče sploh ne uporabljam. Razlike je ogromna. PO tekočih sem se kmalu začela svetit, vsak odtenek mi je bil pretemen, vrgla sm še pa še denarja da bi našla nek približek.

Mineralni puder imam zdej že 2 leti in ga ne zamenjam. Zagotavlja naravni videz, super prekrije, po njem se ne svetim, tut če greš spat s njim, ni panike - tega sicer ne počnem :D
lola1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 46
Na forumu od: 24. 7. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a lola1 » 02. Maj. 2015 21:27

kupila sem si loccitanovo BB kremo, sicer ni nekaj prekrivna, vendar mi tudi ne povzroča problemov z mastno kožo ali pa izsušenimi lisam, vendar je pa res, da sem v tem času ko ga imam, vedno dala spodaj tudi serum loccitanov, ki naj bi poenotil kožo...bomo videli kako bo
za healthy mix serum, pa mi je prijateljica, ki ima podobne kožo, rekla, da ni glih ok

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]