Podaljševanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

marusha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 29. 7. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a marusha » 02. Sep. 2007 15:16

imam nekaj manj kot sto podaljškov, mislim da 93
dolžina je 40 cm kar pride približno do sredine hrbta
_zwezdica_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 2. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a _zwezdica_ » 02. Sep. 2007 18:48

js sm si jih dala podalšat v celju pa so se mi ful sfakal lasi.pač takt je že nska pobarvala moje lase na tako barvo k so bli podalški in pol se mi je moja barva komad spravla.tko da sta ble ful x y barve.pa cept pa lomt so se mi začel,vsi pravjo da to od likanja sam mam en profesionalen likalnik pa likam se tko 2krat na tedn.pa v salonu so mi rekl da je likanje dovoljeno tko da nwm... :?
ardnass
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 8. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ardnass » 08. Sep. 2007 16:03

Lep pozdrav
Moje ime je SANDRA in sem iz MB ful bi bla vesela če bi mi katera lahko povedala če pozna kje kakšno ko poceni podaljšuje lase na ta forum sem naključno prišla ful bi bla hvaležna komur koli če bi mi lahko posredovala telefonsko številko od osebe ki poceni podaljšuje lase
Moja telefonska se glasi 040 542 472 pa če bo katera koli tako dobrosrčna mi se mi lahko za to informacijo oglasila na moj telefon
za odgovor se ti že v naprej zahvaljujem
sandra :)
Uporabniški avatar
sweetyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweetyka » 17. Dec. 2007 13:30

Jaz sem imela podaljške približno pol leta. Zelo sem si jih želela, ampak pol ko sem jih pa imela so me pa začeli motit, predolgo je trajalo sušenje, oblikovanje. Izpadali so mi ful. Na koncu so mi že šopi las izpadali in sem skoz morala hodit nazaj k frizerju. Tak da sem se odločila da si jih dam dol. So pa bli zelo lepi, svetleči, sploh ni zgledalo da imam podaljške, ker je barva mojih las (rjava) bila identična barvi lasnih podaljškov. Uglavnem ni mi žal da sem jih imela, imam jih še doma in frizer mi je rekel da če se odločim si jih lahko še enkrat dam gor, samo tiste čepke iz voska bi moral zamenjat. Je pa res da so se mi moji lasje potem zelo uničili, ful redki so postali...tak da nevem...vse ima svojo ceno :)

Smreka napisal/-a:ja, vsi ti lasje so naravni... še celo cepijo se ti potem, tako kot tvoji :)


še celo bolj se cepijo kot tvoji, če jih ne neguješ s posebnim oljem za konice, ki je prav za te podaljške.
Kdor gleda proti soncu ima senco vedno za sabo
Uporabniški avatar
Študentka.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 19. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Študentka. » 19. Jun. 2008 11:05

ma podaljški so daleč od tega kar si folk misl!
ja, so ful lepi ko so lepo zrihtani!
v resnici se cepijo fuuuuuuuč hitr, bolj kokr tvoji lasje, pa fuuul dougo se treba sušit.. pa nemorp se konktretno počesat kr notr nesmeš it s krtačo k se ti lohk scufa.. pa ful te cuka če zapneš s čim notr :S
js jih mam notr pa tadobre od great lenghtsa. pa jih bom mela sam še tolk časa dokler mal ne zrastejo moji.. pol pa prec dol kr je njabolš met svoje..
pa ful keša sm dala za njih (500€ )
pa res ful negujm pa se useen uničujejo.. ehh..
estelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 25. 5. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a estelle » 21. Jun. 2008 21:20

majchy, jst bi tut rada vedla za tisto tvojo frizerko, da bo denarnica preživela :mrgreen:
estelle
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 25. 5. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a estelle » 21. Jun. 2008 21:23

oziroma kdorkoli ve za kašno ugodno varianto---> 040363100 hvala ze vnaprej
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 21. Jun. 2008 21:55

fo
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 18:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ronyka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 77
Na forumu od: 30. 3. 2008
Kraj: bogu iza nogu

Neprebrana objavaNapisal/-a ronyka » 22. Jun. 2008 10:32

:D u bosni imajo to dost pocen :D 2,5€ en pramen :D
Uporabniški avatar
shanell
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 114
Na forumu od: 27. 5. 2008
Kraj: ptuj

Neprebrana objavaNapisal/-a shanell » 29. Jun. 2008 13:33

jaz sem zadovoljna.. dala sem si 55 cm... in zgleda ful dobr.. proporočam
Željo moja, tugo moja
Još sam tvoja, još si moj
Sve, sve me boli od tebe
Željo moja, tugo moja
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 29. Jun. 2008 13:42

Jz bi ful hotla met podaljše ampak mi je škoda uničit lase. Bom raj počakala, da mi sami zrastejo.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
*urškica*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 336
Na forumu od: 3. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *urškica* » 30. Jun. 2008 21:50

Moji sošolki so pa začel odpadat,pol pa še njeni zravn.Mene je strah,da bi bla pol plešasta.Sam js mam tk svoje fuul dolge,tk da bi si jih sam zgostit dala.Pa mi je frizerka rekla,da ni dobr,kr mam tanke lase,pa me bo bol bolel,ku tiste ku nimajo tankih.

Nekaterim se prov vid kje je meja.Nekatere majo pa tak,da sploh ne veš,tist je pa lepo.Sj pomoje je tud razlika v tem kk skrbiš za njih.
Uporabniški avatar
*Pinki*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 30. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Pinki* » 31. Jul. 2008 9:24

Js sm pa nekje slišala za neko podaljševanje las s sponko, da rabš ene 3 paketke po 3 al kako že, mal širši prameni so (ene 10 cm). Las naj ne bi čist nč uničl, gor jih lohk daš kadarkoli, dol pa tud.
Sam men je to čudn, a so to na tak način kokr pred neki cajta k je blo ful modern tiste lastike s tistimi plastičnimi lasmi. A to tko zgleda? A mogoče kera ve, kje bi se na netu dal to pogledat :?:
Uporabniški avatar
crnolaska
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 5. 8. 2007
Kraj: Dolenska

Neprebrana objavaNapisal/-a crnolaska » 17. Nov. 2008 18:20

mene zanima, kakšne izkušnje imate s podaljševanjem las? NAmreč jaz imam že dolgo željo, da bi imela enkrat lepe dolge lase...sedaj imam kratki paž. Dej naj kera kj več pove, kje si je dala delat, kako poteka postopek, kako treba potem negovat lase, kako dolgo zdržijo te podalški na glavi, cena...
Uporabniški avatar
smiley_ka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 19. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a smiley_ka » 30. Nov. 2008 16:59

jst tud razmišlam o podaljševanju las, sicer mam kr douge (do sredine hrbta) rada bi mela pa nekje do križa (še kakih 15-20cm) mam kr goste lase...
a obstaja kakša možnost da bi mela podaljške sam kake 3mesce? (matura,nov let...sam da bo mal spemembe) pa kulk kei cena? tnx*

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov