Podaljševanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
medvedka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 156
Na forumu od: 26. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a medvedka » 03. Jan. 2009 18:19

Nazadnje ko sem bila pri frizerju, sem frizerko vprašala kako je s tem podaljševanjem las in mi je to močno odsvetovala, ker imam tanke lase in baje ti podaljški (tam kjer se pač "prilepi" na lase) precej poškodujejo lase. Verjetno je pri debelejših laseh drugače. Pred leti, ko si je sošolka dala podaljšati lase vem da je kar precej plačala (več kot 200 evrov), podaljški so ji pa držali nekje 8 mesecev, mogoče malo manj. Kakšne pa so cene sedaj se pa nisem pozanimala.
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 03. Jan. 2009 19:09

medvedka napisal/-a: ko si je sošolka dala podaljšati lase vem da je kar precej plačala (več kot 200 evrov), podaljški so ji pa držali nekje 8 mesecev, mogoče malo manj. Kakšne pa so cene sedaj se pa nisem pozanimala.


Huh, pri Maliju v LJ so meni lani rekli, da bi bilo okoli 1000 eur :nixweiss:
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 03. Jan. 2009 19:45

medvedka napisal/-a:Nazadnje ko sem bila pri frizerju, sem frizerko vprašala kako je s tem podaljševanjem las in mi je to močno odsvetovala, ker imam tanke lase in baje ti podaljški (tam kjer se pač "prilepi" na lase) precej poškodujejo lase. Verjetno je pri debelejših laseh drugače. Pred leti, ko si je sošolka dala podaljšati lase vem da je kar precej plačala (več kot 200 evrov), podaljški so ji pa držali nekje 8 mesecev, mogoče malo manj. Kakšne pa so cene sedaj se pa nisem pozanimala.


Moja sestrična ima tudi zelo tanke in uničene lase, pa ima že drugič zaporedoma podaljšane in se ne vidi, da bi se še bolj poslabšala kvaliteta las, tako, da mogoče še kje drugje vprašaj, kaj ti bodo svetovali.


cukr8, 1000eur? :eek: :eek:
We can judge the heart of a man by his treatment of animals." Immanual Kant
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 03. Jan. 2009 21:08

Jp :ja: ..
Uporabniški avatar
[She.]
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 778
Na forumu od: 5. 5. 2008
Kraj: Bora Bora

Neprebrana objavaNapisal/-a [She.] » 03. Jan. 2009 21:34

Jst tud eno poznam k si ih je podalšala. ma k pogledaš od blizu je videt ku da ma slamo na glavi. Od daleč je pa lepo :)
..quello che c'e' in fondo al cuore non muore mai.. :*
Uporabniški avatar
Lady_fLame
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 205
Na forumu od: 16. 1. 2007
Kraj: Svet Za Neke Hrabrije

Neprebrana objavaNapisal/-a Lady_fLame » 03. Jan. 2009 22:48

Ena kolegica si je podaljsala lase z naravnimi in tudi od blizu so izgledali res lepo, sploh ni bilo umetno. :) Tako da jaz ce bi si dala, ne bi vzemala umetne lase.. To je pomoje res malo grdo ze. :S Kot da hodis z lasuljo naokoli.
Pa se drago stane..okoli 500 eurov je kolegica placala. Za ta denar pocakam 3 leta, pa mi moji lasje zrastejo. :)
Uporabniški avatar
densy
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2048
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a densy » 04. Jan. 2009 1:50

podaljški mi še nekako grejo, samo ti umetni lasje, ki se pripnejo na glavo, ali pa so v obliki elastike, so mi pa ogabni. Pa vsakič dojamem kakšno mtko, da ima narejeno figo, okoli pa tiste umetne kodre. in vedno mi gre na smeh :)
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 04. Jan. 2009 8:10

^^ Saj so tisti clip-on podaljški lahko tudi iz naravnih las :)
Uporabniški avatar
tejcaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 19. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a tejcaa » 08. Jan. 2009 23:52

res je. js mam tud clip on podalske. in je naravni las, pa se nic ne vidi da bi imela podaljsano :) pa se fajn je ker lahko mas enkrat dolge drugic pa kratke lase :cool:
100% FakeBitch
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 10. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a 100% FakeBitch » 10. Jan. 2009 19:57

Jao js bi mela podalške <33
Sam prou sucks k kvalitetne stanejo od 700€ :( ..
Une cenejše bol Krš so pa tut od 100€ naprej..
Pol si morš pa še posebno krtačo kupt za podalške..
Bunny.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny. » 14. Jan. 2009 15:23

Mogoče katera ve kje izposojajo lasne vsadke clip-on v Ljubljani ali okolici?
In koliko stane izposoja?
Uporabniški avatar
zasavcanka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 15. 1. 2009
Kraj: zasavje

Neprebrana objavaNapisal/-a zasavcanka » 15. Jan. 2009 12:55

Lep pozdrav vsem skupaj...no jst sem tud mela trikrat podalsane lase to z naravnimi pa j blo ful dobr z vidit ni blo nobene ocitne razlike med mojim pa podalsanim :) sm bla pa razocarana kako so mi to not nametal kr neki...sploh ne po vrstah ampak kr tko mal no tretjic k sm sla j blo pa ful dobr niti en podalsek mi ni ven padu ne nc mela sem jih ene 5 mescu pa se kar so bli ful lepi...tko da zdej sam se tle hodm...delala mi je barbara iz hrastnika in j res narbolsa ce katera ne verjame da je res tok dobra naj si pogleda to stran http://www.dreamhair.org/ :zustimm:
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 27. Jan. 2009 16:28

Jaz imam naravno dolge (do sredine hrbta) in četudi bi imela krajše, si ne bi nikoli dala podaljškov, ker niso stabilni (nič ni ziher, las pa tudi ne bi želela "izgubljati") pa še veliko predragi so glede na to, da ti do neke mere uničijo lase in jih je kasneje potrebno kar nekaj odtraniti (naravnih), torej si po (max.) 8 mesecih spet na starem ali celo na slabšem. :wink: Poleg tega ne bi nikoli imela umetnih las na sebi, niti naravnih (od nekoga drugega :eek:). Not for me. :D Ampak to je samo moje mnenje, da ne bo kakšne zamere.
tanc_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 31. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a tanc_ » 24. Feb. 2009 14:53

ima mogoče katera clip podaljške od naye? ker si jih želim v kratkem nabavit, samo ne pridem že enkrat v stik z nayo :(
Dare to be yourself.
Bunny.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 140
Na forumu od: 17. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunny. » 24. Feb. 2009 15:45

tanc_ napisal/-a:ima mogoče katera clip podaljške od naye? ker si jih želim v kratkem nabavit, samo ne pridem že enkrat v stik z nayo :(

Si ji poslala mail?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov