Piercing

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

sexy bejby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 18. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sexy bejby » 10. Avg. 2012 9:36

No samo zanima me eli je ena noč dovolj da se luknjica kolikor toliko zaceli da potem lahko pirsa brez težav noter spraviš.

Drugače vam pa še to povem ko sem si z iglo uho prebodu me ni nič bolelo mogoče malo zaboli ko noter iglo ubodeš drugače me pa ni nič bolelo , zato mi je že 2x ratalo.

Moj plan je da si z iglo prebodem uho zvečer potem grem pa takoj spat tko da me noben ne vidi , bom use fajn razkužil in potem bom zjutraj probu pirs zamenjat upam da bom spravu drugega noter.
sexy bejby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 18. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sexy bejby » 10. Avg. 2012 9:53

evo zdej sem pa sam doma , kolikor cajta bom sam bom meu pirsa noter zvečer pa ga bom spet probu noter dat. upam da bo ratal
Uporabniški avatar
schpeltza
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 703
Na forumu od: 28. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a schpeltza » 10. Avg. 2012 14:08

To je najslabše kar lahko narediš, da na zaletku pirsing not in ven daješ. Vsakič znova načneš rano in se ti bo teško lepo zacelilo. Nevem kaj otroci rinete v to, če starši ne dovoijo ali karkoli! Namesto, da bi staršem rekel da želiš imeti uhan v ušesu nekaj doma prčkaš. Lepo bi šli skupaj v zlatarno, da ti profesionalno naredijo luknico, ti dajo medicinski uhan in imaš mir!. Tako boš pa zdaj skos not in ven dajal uhan, slabo se ti bo celilo pa še skrivat se moraš skos! Jao jao kaj ti ni jasno. Kaj imaš od tega?! Vsak ki ga boš vprašal ti bo rekel, da prvi mesec ali dva ne menjaj pirsinga in ga ne dajaj notri. Ti pa delaš ravno obratno. Večkrat na dan ga jemlješ ven in daleš nazaj notri. Kot da bi se urezal in vsake toliko časa isto rano šenkrat zatezal. Kako pričakuješ da se ti bo dobro zacelilo.
:roll:
"Nicht die Schönheit entscheidet, wen wir lieben, sondern die Liebe entscheidet, wen wir schön finden." (Sophia Lauren)
sexy bejby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 18. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sexy bejby » 10. Avg. 2012 15:53

Zanima me s kakšno iglo je treba uho prebodit da potem pirsa noter sprauš??? a je varnostna zaponka u redu??

drugač pa vendo dobro use razkužim alkohol potem zažgem pa še enkrat u alkohol spodi pa en krompir dam
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 10. Avg. 2012 16:03

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 9:30, skupaj popravljeno 1 krat.
sexy bejby
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 18. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a sexy bejby » 10. Avg. 2012 17:37

Ne vilice si nebi zapiknu si bom pa eno čim debeejšo iglo da bo lukna dost vlka da bom lahko pirsa noter spravu!
Mi je zdej jasn prej sem s tako čist tenko iglo ušes prebadu zato mi pol ni pirs šou noter zdej bom pa iglo porinu noter in poten pirs gor na iglo dau in porinu skos je pa mal smotan ku morem tu sam delat :eek: :eek:

No pa morem priznat da me je prej ko sem si prebodu mal zabolel ko sem iglo ubodu skos ušes je pa lepo šla in naslednjič pa resno mislem uho prebodit. No mogoče bom kr iglo namesto pirsa noter dau!

Enkrat zvečer bom to naredu!!!
Kumi čakam.
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 13. Avg. 2012 7:56

Pustite ga, to je spet nek troll po forumih. :x
Uporabniški avatar
DuL_
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 111
Na forumu od: 11. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a DuL_ » 13. Avg. 2012 8:10

Ko bo počintic konc,itak ne bo mel časa več.....Idi rajš na luft vun kot pa,da tu gor pišeš kaj si boš delo....Itak sam pozornost išče.
Kampara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kampara » 16. Avg. 2012 11:38

Seveda išče pozornost ;)
Šivanka je absolutno preozka, bo treba kar kakšno debelejšo iglo v katero potem, ko jo potegnejo čez mesto pirsinga, vstavijo pirsing.
Uporabniški avatar
Lavriksa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 80
Na forumu od: 12. 7. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Lavriksa » 17. Avg. 2012 10:07

*cukrr* napisal/-a:Kaj pa tiste, ki imate piercing v jeziku? kako to vpliva na zobe itd.? :)


Mal hitrejš se zna nabirat zobni kamen in ravno zato je treba toliko bolj skrbet za ustno votlino.
Uporabniški avatar
GnilaLimona
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 526
Na forumu od: 28. 7. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a GnilaLimona » 24. Avg. 2012 18:03

A ma mogoče katera tukej piercing pd ustnico? :)
Uporabniški avatar
angel99
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 531
Na forumu od: 2. 9. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a angel99 » 25. Avg. 2012 8:34

jaz,ja. :)
Kampara
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Kampara » 28. Avg. 2012 14:12

Pod ustnico je sexy, samo enim teče slina ven po parih letih. Verjetno se luknjica razširi.
Uporabniški avatar
Quanesha
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 34
Na forumu od: 21. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Quanesha » 28. Avg. 2012 16:12

Jest mam 3 ..sicr dva šele par mescov enga pa že 7let in ja mal teče slina sam ful mal..to pa sam zato ker sm se ves čas igrala s piercom in se mi je lukna razširla mal in tut premaknila višje
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 01. Sep. 2012 13:10

Po kolkem času pa se začnejo kazati znaki a ti material ustreza ali ne? Pač glede uhanov in to...? Ker js mam zdej sama sebe za poskusnega zajčka. :D
Tu es dans toutes mes pensées.*

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov