Povečanje trepalnic

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Westi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 20. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Westi » 13. Sep. 2017 12:45

Srečno, Kekec! :) Katerega si pa izbrala?
CherryBe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a CherryBe » 20. Sep. 2017 11:13

Izbrala sem Lux-Factor, me je firbec matral, ker ste ga tako hvalile :)
Westi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 20. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Westi » 26. Sep. 2017 12:06

Aaaa, no pa naj še kdo reče, da so forumi brezvezni ;) Svašta izveš tuki, ane :) Pridno uporabljaj in upam, da ti bo všeč.
CherryBe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a CherryBe » 12. Okt. 2017 13:49

Res je, tukaj vse izveš :))) Serum pa uporabljam zdajle približno en mesec in sem super zadovoljna. Uporaba je simple, nič ne draži oči, trepalnice se mi zdi, da manj odpadajo in so očitno lepše, čeprav ga uporabljam šele en mesec. Moram sprobati še na obrveh, ampak sem rekla, da najprej poskrbim za trepalnice, potem pa še obrvi. nič polovičarstva pri meni hehe :) Lp
Westi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 20. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Westi » 25. Okt. 2017 12:51

Me veseli! S katerokoli punco, ki uporablja lux factor serum, sem do sedaj govorila, je bila noro zadovoljna. Tko da sem vedla, da bo tebi tudi všeč :ja: obrvi pa najboljš, da kar sproti porihtaš - ko namažeš trepalnice, zraven še obrvi. Dve muhi na en mah :D
CherryBe
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 5. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a CherryBe » 08. Nov. 2017 13:21

Maš prau, najboljš da kar oboje naenkrat. Hvala in javim napredek!
beeebeee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 27. 7. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a beeebeee » 28. Nov. 2017 18:28

Obstaja še kakšen drug serum, ki je tako učinkovit? Da bi malo primerjala... Hvala.
Westi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 20. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Westi » 07. Dec. 2017 15:18

Bom kar samo sebe citirala iz nekaj objav nazaj ;)

Westi napisal/-a:Jaz že od začetka uporabljam Lux Factor serum, tako da ti lahko priporočam le tega, ker ostalih nisem sprobala. Meni zelo odgovarja, zato ga tudi še naprej uporabljam. Spremembe boš hitro opazila, predvsem pri izpadanju, ker ga bo manj, trepalnice bodo bolj močne, po redni uporabi se pa čez mesec ali dva tudi konkretno že vidi, da so trepalnice daljše in temnejše. Meni je super in ti ga priporočam. D best je tudi, ker ga čez čas ne rabiš uporabljati več vsak dan, le cca dvakrat na teden, da vzdržuješ.. Če te še kaj zanima, pa vprašaj. Lp
beeebeee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 27. 7. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a beeebeee » 13. Dec. 2017 14:53

Hvala odgovor in nasvet, zadnjič nisem šla nič za nazaj brat.. si bom zdaj vzela čas in malo raziskala.
beeebeee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 27. 7. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a beeebeee » 05. Jan. 2018 14:03

Sem kar naročila lux factorjev serum pa da vidmo :) sem prebrala same pozitivne stvari in kritike in se odločila da še sama sprobam. Upam, da ga kmalu dobim, da lahko čim prej pričnem z uporabo. Do poletja bi se že moralo nekaj poznati, ane?
Westi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 20. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Westi » 29. Mar. 2018 13:58

In, kakšni so rezultati? Ti je všeč serum?
beeebeee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 27. 7. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a beeebeee » 06. Apr. 2018 13:30

Jaaa, noro dobri rezultati! Ful sem zadovoljna in presenečena, kako hitro se je poznala razlika. Trepalnice so temnejše, bolj goste in daljše. Tako da jaz sem že zdaj pripravljena na poletje ;) zdaj bom poskusila še na obrveh, da še njih malo v red spravim :)
Westi
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 35
Na forumu od: 20. 4. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Westi » 19. Apr. 2018 13:47

Super, super! ja do poletja boš že prava kraljica trepalnic hehe ;) sprobaj še na obrveh, če ti je na trepalnicah tako dobro prijelo, bo tudi na obrveh. Me veseli, da si zadovoljna :)
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 19. Apr. 2018 14:22

Pohvale, če se vam splača oglaševati na forumu z manj kot desetimi uporabniki, od tega jih polovica že uporablja kar pač uporablja.
The world is as you are.
beeebeee
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 27. 7. 2017

Neprebrana objavaNapisal/-a beeebeee » 20. Dec. 2018 15:48

Westi napisal/-a:Super, super! ja do poletja boš že prava kraljica trepalnic hehe ;) sprobaj še na obrveh, če ti je na trepalnicah tako dobro prijelo, bo tudi na obrveh. Me veseli, da si zadovoljna :)


Ja tudi na obrveh super deluje! Še vedno uporabljam serum tudi na trepalnicah in sem zelo zadovoljna. Res nisem pričakovala tako dobrih rezultatov, preden sem prvič sprobala sem bila kar skeptična. Ampak so me rezultati prepričali v nasprotno. :cool:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov