Podaljševanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 14. Jul. 2011 21:04

Kako to mislis, da se ti vidijo tvoji lasje? Razlika med tvojimi in podaljski? Svoje moras imet tako postrizene (resasto), da se cimbolj zlijejo s podaljski, kar zna potem ne prevec lepo zgledat, ko podaljskov nimas gor.
Uporabniški avatar
majchika*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 14. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a majchika* » 15. Jul. 2011 8:30

vidi se meja, kje se končajo moji in nadaljujejo podaljški. ...upam da sm napisala razumljivo.
aha hvala za odgovor, vendar z resastim striženjem nimam najboljših izkušenj :D ,

še obstaja mogoče kakšna druga rešitev? ker bi jih res zelela nosit,nendar nocem izpast nenaravno.
Uporabniški avatar
majchika*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 14. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a majchika* » 15. Jul. 2011 8:30

vidi se meja, kje se končajo moji in nadaljujejo podaljški. ...upam da sm napisala razumljivo.
aha hvala za odgovor, vendar z resastim striženjem nimam najboljših izkušenj :D ,

še obstaja mogoče kakšna druga rešitev? ker bi jih res zelela nosit,nendar nocem izpast nenaravno.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 15. Jul. 2011 8:38

Kako dolge pa imas svoje lase? Ne vem, neki ful drugega ne mores. Bolj kot mas svoje ravno postrizene, bolj bo meja vidna. Razen ce jih skodras, pri kodrih je meja dosti manj vidna.
Uporabniški avatar
majchika*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 14. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a majchika* » 15. Jul. 2011 9:55

svoje lase imam malo čes rame, medtem ko imam podaljške dolge 40 cm. in ja svoje lase imam postrižene povsem ravno. zato pa verjetno se res ne da skrit.

no bom poskusla še s tem, hvala za pomoč:)
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 21. Jul. 2011 14:18

Punce, ki mate izkušnje s podaljševanjem oz. ste si že kdaj dale lase podaljšat... A se vidijo čepki, če imaš lase spete v čop? Pa kje podaljšujejo zares kvalitetno in z naravnimi lasmi? Gledala sem že slike od dveh punc (obe sta nekje iz Lj), ki ste jih tudi tukaj že omenjale, vendar bo verjetno tudi vmes treba prit na kakšne korekcije, kar pa me bo preveč stalo (bencin). :? Ali ni treba cca pol leta nič popravljat? Kako pogosto se dogaja v praksi, da odpade kakšen podaljšek? Pa še to me zanima... V mojem koncu (Mb) ne vem, kateri saloni vedo kako s podaljški, ko prideš na striženje in barvanje narastka. Ena punca iz mojega konca je namreč razlagala, da je prišla v en salon in opozorila na to, da ima podaljške, pa so ji vse zacufali, da jih je čez teden dni mogla dat dol. :roll:

Bi bla vesela odgovorov na moja vprašanja, da vem kaj pričakovati, če se bom seveda odločila za to. :)
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 22. Jul. 2011 8:42

Gaja, ce imas podaljske pravilno vstavljene (ne preblizu roba lasisca), se ne vidijo, ko imas lase spete. Priporocljivo jih je imet do nekje 4 mesece, ceprav jih imas lahko tudi kaksen mesec dlje. Ce so kvalitetno narejeni, ne bi smel noben odpast. Jaz sem jih imela dvakrat po cca 4-5 mesecev, pa mi ni noben odpadel in jih je bilo treba kar fajn drobit, da so sli stran (so res fajn drzali). Ce so podaljski pravilno vstavljeni, se pravi v vrstah in ne kar nekaj random nametani, potem barvanje ni tezava, ker barvas po plasteh oziroma vrstah in se nic ne zacufa. Je pa res, da je treba bit malo bolj pazljiv. Ko bos sla k frizerju, prinesi krtaco za podaljske, ker z navadnim glavnikom/krtaco, se ne sme cesat, in jih opozori, da te bodo pravilno cesali (spet po plasteh). Pa tudi sama moras bit res dosledna pri cesanju in jih temeljito razcesat vsaj 2x dnevno, da se ne zacnejo vozljat pri cepkih.
Uporabniški avatar
Feminim
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 81
Na forumu od: 30. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Feminim » 22. Jul. 2011 10:02

Jaz sem imela nekaj časa kar precejšnjo željo po podaljških, a so mi ta čas, ko sem zbirala informacije o kvalitetnem podaljševanju in šparala denar, moji zrastli za kar nekaj cm. :D Raje 1x letno postrižem cca 5 cm razcepljenih konic in jih pustim dalje rasti, pa imam svoje dolge. Verjamem, da jih vsaka ženska ne more imet, ker imajo nekatere svoje zelo redke, ampak dandanes ima že vsaka druga podaljšane lase in takoj opazim, če ima punca podaljške ali ne. Pri redko kateri se ne opazi. :)
Ninarosher
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 30. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninarosher » 30. Jul. 2011 12:34

Zivjoooo =))

mene pa zanima ce si katera od vas podaljsuje sama doma lase in kje jih kupuje??
Uporabniški avatar
Leonessa
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 452
Na forumu od: 6. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Leonessa » 08. Avg. 2011 19:17

Jaz si pa ne bi nikoli podaljšala las pri kakšni punci doma, ker nikoli ne veš, kakšno katastrofo ti ustvari. Tudi sama doma si jih ne bi vstavljala. Nekaj drugega je, če si daš gor clip on, to se baje hitro navadiš, ampak teh ne bi imela nikoli.
Zadnjič spremenil Leonessa, dne 12. Avg. 2011 10:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Doutzen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 5. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Doutzen » 09. Avg. 2011 13:03

Vedno bolj razmišljam, da bi si tudi sama podaljšala lase, vendar so mnenja precej deljena in sem zmedena h komu it na podaljšanje las. :? Rada bi, da mi podaljški (v dobrem stanju) zdržijo vsaj 4 mesece. Raje imam kvalitetno narejeno in krajši čas, da so po cca 4 mesecih videt skoraj tako kot prvi dan, kot take, ki zdržijo dalj časa a v slabem stanju.
Ve katera kakšen način podaljševanja je tale:
http://www.youtube.com/watch?v=tHZWV7aTIU8
in če tako podaljšujejo tudi kje v okolici mb?
Do zdaj sta me najbolj prepričali frizerki Tina Š. Usorac (salon ima v Lj) in ena gospa v Celju (blond lase ima, ne vem pa kako ji je ime). Katero mi bolj priporočate? Važno mi je, da so čepki kvalitetno narejeni. Če mi kasneje malce uničijo moje lase, ni panike, ker bi se potem po odstranitvi podaljškov tako ali tako postrigla na paž (do ramen) in kakšne pol leta imela svoje, potem pa spet podaljške, a spet samo za cca 4 mesece. :)
Prosim za čim več mnenj. Zanima me samo mnenje iz prve roke, ne kar ste slišali, ker marsikdaj gre za slabo reklamo (največkrat po krivici). :)
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 09. Avg. 2011 14:12

te podalški mi grejo ful nažiuce, gledaš bejbo, dans s kratkimi lasmi, jutr z dougimi...oh ja, in use so dans take...

sicer pa, Doutzen , jaz bi ti priporočila Tino (po izkušnjah drugih, vsi jo samo hvalijo)
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 09. Avg. 2011 14:58

Kaj pa tukaj si je katera že dala delat podaljške s kreatinom??
http://www.mark-eva.com/trg/clanek.php
Uporabniški avatar
Doutzen
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 5. 3. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Doutzen » 09. Avg. 2011 15:10

white_widow, za tino se odločam že kar precej časa, vendar toliko kolikor jo hvalijo, toliko mam tudi pomisleke glede tega, da se baje ne javlja vedno na telefon in se bojim, da bi se to zgodlo, ko bi morala prit tja na podaljške ali kasneje na odstranitev, ker mi lj ni blizu in nočem it k neki nezanesljivi osebi. :? ne vem pa, če je to res glede nedosegljivosti, to so na več forumih pisale punce, ko sem iskala čim več informacij o podaljških. prav tako me je strah kreatinskih podaljškov, da se kasneje scufajo kljub pravilni negi. res nočem met problemov z lasmi in česat vsako uro, ker nimam časa za to. za parkrat na dan počesat lase ni problem, ni mi težko skrbet za zdravje las, ampak da bi pa mogla cel čas pazit, da se kaj ne zacufa, ne bi mogla it plavat na bazen ipd., glede tega sem pa kar malce skeptična :roll:

zdaj sem že začela razmišljat o clip on podaljških. kako je z njimi, a boli, ko jih maš gor? bojim se, da bi jih kupla pa jih ne bi znala gor dat. pa a je ta znamka kvalitetna (remy)? keri naravni podaljški so najbolj kvalitetni (remy, ca.sre, socap)? vsi so naravni in indijski, kajne?

te sem gledala,pa ful so poceni:
http://www.super-punca.si/lasni-podaljski-iz-pravih-las/lasni-podaljski-iz-pravih-las.html
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 09. Avg. 2011 15:18

tina je drugače tudi na facebooku, kjer pa zmeraj odgovori. Tisto s telefonom in nejavljanjem pa prvič slišim...

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov