Podaljševanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

francija
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 65
Na forumu od: 7. 10. 2005
Kraj: Obala

Neprebrana objavaNapisal/-a francija » 26. Mar. 2007 14:57

a je boljš dat pramene tiste tanke al tist trak iz katerega visijo celi lasje pol dol naprej? ve kera kaj mislim??
men se zdi ta trak boljš, ma kera izkušnje???
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 26. Mar. 2007 21:09

Jst sm se zdej mal zanimala pr eni frizerki, pa mi je rekla, da je najbolš, da so pramena... pa da so en zraven druzga, da ne pride pol tvoj las zraven (al neki tazga) in se vozli nardijo..

sm pa razmišlala, da bi si šla kupt podaljške nekam, k so baje kvalitetni, sam majo sam frizerji dostop(pa mi bo ena zrihtala) pa so en euro edn.. pol si jih bom pa na frizerski šoli dala not.. pa itak mam tok po stopničkah, da bi mela sam spodi še eno vrsto.. ene 60 pramen.. to bi me pa pol najcnej pršlo možn...
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 13. Jun. 2007 10:11

Fuuuuj, kolk je to men lame. Veliko bolj smo simpatične ko smo naravne.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 13. Jun. 2007 19:11

a boš rekla, da ne uporabljaš maskare, barv za lase... :roll:

nevem, zakaj moraš met pol odebeljene trepalnice.. a niso naravne lepše
Uporabniški avatar
Shannon
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 473
Na forumu od: 15. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Shannon » 14. Jun. 2007 0:35

Ja, ampak od maskare nimaš pol zjebanih trepalnic (vsaj praviloma), od umetnih las pa pol nimaš ravno pleasant looking skalpa.
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 14. Jun. 2007 6:42

Barvam se ne, umetnih trepalnic si pa tud gor ne popam, nimam plastičnih nohtov in umetno obarvane polti. Overall kar naravno.
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 14. Jun. 2007 8:14

Shannon napisal/-a:Ja, ampak od maskare nimaš pol zjebanih trepalnic (vsaj praviloma), od umetnih las pa pol nimaš ravno pleasant looking skalpa.


:lach: podaljški nimajo NITI NAJMANJŠEGA vpliva na lase, še manj pa na lasišče ;)
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 14. Jun. 2007 9:25

Grdo je no punce. Moji frendici se je čisto vsak čopek videl, ker so se naravni lasje po svoje premikali, tisti mrtvi lasje so pa zabetonirano viseli z njenih naravnih las. Odurno je blo. Pa očitno je tolk da glava peče.

Kakor želite, itak je pa že pase.
Uporabniški avatar
Smreka
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 740
Na forumu od: 16. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Smreka » 15. Jun. 2007 12:19

U glavnem malo sem se zanimala glede tega - v Celju v Kacu baje delajo to, ampak ne tako, da ti lepijo ampak z neko ultrazvočno metodo, ki las niti malo ne poškoduje, poleg tega je ogromno uporabnic napisalo, da je super, da nimajo težav ter da je ogromna razlika glede na klasični način (lepljenje z voskom). U bistvu se sploh ne vidi, da imaš podaljšane.
Svetujejo pa, da imaš vsaj 10 cm dolge pred podaljšanjem. Jaz bi jih malo zgostila, ker imam dolge skoraj pol metra, pa bi mi blo fu dobro, da bi bilo še malo gostejši :)
Sicer pa imajo forum z vprašanji in odgovori (so ful prijazni in na vse ažurno odgovorijo), tako da tam boste lahko prebrale vse če vas zanima.
karamelica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 19. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a karamelica » 20. Jun. 2007 2:44

Jaz imam podaljšane lase in je super. Imam 100 čopkov, cena pa je bila pb. 50.000 sit. Ko sem si lase podaljšala, sem imela svoje lase dolge do ramen. Sedaj jih imam že 2 meseca. Pa ne perem jih v frizersekm salonu ampak doma.
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 21. Jun. 2007 11:57

Shannon napisal/-a:Ja, ampak od maskare nimaš pol zjebanih trepalnic (vsaj praviloma), od umetnih las pa pol nimaš ravno pleasant looking skalpa.



kaj si hotla povedat? a se da naslednjič po slovensk?
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 02. Jul. 2007 22:33

densy napisal/-a:
Shannon napisal/-a:Ja, ampak od maskare nimaš pol zjebanih trepalnic (vsaj praviloma), od umetnih las pa pol nimaš ravno pleasant looking skalpa.



kaj si hotla povedat? a se da naslednjič po slovensk?


haha pa edin ta beseda, ki si jo odebelila, je slovenska. bojda je skalp lobanja. in ja, če ti ne naredijo kvalitetno, ni kej preveč lepo za pogledat.
pixie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 14. 6. 2007
Kraj: nova gorica

Neprebrana objavaNapisal/-a pixie » 06. Jul. 2007 0:20

jst sm pa enkrt mela(kakih 5 al 6 let nazaj) uštukane lase-kitke po celi glavi. takrat sm dala 25000sit, delala pa mi jih je 10 ur. sm jih mela od spomladi pa do jeseni, s tem da sm si šla vmes popravit spredaj 2 vrsti kitk k sm nosila čop pa se je vidlo kolk so mi zrase.
suzanicca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 4. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanicca » 06. Jul. 2007 6:20

pixie napisal/-a:jst sm pa enkrt mela(kakih 5 al 6 let nazaj) uštukane lase-kitke po celi glavi. takrat sm dala 25000sit, delala pa mi jih je 10 ur. sm jih mela od spomladi pa do jeseni, s tem da sm si šla vmes popravit spredaj 2 vrsti kitk k sm nosila čop pa se je vidlo kolk so mi zrase.

živjo,a te je kaj lasišče bolelo,in ko si dala kitke dol si imela svoje lase uničene ali stanjšane.lep pozdrav
Uporabniški avatar
*zmeDena*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 47
Na forumu od: 11. 7. 2007
Kraj: grosupLje

Neprebrana objavaNapisal/-a *zmeDena* » 13. Jul. 2007 19:12

jz pa si enb dala podaLšat k mam zj dost douge k sm si jh puščala..in zj sm še obliko spreminjam doužine pa en..in je kul...
sm rzumm da si hočjo.une k niso zadovolne z doužino..p to..pa pred maturancem ..itd..k jz sm si tud hotla..dt sam zdj mam itak dobro dolžino..tko da np :D

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov