Odstranjevanje dlak (britje / depilacija / voskanje)

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Na kakšen način si odstranjujete dlake?

Britje.
409
80%
Depilacija.
46
9%
Voskanje.
56
11%
Skupaj glasov : 511

Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 26. Sep. 2011 17:53

LuvDancin napisal/-a:^^ Pa ne da se pod pazduho sama depileraš? Ne ne, to ne gre
Am. A to pomeni, da mora pol vedno kdo bit zraven, ko se to počne? :| Al valda sam tolk, dokler se sama ne navadi?


Še eno vprašanje: a mi bo žal, če kupim najcenejšega na eBayu al me bo enako bolel s kakšnim 3x dražjim? :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 26. Sep. 2011 18:21

Kar isto boli, bi rekla. Sem dala precej za svojega (čez trenutnih 100€), pa so mi solze tekle iz oči, ko prvič pulila. Tud tisti hladilni nastavek je kr neki, ker mene itak še 12 ur peklo in bla čisto rdeča. :?
Pa da ne omenjam kakšna zguba denarja je bila to, ker ga zaradi samih vraščenih dlak (sem mela čist grbaste noge) ne uporabljam sploh več!
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 26. Sep. 2011 20:25

purple_rain napisal/-a:Še eno vprašanje: a mi bo žal, če kupim najcenejšega na eBayu al me bo enako bolel s kakšnim 3x dražjim? :D


Ne, isto je :D sprobala Remingtona za 20€ in Philipsa za 100€ - zaključek: oboje boli :D Itak se pa po neki časa navadš + dlake dejansko ratajo mn močne.
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 26. Sep. 2011 20:46

'k. Ker rajši vržem stran izdelek za 10,20€ kot 50€ (ma več sploh ne dam!), če mi ne bo ustrezal. (obstaja pa večja verjetnost, da bo cenejši prej razpadel...)

*mala*, ful ne pomagaš :lach:
Auč, grda izkušnja.
Uporabniški avatar
*pikapoka*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 440
Na forumu od: 16. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *pikapoka* » 27. Sep. 2011 7:41

http://www.enaa.com/oddelki/zdravjeInLe ... _satinelle

A ima ktera izkušnje s telim depilatorjem?

(še vedno ne znam prilepit slikce :oops: )
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 27. Sep. 2011 11:15

purple_rain napisal/-a:
LuvDancin napisal/-a:^^ Pa ne da se pod pazduho sama depileraš? Ne ne, to ne gre
Am. A to pomeni, da mora pol vedno kdo bit zraven, ko se to počne? :| Al valda sam tolk, dokler se sama ne navadi?

Ja, jz mam vedno nekoga zravn, da mi dol potegne. Ker ti sama ne moreš tok dobr nategnt kože, in je efekt manjši, boli pa velik bolj. Vsaj take so moje izkušnje z voskom pod pazduho, z epilatorjem je najbrž podobno.
Uporabniški avatar
Tananda
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 619
Na forumu od: 29. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Tananda » 28. Sep. 2011 11:03

*mala* napisal/-a:Kar isto boli, bi rekla. Sem dala precej za svojega (čez trenutnih 100€), pa so mi solze tekle iz oči, ko prvič pulila. Tud tisti hladilni nastavek je kr neki, ker mene itak še 12 ur peklo in bla čisto rdeča. :?
Pa da ne omenjam kakšna zguba denarja je bila to, ker ga zaradi samih vraščenih dlak (sem mela čist grbaste noge) ne uporabljam sploh več!

Sama sem naročila SKIN DOCTORS INGROW GO LOTION, je mel kar dobre ocene (ti pa razžira kožo, tko da ni za pussyje), zdaj čakam, da sprobam. :)
Because I can.
*njegova*princeska*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 7. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *njegova*princeska* » 09. Nov. 2011 11:54

Pozdravljene!
Ker imam iti na prvo depilacijo k kozmetičarki(noge,stegna,bikini,pazduhe),me zanima koliko morajo biti dolge dlačice?Oziroma kok dni pred depilacijo se ne smem pobriti?:oops:
Hvala za odgovor!
*al pa da mi je use*<3*
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 09. Nov. 2011 13:04

^^cca. 5mm.
Če so prekratke, ostanejo, ker jih vosek ne prime, če so pa predolge se pa lohk potrgajo+še bolj boli.
Live. Love. Surf.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 09. Nov. 2011 13:06

^^ VSAJ pol centimentra. rajši več kot manj, ker če boš mela prekratke ne bo šlo fajn in boš mela napol narejeno.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 09. Nov. 2011 14:27

Jaz sem si mogla najmanj 10 dni pustiti, preden sem šla.

Zdaj si z epilatorjem "urejam" noge in pod pazduho, čez en mesec si bom pa še bikini predel (dobim nov epilator + manjši za bikini predel klik). Nimam pa nobenih problemov z vrašenim dlakam, če si 1×mesečno naredim grob piling po telesu :)
A goal without a plan is just a wish.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 09. Nov. 2011 15:58

purple_rain napisal/-a:
LuvDancin napisal/-a:^^ Pa ne da se pod pazduho sama depileraš? Ne ne, to ne gre
Am. A to pomeni, da mora pol vedno kdo bit zraven, ko se to počne? :| Al valda sam tolk, dokler se sama ne navadi?


Še eno vprašanje: a mi bo žal, če kupim najcenejšega na eBayu al me bo enako bolel s kakšnim 3x dražjim? :D


jst pa mislim, da gre tudi če si sam depiliraš. samo je ena fora: dlake morajo biti čim krajše, tolko kratke da jih depilator komaj zagrabi. tistih par, ki ostanejo in jih depilator ne more populiti, jih pa pač s pinceto.
Uporabniški avatar
Ajča
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1369
Na forumu od: 1. 6. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Ajča » 09. Nov. 2011 16:05

Jaz si z eno roko nategnem kožo pod pazduho, z drugi pa podepiliram. Se da narediti :)
A goal without a plan is just a wish.
femme.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a femme. » 19. Dec. 2011 21:27

Zanima me katera depilacijska krema je najboljša ČE sploh je za intimni predel?Bi uporabljala britvico pa mi vzame ogromna časa pa še naredijo se mi grozni srbeči mozoljčki po britju z britvico....torej kaj predlagate in kaj vi uporabljate da vam najbolj ustreza?
dozdaj sem uproabljala veet roza depilacijsko kremo pa mi je parkrat prišla skoraj notri, oz. bila je samo okoli na tisti tanki kožici in me je vse peklo še teden kasneje seks pa je bil skoraj da muka saj je bila koža vneta in zoprno pekočo boleča.
A girl doesn't need anyone who doesn't need her. - Marilyn Monroe
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 19. Dec. 2011 21:36

^^ kaj pa depilacija pri kozmetičarki? depilacijska krema je najslabši izbor za ta predel.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov