Podaljševanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Bluegirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 31. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluegirl » 07. Avg. 2005 22:43

ANSAF in kako zgleda?
Ker mene tudi malo grabijo ekstenzije zaradi volumna predvsem.
Meow
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 10. Avg. 2005 10:19

se mi je zdel da je tema ze nekje bla ..se opravičujem sam res nism našla..
uglavnem mene poleg vsega tega še zanima če je kej določena dolžina las ki jo morš met. k ubistvu jst bi si dala zato podaljšat ker mam lase dolge kake 3 cm- kratke ne..in zdej se sprašujem kako bi blo če bi mela dolge, no in sm mislna počakat čez zimo da mi zrastejo k mam srečo mi res hitr rastejo cca 1.5 cm na mesec..no in vem da bom kot strašilo pol leta ampak sej pozimi je mrz in se nosi kapa tko da mi nekak dol visi..ampak da nam zdej 3 leta čakala in pustila da mi rastejo na konc mi pa še všeč nau se mi pa res ne da. tko da bi za začetek pač probala z umetnimi da vidm kaj se da narest in kolk bi mi blo ušeč..potem pa bi si pustila dolge..
sam zdej vidm da je full problemov, zdej ene pravte da to ni kul ene da je full dobr..poznam pa eno bebjo k si jih je tut dala podaljšat sam ona je to dubla zastonj pa jih je mela gor pol leta zihr, sama si jih je prala in vse, pa je blo čist uredu..sam bom se enkrat vprašala če si ni ona slučajno kje tko prala..sam e pa res da je znana medijska osebnost in da je pomoje tut važno kje si jih greš delat..pomoje ne morš it kr u en žnj frizerski salon..
no če kera kej ve se prosim za informacije
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 10. Avg. 2005 23:46

Tud ena ki jo poznam, ma podaljšane. Ker je frizerka, ne vem kje si je to zrihtala, stalo je pa dosti (okvirno 150-200 k). Zgleda lepo, čist naravno, lahko jih pere doma, barva, se potaplja... Vse.
...
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 11. Avg. 2005 7:01

a je kaka možnost da bi jo vprašala?
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
zvezdica83
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 192
Na forumu od: 5. 7. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a zvezdica83 » 11. Avg. 2005 7:24

okrog 100k stane- ful različnih barv daš lahk gor, delajo pa kr v velik salonih po Ljubljani.

jst si pa osebno neb tega dala, škoda dnarja, pa še lasje se lahko mogoče uničjo
Zadnjič spremenil zvezdica83, dne 28. Sep. 2005 19:31, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 12. Avg. 2005 22:20

shtrukeljchek napisal/-a:uglavnem mene poleg vsega tega še zanima če je kej določena dolžina las ki jo morš met. k ubistvu jst bi si dala zato podaljšat ker mam lase dolge kake 3 cm- kratke ne..


dolžina ni pomembna :D ti maš lohk kratke laske pa ti brez problema podalšajo :) pejt pa se u salonu pozanimaj :D še dobr da si jih jst nism podalšala :) ;) sam preden si jih daš podaljšat 3× premisli :)
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
Uporabniški avatar
MiLLy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 415
Na forumu od: 17. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MiLLy » 12. Avg. 2005 22:45

shtrukeljchek napisal/-a:a je kaka možnost da bi jo vprašala?


Sem ravno vprašala. En pramen podaljšanih las stane 800 sit (minimalno pa ponavadi dajo okoli 50 pramenov, no po želji), in kot sm že rekla, lahk z njimi delaš vse ravno tako kot s svojimi naravnimi.

To ti pa nardijo v frizerskem salonu Kac v Celju.
...
candy girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 30
Na forumu od: 1. 7. 2005
Kraj: candy shop

Neprebrana objavaNapisal/-a candy girl » 13. Avg. 2005 16:45

mene pa zanima če pride to v poštev da bi si jih sam mal zgostila? Ker mam ful tanke in dost redke.. pa kok bi to stal? Verjetno manj kot pa za celo glavo daljšat al ne? :(
I hope life isn't a joke, because I don't get it!
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 13. Avg. 2005 22:09

candy girl napisal/-a: pa kok bi to stal? Verjetno manj kot pa za celo glavo daljšat al ne? :(


ja manj bi te stal :D s ke pa si?če si z lj pejt prašat k miču al p kej..najbolš ti je da uprašaš najprej useh salonih k ti bojo mau pomagal pa svetoval pa se pol odločiš :D saam tega se zavedaj,to ti nau frizer reku k bo hotu itak sam keš,njemu je glavn da nardi pa pokasira :D jst ko sm si jih hotla podalšat mi je mič(k se lih poznamo tut drgač)reko da pol ko mi bojo te pramenčke odstranil da ti z njim odpadejo še zravn tut svoji laski :? uniči jih...no sj drgač je pa tvoja želja,pa glava :D pejt se mau pozanimat :D
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
Uporabniški avatar
||MuCkAa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1286
Na forumu od: 1. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ||MuCkAa » 13. Avg. 2005 23:11

Pred leti sem mela delane kitke, pa so bile kul, samo nikoli vec si jih ne bi dala, ker so me totalno razocarali ko sem si jih vzela dol.. fuj :( Zdaj pa imam dodane pisane pramencke po glavi... od od pink, do rdece, turkizne, modre.. :D In mislim da bom pri teh ostala.. :)
And I''ll take you for who you are
If you take me for everything

I''ll do it all over again...
Uporabniški avatar
Barbarra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 11. 4. 2005
Kraj: Posavje

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbarra » 21. Avg. 2005 18:30

MiLLy napisal/-a:Sem ravno vprašala. En pramen podaljšanih las stane 800 sit (minimalno pa ponavadi dajo okoli 50 pramenov, no po želji), in kot sm že rekla, lahk z njimi delaš vse ravno tako kot s svojimi naravnimi.

To ti pa nardijo v frizerskem salonu Kac v Celju.


a mislite, da je v tem salonu kvalitetno?A katera pozna ta salon?
Drugace sem pa mogoce kaksen mesec ali dva nazaj nekje tukaj zasledila reklamo, da punca iz Kranja podaljsuje lase za 580 sit na pramen!!!..mislim da to ni kvalitetno.Sedaj te reklame ne najdem vec.
Uporabniški avatar
Zvezdica007
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 207
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Med zvezdicami...

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvezdica007 » 21. Avg. 2005 18:39

||MuCkAa napisal/-a:Pred leti sem mela delane kitke, pa so bile kul, samo nikoli vec si jih ne bi dala, ker so me totalno razocarali ko sem si jih vzela dol.. fuj :( Zdaj pa imam dodane pisane pramencke po glavi... od od pink, do rdece, turkizne, modre.. :D In mislim da bom pri teh ostala.. :)


O, joj... Takih pramenčkov, pa si jst ne bi dala nikoli delat. Preveč umetno&grozno. To je pa itak samo moje mnenje.
glamBABY
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 704
Na forumu od: 1. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a glamBABY » 21. Avg. 2005 20:37

||MuCkAa napisal/-a:Zdaj pa imam dodane pisane pramencke po glavi... od od pink, do rdece, turkizne, modre.. :D In mislim da bom pri teh ostala.. :)


waw js to ne bi upala ne ne
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 22. Avg. 2005 6:39

ja no sej jst sm se odločla da bom rajš počakala da mi zrastejo..sam vem da bom trpela peklenske muke in da bom čist grozna dokler mi ne zrastejo čez ušesa vsaj tolk da si jih lahk spnem..sam po drugi strani pa...zima bo in kapce so zakon! skoda mi je dat zdej tm cca 150- 200 čukov- sploh če hočeš kvalitetno..rajš porabm za svojo največjo zeljo..
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
Barbarra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 11. 4. 2005
Kraj: Posavje

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbarra » 23. Avg. 2005 16:07

Mene je pa spet zagrablo, da bi si dala podaljsat..in to bom tudi verjetno naredla.Ampak ne vem se kje tocno.

Milly, a mogoce ves, kje je ta salon v Celju in ce je kvalitetno oz. ce dobro napravijo?

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov