Podaljševanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
dasha!
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 142
Na forumu od: 11. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a dasha! » 01. Dec. 2008 21:31

moja sošolka je mela isto paž, pa si je dala pol podalšat lase.
sej prve dva tedna je blo lepo, se ni opazl da ma podalšane.zdaj jih ma že kakšen mesec, dva pa so že grozni.svoje lase ima ravne, še zmer ostrižene na paž, podalški se ji pa kodrajo pa skupaj sprijemajo.grozaa res :tot: pa ima kvalitetne podalške.prvič ko si jih je dala podalšat, pred kakšnim letom, je mela pa kr eno plastiko v laseh :rofl:

pol je bla pa še ena cvetka na naši šol, ki je mela pa dobesedno slamo namest podalškov. nevem kje tisto našla, poleg tega je od nje sestra frizerka.

tko da js ti predlagam če si postrižena na paž, da se preden greš podalšat lase še stopničasto ostrižeš da se ne bo tok meja widla.predvsem pa da si omisliš ene ornk podalške, če že.

js sm si tud hotela dat zgostit moje dolge lase,pa sm si hvala bogu premislila :D
in boli da te ne gane, in boli da jz in ti, ne predstavljava pravljice, kot jo morala bi...
Uporabniški avatar
crnolaska
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 5. 8. 2007
Kraj: Dolenska

Neprebrana objavaNapisal/-a crnolaska » 02. Dec. 2008 8:34

js sm slišala, da neka Suzana v Lj(zraven Kliničnega) ful dobr podalšuje lase...da se sploh ne vidi, da imaš podaljšane...ima katera izkušnje z njo?
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 02. Dec. 2008 13:25

Baje je v oklici BTCja neka trgovina, kjer prodajajo lasne podalške, ki se pripnejo :eek: in so tm okoli 20€, mogoče katera ve, kje bi to lahko bilo...??
$čačka$
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a $čačka$ » 06. Dec. 2008 14:35

to se te clip-in podaljški, vem da jih ima lassana. zdej to tut mene zanima. predvsem me zanimajo kakšne bolj odštekane barve pa da bi pol kej tazga vn prišlo:
http://www.ultimatehairextensions.com/c ... %20red.jpg
(na tak način približno)

zdej me pa zanima če ma kera že izkušnje s tem? a to si moraš pred umivanjem las dol dat al kako? pa a to ti tizer pripne al si sam? kok to stane?
Uporabniški avatar
BlackMagicWoman
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 22. 4. 2008
Kraj: Somewhere over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackMagicWoman » 12. Dec. 2008 23:25

Jaz sem imela pred leti podaljšane lase, ampak sem podaljške kmalu dala dol, ker so me zelo motili. Sploh se nisem mogla znebiti občutka, da imam med svojimi lasmi podaljške. Kar naprej sem pazila, sploh ko sem si lase umila. Sedaj če si zaželim dolgih las za kakšno posebno priložnost ali pa kar tako si dam vmes lasne vložke. Efekt je enak, tudi zaspim lahko z njimi, več dni jih lahko imam gor, ko pa se jih naveličam pa dam dol. Podaljšala pa si jih zagotovo ne bom nikoli več.
Pain is temporary, glory is forever!
Uporabniški avatar
BlackMagicWoman
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 22. 4. 2008
Kraj: Somewhere over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackMagicWoman » 12. Dec. 2008 23:29

$čačka$ napisal/-a:to se te clip-in podaljški, vem da jih ima lassana. zdej to tut mene zanima. predvsem me zanimajo kakšne bolj odštekane barve pa da bi pol kej tazga vn prišlo:
http://www.ultimatehairextensions.com/c ... %20red.jpg
(na tak način približno)

zdej me pa zanima če ma kera že izkušnje s tem? a to si moraš pred umivanjem las dol dat al kako? pa a to ti tizer pripne al si sam? kok to stane?


Jaz imam takšne podaljške. Meni osebno se zdijo super, veliko veliko bolje kot pa podaljšani lasje pa še svojih las si popolnoma nič ne uničiš. Pred umivanjem si jih moraš dati dol. Kadarkoli si jih lahko pripneš sama, pa tudi snameš si jih sama (ful je enostavno, kot da bi si dala špangico gor), lahko pa ti jih 1. tudi tisti pri komur si jih kupila da gor, da vidiš kako se daje gor. Lahko pa si izbereš katerokoli barvo, ker se lahko ti podaljški, ki so naravni tudi barvajo. Jaz sem dala za celo glavo (imam ful goste lase) 130€.
Pain is temporary, glory is forever!
Uporabniški avatar
cukr8
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 945
Na forumu od: 7. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cukr8 » 12. Dec. 2008 23:51

^^ A res :) ? Kje pa si jih kupila? A imaš mogoče kakšno slikco :D ?
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 12. Dec. 2008 23:55

jst sm si že kr nek časa nazaj kupila umetn blond rep na sponko za lase. mogoče kera ve..včasih so jih mel v mullerju. s čim oz. kako ga umivat?
Uporabniški avatar
BlackMagicWoman
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 22. 4. 2008
Kraj: Somewhere over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackMagicWoman » 13. Dec. 2008 23:29

Cukr8 oprosti, ampak nimam nobene slikce pa tudi svojih slik nebi rada javno kazala. Upam, da razumeš. Podaljške sem pa kupila v Kristjan Styling ateljeju v Celju. Tam so res super. Še preden se sploh odločiš za nakup jih lahko prej sprobaš. Jih pa tudi sposojajo po zelo ugodni ceni. Pa še pri podaljških iz naravnih las je tako, da jih lahko barvaš, tako da je praktično na voljo celotna paleta barv. :D

*AnNy odvisno je iz kakšnih las imaš ta podaljšek (umetnih ali naravnih). Če imaš iz naravnih normalno vzameš čopek in ga opereš s šamponom za barvane lase, potem pa po vsej dolžini daš še balzam in spereš. Kako je pa če imaš iz umetnih pa nebi vedla. Verjetno je treba s kakšnim drugim šamponom, ker kolikor vem se umetni lasje scufajo če jih pereš z običajnim šamponom.
Pain is temporary, glory is forever!
Uporabniški avatar
pika911
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pika911 » 14. Dec. 2008 14:44

kje majo pa v lj kje to :oops:
$čačka$
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 15. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a $čačka$ » 14. Dec. 2008 19:46

lassana naj bi imela to;)

kok pa so potem te podaljški široki?
Uporabniški avatar
*AnNy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 461
Na forumu od: 27. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *AnNy » 14. Dec. 2008 22:22

BlackMagicWoman napisal/-a:*AnNy odvisno je iz kakšnih las imaš ta podaljšek (umetnih ali naravnih). Če imaš iz naravnih normalno vzameš čopek in ga opereš s šamponom za barvane lase, potem pa po vsej dolžini daš še balzam in spereš. Kako je pa če imaš iz umetnih pa nebi vedla. Verjetno je treba s kakšnim drugim šamponom, ker kolikor vem se umetni lasje scufajo če jih pereš z običajnim šamponom.


ok tenx, sm zvedla da se jih da baje oprat z mehčalcem :D
sugarsugar
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 12. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a sugarsugar » 15. Dec. 2008 22:53

kam pa hodite na podaljševanje? jaz se friziram v CAT in bom šla tja tudi na podaljške zdaj v kratkem - moja kolegica si jih je dala tam delat in je res zadovoljna, ful so naravnega izgleda.
Uporabniški avatar
pika911
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 28. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a pika911 » 16. Dec. 2008 17:33

kok pa to kei stane? mal me zanima ker mam maturanca aprila pa nbom mela neki ful dalših laskov kt zdej
Uporabniški avatar
BlackMagicWoman
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 152
Na forumu od: 22. 4. 2008
Kraj: Somewhere over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a BlackMagicWoman » 18. Dec. 2008 22:06

$čačka$ napisal/-a:
pika911 napisal/-a:kje majo pa v lj kje to :oops:


lassana naj bi imela to;)

kok pa so potem te podaljški široki?


Takle zgledajo ti podaljški...

Slika

2 dolga (na slikici čisto na vrhu), 2 malo krajša (na slikici malo nižje), in 4 prameni (na slikici ob straneh).
Pain is temporary, glory is forever!

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov