Podaljševanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 29. Avg. 2005 18:41

Bluegirl napisal/-a:ANSAF in kako zgleda?
Ker mene tudi malo grabijo ekstenzije zaradi volumna predvsem.


ni slabo ves, jst si bom dala to delat verjetno v roku 1 meseca.
Ni podaljsevabnje las v dolzino, ampak v volumen, in sploh ne zgleda da imas vsadke. Jst sem na eni vidla, in mi je bilo full dobro.
pac moras spati s copom, parkrat na dan si razcesat lase .... in to je to.
jst bom reskirala verjetno pa probala .... kva pa cm :D
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
Bluegirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 31. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluegirl » 29. Avg. 2005 19:30

Joj mene tudi ful drzi. Mam ze dolge lase, se kakih 5 cm, pa bodo do sredine modrca (s tem da imam velike prsi :oops: , ki se nocejo vec tako severno drzat :D)., tako da neko ful podaljsevanje itak ne bi imela. Mogoce kakih 5 najvec 10 cm (pa se to vprasljivo). Ful me je strah, da se bodo vidli prehodi, da mi ne bojo potrofli barve (ker sebarvat ne pustim) itd.

Jaz bi tudi v roku nekje 2 meseca, sam najverjetneje bom sla v Zagreb.
Meow
Uporabniški avatar
Barbarra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 11. 4. 2005
Kraj: Posavje

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbarra » 31. Avg. 2005 8:57

Bluegirl napisal/-a:Jaz bi tudi v roku nekje 2 meseca, sam najverjetneje bom sla v Zagreb.


Tam je boljse?Ker jst se ne vem kje bi si dala..Zagreb mam pa 20 minutk stran..tko da se premisljujem, kje bi bilo najboljse.Ma katera kaksno idejo?[/b]
Uporabniški avatar
porcelain
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 858
Na forumu od: 27. 2. 2005
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a porcelain » 31. Avg. 2005 9:49

***PINKYCA*** napisal/-a:kakih 30 tisoč bi te ziher stalo... najboljše da gres v maribor, v citya, tam majo en full dober slaon, pa delajo po zmernih cenah, pa še lasje so pravi, ne umetni


moja mama si je dala zgostit + malo podaljšat lase .. pa so ji fuul lepo naredli , dala pa je okoli 22.000 v Lenartu - Studio X .. taboljše frizerke so tam , res morem povedat :zustimm:
.perfect soul, perfect mind, perfect face.. a perfect lie.
Uporabniški avatar
Bluegirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 31. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluegirl » 11. Sep. 2005 14:35

Barbarra napisal/-a:Tam je boljse?Ker jst se ne vem kje bi si dala..Zagreb mam pa 20 minutk stran..tko da se premisljujem, kje bi bilo najboljse.Ma katera kaksno idejo?[/b]


Barbarra Zagreb sem si zbrala zato, ker je zdaj to tam ful moda in skoraj vsaka na cesti jih ze ima. Gledala sem njihov Big Brother, v novi sezoni majo 4 zenske od 7 podaljske. Zdelo se mi je, da majo ful prakse. Pa se mesto zelo dobro poznam, ker sem tam studirala. Poleg tega vem, da je geliranje nohtov v Zg zelo dobro in manj stane, kot sem dala jaz v mojem 20 000 prebivalcnem mestu. Pa nekako mislim enako za lase :D.

Ceprav sem zdaj nasla tole: http://www.dianagom.com/

A je kdo tam podaljseval lase?
Meow
Uporabniški avatar
Barbarra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 11. 4. 2005
Kraj: Posavje

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbarra » 14. Sep. 2005 17:32

Pol se pa verjetno res splaca it v Zagreb.Kolk si pa pripravljena dat za lase? (priblizno)..Vceraj sem bila u Celju in sem sal mimo salona, kr lepega..in sem vprasala kolk stane en pramen podaljsanih las, pa mi je reku da 580 sit z delom.To je ful mal..sam odvisno kolk je kvalitetno..
kolk dolge lase pa imas?
lp..
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 14. Sep. 2005 18:21

jaz sem si dala samo pramena delat...živo rdeča...za pramen sem dala 800 sit...so pa pravi lasje... mi je zalepil na moje lase...ampak mi ni ok, ker se mi zdi, da imam žvečilko v laseh...sedaj jih imam en mesec..pa bodo šli počasi ven...na začetku je zgledalo super...sedaj pa komaj čakam, da jih dam ven...
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Uporabniški avatar
Bluegirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 31. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluegirl » 15. Sep. 2005 19:51

Barbara za dobro delo circa 100 k. S tem, da bi jim rekla,da bi prisla na pogovor, ko bodo nekomu delali, da vidim, kako zgleda, kako delajo...delala sem dosti, da sem svoje laseke spravila do tega, da celo dobim komplimente za njih, zato po tem morajo izgledat ODLICNO, ma za miljon dolarjev :D.

Cerprav mi je cudno, da sta si sli Minea in Indira iz Colonije podaljsat lase v Mb.

Se vedno se zanimam, se vedno razmisljam in tak.

Aja lase imam kar dolge, bolj mi je zelja pridobiti vavavum volumen, kot pa dolzino...nekje 5-7-10 cm daljse bi mogoce res imela, zdaj jim manjka 5 cm do sredine modrca. Na zgornji polovici hrbta od zadaj :).
Meow
Uporabniški avatar
Barbarra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 11. 4. 2005
Kraj: Posavje

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbarra » 17. Sep. 2005 12:10

jst mam tut lase dolge do tam nekje kot ti...verjetno se res najprej splaca it pozanimat v Zagreb.Tut jst sm prpravljena dat 100k, ker nocem da mam pol grdo narejeno.Moja kolegica je dala 140k, pa ma tko grdo, verjetno tudi ne skrbi dobro za njih...
No, ce bos sla kej u Zg, se lahko zmeniva, pa greva skupaj :) ....
Uporabniški avatar
ANSAF
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 460
Na forumu od: 22. 12. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ANSAF » 02. Jul. 2006 7:59

moja frizerka v hrastniku jih podaljsuje, mislim da je 800 sit pramen, ce kero zanima mogoce.
A friend is someone who lets you have total freedom to be yourself
- Mr Mojo Risin' -
Uporabniški avatar
¤HuNnYBuNnY¤
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 15. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤HuNnYBuNnY¤ » 13. Mar. 2007 17:55

"LaBonita:
ah daj no, zej ma pa vsak solde za si štukat naravne lase....ki stanejo vsaj še 1xveč kot pa umetni...logično če imaš "naravne" notr uštukane da potem rabiš normalen šampon in balzam...ampak da bi imela tuje lase na svoji glavi...ne hvala"

Jah dej no ne pametuj,če se že odločš da si podalšjšaš lase in si pripravljen dat tok denarja te zarad unih par jurjev več nebo pobral!Ja fak pa sej jih nimaš en dan gor :roll: sicer pa odločitev posameznika
Uporabniški avatar
Dančy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 393
Na forumu od: 3. 7. 2005
Kraj: tu in tam

Neprebrana objavaNapisal/-a Dančy » 14. Mar. 2007 14:16

ej a katera ve, koliko moraš imeti svoje lase dolge, da si daš lahko potem podlajške gor?
Misli pozitivno....
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 14. Mar. 2007 21:17

Lohk si das na kratke lase :D je pa fajn če maš dolžino (tko nekak kokr so paži) :D
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
suzanicca
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 4. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a suzanicca » 15. Mar. 2007 10:15

živjo,če pa katero zanima,so pa v celju 650 z delom.
lasi so od enega znanega salona v celju,
če hoče katera več informacij,mi naj pošlje zs,in ji bom dala številko
lep pozdrav :razz:
Uporabniški avatar
LaBonita
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 164
Na forumu od: 23. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a LaBonita » 15. Mar. 2007 13:37

¤HuNnYBuNnY¤ napisal/-a:"LaBonita:
ah daj no, zej ma pa vsak solde za si štukat naravne lase....ki stanejo vsaj še 1xveč kot pa umetni...logično če imaš "naravne" notr uštukane da potem rabiš normalen šampon in balzam...ampak da bi imela tuje lase na svoji glavi...ne hvala"

Jah dej no ne pametuj,če se že odločš da si podalšjšaš lase in si pripravljen dat tok denarja te zarad unih par jurjev več nebo pobral!Ja fak pa sej jih nimaš en dan gor :roll: sicer pa odločitev posameznika


par jurjev....sej je ja samo par jurejv več.... :roll: v bistvu jaz si jih ne bi nikol dala, ker si lahko pustim svoje dolge lase zastonj :lol:

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov