Podaljševanje las

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

goga007
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 27. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a goga007 » 27. Jan. 2005 2:56

cao! jest sem si dala podaljšat lase pred dvemi meseci in sem zelo zadovoljna! imam 100 pramenov kar me je stalo 115.000. SIT lasje so dolgi do pasu in nimam nikakršnih težav z nego in vzdrževanjem. niti en pramen mi ni odpadel in lasje se mi ne vozlajo. pramene imam laho gor do pol leta potem ti jih odstranijo in tvojilasje so čisto nepoškodovani!
res je da si jih moraš redno česati po večkrat na dan ampak to ni tako hudo a ne! glavno da so lepi in da se sploh ne opazi da niso tvoji. moji prameni so drugače pravi lasje iz azije in so zelo zelo kvalitetni!!!!
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 27. Jan. 2005 7:11

Se vam ne zdi škoda keša za take finte? Mislim, 115.000 sit, da maš pol leta dolge lase...hm...no ja,sicer pa je to samo moje skromno mnenje :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
natip
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a natip » 28. Jan. 2005 18:34

Kje pa je ta salon?
Uporabniški avatar
Barbarra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 11. 4. 2005
Kraj: Posavje

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbarra » 11. Maj. 2005 16:17

Zivijo! Imam eno veliko zeljo, ki me drzi ze kar nekaj casa, to je da bi si dala podaljsati lase..ampak nisem ravno dobro obvescena o tem...vem samo, da je zelo drago, jaz pa sem pripravljena dati pribl. 50.000, lahko pa tudi vec..
Prosim, da mi predlagate kaksen dober frizerski studio, kjer to delajo, pa ce mogoce ve kdo koliksna je cena (ce imam lase dolge do ramen in srednje gostote, podaljsala bi si jih pa za cca 20 cm)..In ali ta postopek zelo unici lase...ce ima ze kdo kaksne izkusnje glede tega..
Za odgovore se vam vnaprej zahvaljujem...POZDRAVCEK VSEM!! ****
fishi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 22. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fishi » 11. Maj. 2005 16:33

moja kolegica si je dala: placala 130.000 v micu, mela lase do ramen zdj jih ma do sredine hrbta, sj zgleda lepo, sam treba po parih mescih spet nardit, poleg tega ce ti gre kdo skoz lase se cutjo take bunkice, ce si nardis cop se vrjetn tud celo vid to.....kaj pa vem, to je ena navadna bedarija, dj dnar rajs za kj druzga zaprav al ga pa vrz cez oken (ga bo vsaj nekdo pobrau in meu kj od tega). LP
Uporabniški avatar
Barbarra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 11. 4. 2005
Kraj: Posavje

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbarra » 11. Maj. 2005 17:13

Mislite, da kaksne cenejse variante nebi bilo?To je ovisno od gostote, a ne?
fishi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 22. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fishi » 11. Maj. 2005 17:26

pomoje se da dobit tud cenej, odvisn kaksna je pol kvaliteta, pozanimaj se v frizerskih salonih, pejd tja al pa poklic. Pa dj se enkrat premisl ce to hoces....pa najd ksno punco k to ma, pejd ji z roko skoz lase in bos vidla kolk je smotano....odlocitev je tvoja, sam velik je bolj pametnih stvari a ves?
keep on smiling:)
Uporabniški avatar
Barbarra
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 29
Na forumu od: 11. 4. 2005
Kraj: Posavje

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbarra » 11. Maj. 2005 17:37

Ja, sej vem da je velik bolj pametnih stvari, ampak sej ves kaksen je obcutek ko te res neki tak fuuull drzi in si res zelis, jst sm pa se taka da ko se v neki zapicim, potem morem :o ...
fishi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 22. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fishi » 11. Maj. 2005 17:47

sj razumem, sam dj najprej poglej enepar punc k to majo.....si bos premislna pomoje
keep on smiling:)
Uporabniški avatar
polenta
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 26. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a polenta » 11. Maj. 2005 19:45

za 50.000 dobiš samo umetne lase teh pa ti ne priporočam kr trajajo največ en mesec....
sploh pa se mi zdi močno pretirano dat 100.00 za 20 cm dalše lase.
raje 2x premisli predn greš v to.
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 12. Maj. 2005 19:27

Čist odvisno je koliko imaš svojih las. Računajo se po šopkih, en šopek pravih las se giblje od 900 - 1300 SIT. Potem pa greš k frizerki in ti pove koliko jih rabiš. Imaš pa z gelom nalepljene na svoje lase, in če ti po pravici povem izgleda full dobro, ampak samo če imaš potem skoz spuščene. Lahko jih barvaš, navijaš, karkoli. Glede nege je pa tako, vse ki so dale to narediti, hodijo lase umivati raje kar v salon. Pa ene par mesecev drži.
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 13. Maj. 2005 8:31

Kot mi je pravila frizerka, je potem cela štala, ko ti morajo umetne lase dol pobrat. Eni punci se je vse skupi tako zaštrikal in zavozlal, da so jo morali ful na kratko ostriči. Pa če maš šibke lase, je sploh nepriporočljivo, ker jih dodatno obtežiš in se še bolj ošibijo.
Uporabniški avatar
Emina
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 469
Na forumu od: 17. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Emina » 13. Maj. 2005 8:40

Tud meni je to velika bedarija. Pa še čez neki cajta zelo grdo zgleda-vem, je imela bivša sošolka. Tiste bunkice (lim al kar že je) se vidijo, pa take zlimane lase zgledajo...
...ni lepo! Sploh pa predrago!
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 14. Maj. 2005 21:22

ne si it tega delat!!!!jst sm si jih mela..lohk s prwe roke powem da ne naredi tega ker ti bo full žal!!jst sm si jih dala delat w italiji,kjer je sploh wse bolša kakowost kot pa sloweniji..pa tut mič je od mojga očija bratranec in mi je odswetowal,kr sm pa pač jst trmasta sem si jih naredla :) no in pač mi je tko reku,da nai tega ne delam,kr je zlo slabo za lase,na začetku full fain zgleda sam kaka mučenja sledijo pa je res brezweze..lase si morš negowat w frizerskem salonu,da ti dlje držijo in so kolk se le da lepši,pol doma si jih ne per kr ti pridejo wn kot kaka slama..podaljšani lasje rabijo fuul dobro nego..pol ko ti wzamejo te čopke wn ti pol laso odpade..ko odwzame čopek wn,ti odpade cca 10-20 laskow še zrawn,tko da podaljšani lasje so sam za tiste ko majo zlo goste lase pa še to ni priporočen..lohk si ti nardiš pač te podaljške sam a si jih boš wedno podaljšewala?boš plačewala cca 200 tisoč na let?mislim da boš prei odnehala..pa pol boš widal kaj boš mela na glawii?sm par las..ne tega delat punca¨!!rajš si pust narawno dolge bo bolš..je pa res da se opazi tut če maš podaljšane lase..men se je stanje las full poslabššalo sm se tut mogla kr precei postrič..no jst sm ti zdj kr neki naswetow dala,če reče to mič,pa welik frizerjow pol neki drži an?je pa res da se poznamo z mičem,pa bo men reku pač kak je..welikim strankam to prekrijejo,saj se njim gre za dnar..tko da jst sm ti rade wole rekla pa pomagala da boš wedla kak je to..kr w frizerskem saloni ti ziher ne bodo powedli,say se njim gre za stranke pa za zaslužek..pa deite se tut likalnikom za lase izogibat kr to tut full uniči lase!!pa za waše dobro si ne podaljšujte las,če ste tok trmasti ko jst pa was ne bo nič ustawlo,kot mene ni..škoda da nism poslušala drugih kaj so mi goworili..prepozno je in seday mam uničene laske tok da me je kr krizaa.. :cry: rajš puste po narawni poti dolge laske bo welik bolš,pa še zgleda lepše..pa mislim da ti za 20cm ni treba pretirawat,to hitr zrste..če si neučakana pa si nabaw une tabletke za bolšo rast(hitrejšo) ki kr baje full pomaga..pa rajš namesto podaljšewanja si kup une kapče z podaljškom ko welik bolš zgleda pa maš podaljšane laske..dajo se pa kupt tut eni podaljški wsaj jst sm jih widla w italiji,ko se pritrdijo na koren laskow w čist pr tilniku(tu zadi) pa je tut kr wredu..pa ne podaljšewat laskow,wrjami da ti bo žal.. :(
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 15. Maj. 2005 10:18

Dorotea napisal/-a:No, Čmokica, upam da si bo zdaj premislila in si ne bo dala delat tega sranja. Glede tabletk pa je tako.res rastejo, ampak to gre po celem krvnem obtoku in ti raste vse...od dlak, brkov, do las. Jaz si nisem folgala niič brit. Mam izkušnje s tem in sem kr nehala s tabletki, pa še par kolegic tudi in od fanta mama prav tako. punce, vse tiste katere teži dolžina las, ne se obremenjevat...ne uporabljat ne umetnih las, likalnikov, šamponov, tabletk..pustite da lasje zrastejo naravno in jim dajte čas. Jih pa zato negujte v tistem času z oblogami itd. Povem iz osebnih izkušenj. 2leti sem čakala da so mi lasje zrastli ker sem si z blond barvo jih čisto uničila, zdaj pa napak ne ponavljam več. :cool:


uff a pol ti še wse dlake rastejo? :roll: :eek: ey hudo,pol pa ne jest teh tablet..res je najbolš pustit narawn,pa še najbol zdrawo je :) tko da pusti času čas in laski boyo zrstli pa še zadowolna boš welik bol+lepšii lasje..drgač pa tut pomaga če si na mesec redno strižeš špičke cca.2 cm (wsej) :)
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov