Podaljševanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

lizza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 7. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lizza » 11. Dec. 2004 18:55

Mene zanima rizerju in se si je katera podaljšala lase, oz. pozna koga ki si je.

Kakšna je sploh cena in koliko časa ti potem ti podaljški zdržijo?

Ful si želim met dolge lase, samo me zanima kakšne izkušnje imate vi s tem. Ker mi je brezzveze dajat ne vem kolk dnarja da mi pol vse skupi čez par mesecev odpade. :roll:
¤MajC¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 708
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MajC¤ » 11. Dec. 2004 19:09

Ja jaz sem si dala.Ker sem si nardila frufru pa nikak ni blo to.Pa sem si nasledn dan sla kr podalsat.mah za cene ne wem ker mi je kolegica nardila.delas pa enako kot z svoimi lasmi.
Uporabniški avatar
lepoticka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 28. 7. 2004
Kraj: primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a lepoticka » 11. Dec. 2004 20:43

torej si si podaljšala samo franze?! to je verjetno dosti bolj poceni kot če si daš podaljšat cele...

js tudi razmišljam o podaljšanju... samo.... mislim da je stvar izjemno draga... čez 100 tisoč sigurno...
Uporabniški avatar
jess
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 11. 11. 2004
Kraj: ljutomer

Neprebrana objavaNapisal/-a jess » 12. Dec. 2004 11:05

če se jas prav spomnim stane 50.000SIT pa čez nekaj časa (cca.en mesec moraš postrič od tam kjer si si dala podajšat!!!mislim da je tako če me spomin ne vara!!! :D
I'm a bitch & i got class...mess whit me and i'll kick your ass...so 4 all u people who think u r cool just remember BITCHES RULE:)
Uporabniški avatar
BabyBlue`
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 28. 10. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a BabyBlue` » 12. Dec. 2004 12:32

jest sm si sicr dala ustavt za en cajt blond pramena in en pramn pride 1050 sit tam kjer sem si jaz to delala ...za celotno glavo potrebujes priblozno 150 pramen...
Uporabniški avatar
Dalila
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 375
Na forumu od: 5. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Dalila » 13. Dec. 2004 11:04

Jaz bi tud zo nardila, predvsem bi si dala vstavke zato, da si jih zgostim in tud zato da bi mela dolge.

Ko sem bla mala sam si skos puloverje na glavo tlačla in mela pol kao dolge lase. :lol:
pa pa
Valery
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 6. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Valery » 13. Dec. 2004 11:09

ja tud js probala.. in v začetku je ful fajn... :razz:
pol pa se pojavijo težave, ko se ti tisti nastavki skupaj spravljo, pe se vse vozlja, ...
večrat mi je pa tud kak pramen stran padu, pol sem mogla pa spet it da so mi ga dali nazaj not... ful dela
in pri pranju sem porabla 3 tone balzama da sem si jih lahko razčesala..

nikol več!
Uporabniški avatar
laram
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 792
Na forumu od: 29. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a laram » 13. Dec. 2004 13:12

Dalila napisal/-a:Jaz bi tud zo nardila, predvsem bi si dala vstavke zato, da si jih zgostim in tud zato da bi mela dolge.

Ko sem bla mala sam si skos puloverje na glavo tlačla in mela pol kao dolge lase. :lol:


ja, jaz sem tudi to delala ... pa kapuce ... joj, kako fancy sem bila .... :D :lol:
drugače pa nimam izkušenj s podaljševanjem las, vendar ko sem to videla na portoroški tržnici poleti, se mi je vse skupaj zdelo zelooo čudno, grdo .. kot da bi ti vstavljali neke vrvice ... ni fajn zgledalo ... :shy:
Uporabniški avatar
girl007
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 493
Na forumu od: 30. 7. 2004
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a girl007 » 13. Dec. 2004 14:15

Valery napisal/-a:ja tud js probala.. in v začetku je ful fajn... :razz:
pol pa se pojavijo težave, ko se ti tisti nastavki skupaj spravljo, pe se vse vozlja, ...
večrat mi je pa tud kak pramen stran padu, pol sem mogla pa spet it da so mi ga dali nazaj not... ful dela
in pri pranju sem porabla 3 tone balzama da sem si jih lahko razčesala..

nikol več!


je to je res
Mi je kolegica - frizerka rekla, da ti sicer las ne uniči, vendar je od las odvisno, ponavadi je pa tako, da če si jih ne umivaš v salonu, se ti vozljajo.
Tko da ni strošek samo vstavljanje, pač pa potem pranje.

Ne vem, mene je prepričala, da ne bom. Mogoče za kak slavnostni trenutek - poroka. Drugače pa ne.
LJUBEZEN je tista gonilna sila, ki dela dan drugačen in življenje lepše, ljubezen je nekaj skrivnostnega, lepega in nerazložljivega.
lizza
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 7. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a lizza » 16. Dec. 2004 9:24

Sm si podaljšala in zaenkrat sm ful!!!!!! zadovoljna. Ful hudo zgleda. :)
Kitten
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 213
Na forumu od: 25. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Kitten » 18. Dec. 2004 17:39

ena moja kolegica k je frizerka v lj mi je rekla da mi lahk nardi po celi glavi za okol 60 cukov, drgac je pa en pramen las med 900 in 1100 sit. odvisno kje.
sam mi ni blo do tolk velke spremembe k mam kratke pa da bi bla kr cez noc dolgolaska... :eek:
pussycat_doll
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a pussycat_doll » 12. Jan. 2005 17:02

Ojla! Jaz tudi razmišljam, da bi si podalšala lase. Mi lahko prosim poveste vse kar veste o tem, pa če ma katera kakšne izkušnje...
nanika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 5
Na forumu od: 7. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a nanika » 16. Jan. 2005 12:02

Lase podaljšujejo tudi v Tamara team na Študentski ulici v Ljubljani. Upam, da ne bo zvenelo kot reklama, ni to moj namen. Sem se zadnjič pri njih pozanimala za podaljšanje in so bili tako prijazni, da so mi popolnoma vse razložili in še pokazali posebne krtače itd. Mislim, da se je za prvo informacijo res najboljše obrniti na frizerski salon.
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 25. Jan. 2005 10:51

Jaz sem zadnjič klicala v en salon, kjer vem, da to delajo, pa mi je rekla frizerka med 75.000 - 100.000 sit, pač odvisno kolk las imam. Sam mi je rekla, da jih nekako prilepijo na konice, drži okoli 8 mesecev brez poškodvanja las. Pa tja se moram iti pokazat, ker mam full skodrane lase, pa ne vem, a mi bodo dal ravne a skodrane, ker se itak dvakrat na teden polikam. Bomo videl.
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 25. Jan. 2005 11:38

Jest poznam eno ki si je podaljšala lase - očitno ji niso dobro naredli ali kaj jes vem, ker se ji je direkt videlo kje ma zaštucane zraven. Grozno bedno je zgledalo! Meni se to zdi škoda keša- saj pa bojo že zrasli.
Is sex dirty? Only if it’s done right.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov