Podlaga za puder proti rdečici

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
WhatALovelyFlower
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 3. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a WhatALovelyFlower » 24. Avg. 2011 22:31

Pozdravljeni!

Odpiram novo temo o podlagah za puder (ponavadi so zelene barve), ki bi dobro prekrivale rdečico. Zanima me katere izdelke vi uporabljate za ta problem in upam, da dobim kakšno priporočilo :)

Sama sem včasih uporabljala Artistry-ev izdelek, ki mi je bil zelo všeč, ampak so ga nehali proizvajati. Sedaj uporabljam tole podlago: http://www.mojadrogerija.si/product.php?id_product=407 ki pa mi ni tako zelo všeč, saj mi ne pomaga kaj preveč pri odpravljanju rdečice.

Se opravičujem, če takšna tema že morda obstaja. Sama je sicer nisem nikjer zasledila...
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 25. Avg. 2011 1:30

Zelo so pohvaljeni Smashbox primerji. Za zelenega sicer ne vem iz lastnih izkusenj, sem pa imela Photo Finish Light in moram rect, da je bil super. V Slo se jih pomoje ne dobi, tako da ce imas moznost narocit na internetu, ga probaj. So malo drazji, ampak vredni svoje cene.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
WhatALovelyFlower
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 3. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a WhatALovelyFlower » 25. Avg. 2011 13:49

Najlepša hvala za tvoj odgovor. Bom vsekakor vzela pod drobnogled tele podlage :)
Ima še kdo kakšne izkušnje s podlagami za puder proti rdečici? Prosim še za kakšen odgovor :oops: :D
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 05. Sep. 2011 21:18

če si ljubiteljica naravne kozmetike, ti toplo priporočam Alima Pure podlago (čeprav je sama nimam, ker nimam teh problemov!). :)

http://www.or-ca.si/Dekorativna_kozmeti ... ci_5g.html
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
WhatALovelyFlower
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 3. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a WhatALovelyFlower » 08. Sep. 2011 18:44

Ful ti hvala =)
deja88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 4. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a deja88 » 04. Apr. 2012 15:55

Malo pozno, ampak vseeno:
Eucerin Anti-rose fluid SPF15 (včasih je bil obarvan zeleno, zdaj pa lahko kupiš tudi brezbarvnega 50ml). Dobi se v lekarni, za ceno pa ne vem, ker ga imaš res za dolgo časa. Je fajn, na pumpico in res pomaga :D Super je kot podlaga pudru, ker se lepo vpije.
Uporabniški avatar
babushka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 16. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a babushka » 05. Apr. 2012 7:55

A to se nanaša na kremo in pod puder? Vse do zdaj nisem vedela, da obstaja tudi podlaga za puder, ki NI krema. :) Me zanima, če to pride v poštev za kožo, ki je na določenih mestih suha in rdečkasta (rdeče lise oz. madeži na bradi ter ob nosnicah)? Niso pa ti madeži od mozoljev ali kaj podobnega.
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 05. Apr. 2012 8:13

Kaj pa če bi uporabila bolj kriten puder. Jaz imam nekaj rdečih madežev zaradi mozoljev td in uporabljam samo puder, ki mi to lepo prekrije.
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
BlueLolita
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 6. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a BlueLolita » 05. Apr. 2012 8:55

deja88 napisal/-a:Malo pozno, ampak vseeno:
Eucerin Anti-rose fluid SPF15 (včasih je bil obarvan zeleno, zdaj pa lahko kupiš tudi brezbarvnega 50ml). Dobi se v lekarni, za ceno pa ne vem, ker ga imaš res za dolgo časa. Je fajn, na pumpico in res pomaga :D Super je kot podlaga pudru, ker se lepo vpije.


Se popolnoma strinjam! :)
...odlična zadeva
“You have your way. I have my way. As for the right way, the correct way, and the only way, it does not exist.”
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 05. Apr. 2012 9:18

babushka napisal/-a:A to se nanaša na kremo in pod puder? Vse do zdaj nisem vedela, da obstaja tudi podlaga za puder, ki NI krema. :) Me zanima, če to pride v poštev za kožo, ki je na določenih mestih suha in rdečkasta (rdeče lise oz. madeži na bradi ter ob nosnicah)? Niso pa ti madeži od mozoljev ali kaj podobnega.


ja itak obstaja. :D krema-podlaga-puder. ravno za takšne rdečkaste predele (ob nosnicah, brada, itd.)
načeloma je lahko tudi "zelen" korektor v pomoč. jaz mam od alverde tak mineralni korektor in ga nanašam samo na občasna pordela mesta, vseeno pa razmišljam tudi o podlagi, ker nanašat več plasti pudra (mineralnega) ali s podlago prekrit tiste malenkosti je kar razlika. seveda je pa ful prekriven puder tudi rešitev, ampak je grdo videt tiste fasade.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
deja88
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 4. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a deja88 » 05. Apr. 2012 9:30

babushka napisal/-a:A to se nanaša na kremo in pod puder? Vse do zdaj nisem vedela, da obstaja tudi podlaga za puder, ki NI krema. :) Me zanima, če to pride v poštev za kožo, ki je na določenih mestih suha in rdečkasta (rdeče lise oz. madeži na bradi ter ob nosnicah)? Niso pa ti madeži od mozoljev ali kaj podobnega.


Js imam mešano kožo, pozimi na suha mesta najprej namažem kremo in potem čez fluid, na mastna pa samo fluid. Poleti pa uporabljam samo fluid ker je dovolj vlažilen in negovalen (jaz imam brezbarvnega).
Uporabniški avatar
babushka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 16. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a babushka » 05. Apr. 2012 14:39

schpeltza napisal/-a:Kaj pa če bi uporabila bolj kriten puder. Jaz imam nekaj rdečih madežev zaradi mozoljev td in uporabljam samo puder, ki mi to lepo prekrije.

Ah ne, že tako se ne pudram dosti, ker se ne rabim in zaradi nekaj rdečih madežev oz. odstopanj na koži ne bom pudrala celega obraza. :wink:

claire, kateri "zelen" korektor pa je ok? Ker nimam pojma na podlagi česa se ugotovi, kateri je "zelen" in namenjen točno temu, v raznih Müllerjih idr. drogerijah pa še nisem doživela kvalitetne pomoči in nasveta pri izbiri korektorja ali pudra (no, pudra trenutno tako ne rabim).

A Alverde mineralni korektor je sestavinsko vredu? Koliko pa stane?
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 05. Apr. 2012 15:02

Saj jaz si tudoi ne pudram celega obraza.

Zadnjič sem si kupila korektor Maxfactor Pan Stick. Mi super prekrije rdečico. Si kupiš primeren odtenek in zakriješ samo tam kjer rabiš.
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 05. Apr. 2012 19:21

babushka napisal/-a: claire, kateri "zelen" korektor pa je ok? Ker nimam pojma na podlagi česa se ugotovi, kateri je "zelen" in namenjen točno temu, v raznih Müllerjih idr. drogerijah pa še nisem doživela kvalitetne pomoči in nasveta pri izbiri korektorja ali pudra (no, pudra trenutno tako ne rabim).

A Alverde mineralni korektor je sestavinsko vredu? Koliko pa stane?


na vprašanje kateri je uredu ti težko odgovorim, ker imam samo tega od alverde, je pa to korektor, ne podlaga in se uporablja v kombinaciji s pudrom, ker je zelen. je pa kvaliteta zakon, glede na ceno. :D

see? ;)
Slika

stane ful malo (ne vem, 3 evre?) in je sestavinsko kul, ampak tole ti ne pride v poštev, če pudra ne rabiš.

ne razumem ali ga ne uporabljaš (če je tako, si kupi kak dober kremni korektor, lahko tudi mineralnega, a boš potrebovala še čopič) ali imaš kak puder in iščeš "zelen" korektor oz. podlago, ki se uporablja za prekrivanje rdečice? :gruebel:
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
babushka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 54
Na forumu od: 16. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a babushka » 05. Apr. 2012 19:29

Ne ne, puder imam, ampak ga trenutno ne iščem, zato sem napisala, da ga trenutno ne rabim (novega). Mam pa mineralnega od Aubrey Organics s SPF 20.

V tem primeru ta zeleni korektor pride v poštev v kombinaciji s pudrom, ne?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov