Podaljševanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kavka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 14. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a kavka » 11. Avg. 2011 10:22

meni je pa prav bedno videt, ko ma že vsaka druga podaljške. bolj zanimive se mi zdijo ženske, ki majo naravno dolžino las, to je tudi moj rekel, ker so dandanes že hudo redke :roll:
drugače se pa poleg tega ne bi odločla za podalške tudi zato, ker jih je treba na dva meseca it čistit (odmrle laske med lasiščem in čepkom oz. spojkom), sicer naravni ne morejo normalno rast in se začnejo tudi tukaj vozlat, da ne omenjam celotne dolžine, ko se enim kljub vestnemu česanju las naredijo vozli. izgleda res očitno, samo prvi dan se zdi kot da majo naravno tako dolge. sem od kolegic ful teh stvari slišala in me ne mika več, četudi bi mi kdo plačal.
Uporabniški avatar
nogavicka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 4. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a nogavicka » 11. Avg. 2011 22:50

ne vrjemi vsemu, kar rečejo. ne vem, zakaj ne bi mogli normalno rast? meni so čisto normalno rasli naprej. še več, zdaj imam še malček gostejše (pa ne pravim, da so gostejši zato, ker sem si dala podaljške, hočem povedat, da lasje čisto normalno rastejo ;)) če si jih dobro skrtačiš vsaj 2x na dan, ne bi smelo bit vozlov. morda je odvisno a so umetni al ne, ne vem.. jaz jih nisem mela.
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 11. Avg. 2011 23:28

kako maš pa lahk gostejše lase? se ti nardijo novi lasni mešički? ...
femme.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a femme. » 17. Avg. 2011 10:41

Las si še nikoli nisem dala podaljšat, sem pa slišala da ni ravno dobra ideja in da ima večinoma punc zelo slabe izkušnje kot so plešaste luknje na lasišču, redki lasje ipd.

Sama iz svojih izkušenj lahko pišem o CLIP-ON podaljških, ki so pomoje največji shit.Naročila sem jih iz kopra za kar mastno vsoto denarja.Ker so bili naravni lasje jih je bilo treba redno prati in krtačiti kar je povsem razumljivo, kar mi pa ni razumljivo je pa to, da bolj ko sem jih prala,krtačila jih mazala z vsemi možnimi zaščitami slabši so bili in manj jih je viselo na tistih zoprnih špangicah ki jih je bilo treba VSE zamenjati ker so se takoj zlomile.Na koncu so podalški smrdeli, ljudje okoli so metali neprijetne komentarje in drugega mi ni preotalo kot da dobesedno vržem ves denar v koš.Potrata časa in denarja zaradi take bedarije je res čisto nepotrebna.

Prepričana sem da obstaja miljon lepših frizur kot pa dolgočasni podaljški ki visijo dol iz glave kot mrtve korenine ....lepši so naravni lasje
A girl doesn't need anyone who doesn't need her. - Marilyn Monroe
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 17. Avg. 2011 13:06

ceprav poznam punce, ki majo res lepe podaljske. Sploh jih ne locis od naravnih las. Ocitno jih je treba ZNAT negovat.
Uporabniški avatar
nogavicka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 110
Na forumu od: 4. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a nogavicka » 27. Avg. 2011 21:33

White_Widow napisal/-a:kako maš pa lahk gostejše lase? se ti nardijo novi lasni mešički? ...


ne vem, kaj je fora.. zdaj mi itak spet izpadajo :?
Tina.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 28. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tina.* » 30. Dec. 2011 12:00

Vsem puncam, ki si želijo clip-on podaljške priporočam Lasni Podaljški Pika, saj je glede na kvaliteto in gostoto las (pravi lasje, kvalitetni!!) cena zelo nizka. Tudi sama imam te podaljške in sem zelo zadovoljna z njimi ;)
Blondiiii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 9. 3. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Blondiiii » 09. Mar. 2012 9:44

Glede podalškov... Tudi jaz sem imela iz kopra clip on ter pa tudi fiksne in sem prišla iz tkao imenovanega L paketa na verjetno kar S.. in sem imela podobne izkušnje kot ti.. Bol sem jih negovala manj in slabše sem imela.. pa da ne omenim da sem na koncu zapravila skoraj več denarja za nego kot pa zanjih... Podalške že imam dobre 2 leti. Kot fiksne ter pa tudi clip on.. Vendar na fiksne nikoli več ne.. imam skoz clip on gor.. samo kadar grem spat in si lase umivam jih imam dol.. in tako lahko lepo spim.. pa tudi svoje lase si lahko dobro umijem..
Podaljški so tako kot ste že rekle.. poznam punce ki se sploh ne opazi da jih majo.. Pa smo bile tudi take ki so se čepi vidli lasje bili kot slama.. odpadali kot da jih zbiram v rokah ne pa na lasih.. In vsi so rekli krivo je negovanje..
No sedaj sem zaradi velikih predlogov probala casre gold line (mislim da se napiše nekako tako) in sem zaenkrat zadovoljna.. res da mi odpadejo na dan kak las morda tri... ampak to naj bi blo naormalno.. Imam clip on.. in se sedaj počutim kar prazno brez njih ;)
Uporabniški avatar
Lisset
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 215
Na forumu od: 6. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Lisset » 09. Mar. 2012 20:01

To je ocitno cisto odvisno na kaksne podaljske naletite, kajti npr jaz imam s clip on podaljski zelo dobre izkusnje
evii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 6. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a evii » 06. Sep. 2012 18:48

Pozdravljene!
Zanimajo me vaše izkušnje, če si je katera že dala narediti podaljške s čopki? Kako dolgo vam zdržijo in koliko jih pač potrebujete za zgostitev?
Najbolj pa me zanima, pač kako jih potem odstranijo in če tvoji lasje kaj zrastejo vmes, da imaš že potem dosti daljše kot pa preden si si dal to delati ali pa so krajši? Hvaležna bi bila tudi, če bi mi kdo povedal kje se da te čopke dobiti po bolj ugodni ceni, da jih potem samo nesem k frizerju, da mi to naredi?
Uporabniški avatar
DangerRoss
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 91
Na forumu od: 27. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a DangerRoss » 06. Sep. 2012 23:19

jaz sem jih mela več kot pol leta. za zgostitev odvisno, kako goste imaš. jaz imam redke in tanke tko da sem mela 80 dost, ponavadi se jih rabi več.
drugače pa ja, lasje zrastejo.. če maš na začetku čopke čist pri lasišču, jih maš čez par mesecev bolj stran od lasišča..ene par cm. krajši so samo, če si jih postrižeš :) dol jih dajo s kleščami, ki so za to narejene. jaz sem jih mela 3 leta nazaj, kupila sem jih v esteli v btcju, samo ne vem če ta trgovina še obstaja..
evii
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 6. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a evii » 07. Sep. 2012 15:18

DangerRoss napisal/-a:jaz sem jih mela več kot pol leta. za zgostitev odvisno, kako goste imaš. jaz imam redke in tanke tko da sem mela 80 dost, ponavadi se jih rabi več.
drugače pa ja, lasje zrastejo.. če maš na začetku čopke čist pri lasišču, jih maš čez par mesecev bolj stran od lasišča..ene par cm. krajši so samo, če si jih postrižeš :) dol jih dajo s kleščami, ki so za to narejene. jaz sem jih mela 3 leta nazaj, kupila sem jih v esteli v btcju, samo ne vem če ta trgovina še obstaja..

ooo hvala super si mi pomagala!
Special CHICK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 24. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Special CHICK » 03. Nov. 2012 9:02

Zal se ne morem zadrzat ob branju vseh teh "traparij".

HALOOO??? Kaksni podaljski, smo v 21 stoletju in dolgi ravni lasje spominjajo na majhne puncke ki igrajo klavir, nune v samostanu in na devico Marijo. :lol: Se pravi vcasih so vse zenske imele dolge lase ker enostavno niso imeli nobenega estetskega instinkta, dandanes pa temu ni vec tako :)

*ne recem da niso lepi, ampak imejte svoje in se pohvalite z njimi, ali pa imejte frizuro v pravem pomenu besede. Najbolj se mi zdi ogabno ko vidim tako imenovane ponaredke pevke "cece" povsod po lj, v visino ni visja od 155 cm potem pa ima lase nekje do riti (vse skupaj jo se pomanjsa). In takih ni malo. Se bolj pa se mi zdi neumno da se imajo s temi podaljski za neke fensi smensi zenske (pravim zenskam so v sramoto). Sama imam frizurco na nacin Cameron Diaz, in mi odgovorja. Lahko bi imela daljse ali podaljske vendar bi bila bolj pusta (taka kot vse).

Mislim da je razlika ocitna:
http://www.google.si/imgres?q=hair+exte ... s:200,i:70

http://www.google.si/imgres?q=cameron+d ... :200,i:241

**Mislm da je dost za primerjavo :)
It`s all about taste. If you are cheap, nothing helps.
Special CHICK
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 24. 10. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Special CHICK » 03. Nov. 2012 9:02

Zal se ne morem zadrzat ob branju vseh teh "traparij".

HALOOO??? Kaksni podaljski, smo v 21 stoletju in dolgi ravni lasje spominjajo na majhne puncke ki igrajo klavir, nune v samostanu in na devico Marijo. :lol: Se pravi vcasih so vse zenske imele dolge lase ker enostavno niso imeli nobenega estetskega instinkta, dandanes pa temu ni vec tako :)

*ne recem da niso lepi, ampak imejte svoje in se pohvalite z njimi, ali pa imejte frizuro v pravem pomenu besede. Najbolj se mi zdi ogabno ko vidim tako imenovane ponaredke pevke "cece" povsod po lj, v visino ni visja od 155 cm potem pa ima lase nekje do riti (vse skupaj jo se pomanjsa). In takih ni malo. Se bolj pa se mi zdi neumno da se imajo s temi podaljski za neke fensi smensi zenske (pravim zenskam so v sramoto). Sama imam frizurco na nacin Cameron Diaz, in mi odgovorja. Lahko bi imela daljse ali podaljske vendar bi bila bolj pusta (taka kot vse).

Mislim da je razlika ocitna:
http://www.google.si/imgres?q=hair+exte ... s:200,i:70

http://www.google.si/imgres?q=cameron+d ... :200,i:241

**Mislm da je dost za primerjavo :)
It`s all about taste. If you are cheap, nothing helps.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 03. Nov. 2012 10:29

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 8:49, skupaj popravljeno 1 krat.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov