Odstranjevanje dlak (britje / depilacija / voskanje)

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Na kakšen način si odstranjujete dlake?

Britje.
409
80%
Depilacija.
46
9%
Voskanje.
56
11%
Skupaj glasov : 511

Uporabniški avatar
*Eliza*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 583
Na forumu od: 28. 11. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a *Eliza* » 21. Avg. 2011 14:53

ali katera uporablja baleino britvico in nastavke? kako ste zadovoljne?

sem do zdaj uporabljala od venus, pa jo moram počasi zamenjati in sem razmišljala da bi poskusila kakno drugo..mogoče tudi cenejšo varianto:) nastavki od gilette so kar precej dragi...
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 22. Avg. 2011 14:42

pri meni se šparanje na britvicah ni nikol dobr odnesl, te cenejše variante me vse popraskajo, tko da ostajam pri mach 3
Uporabniški avatar
Jess°
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 189
Na forumu od: 20. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jess° » 23. Avg. 2011 19:27

Mene pa zanima če ima katera takle epilator:
http://www.shoppingnotizie.com/wp-conte ... essive.jpg

Sama sem zainteresirana za ta nakup, pa me mau zanimajo mnenja uporabnic..
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 23. Avg. 2011 20:16

Hm, jaz mam tega pa sem kar zadovoljna z njim. Ko sem kupovala sem se pa odločala med Braunovim al Philisovim in sem mal po netu prečekirala ter se na koncu za tega odločila.
Slika
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 25. Avg. 2011 8:34

Jess° napisal/-a:Mene pa zanima če ima katera takle epilator:
http://www.shoppingnotizie.com/wp-conte ... essive.jpg

Sama sem zainteresirana za ta nakup, pa me mau zanimajo mnenja uporabnic..


Jst mam silk epil 3 (http://www.braun.com/global/female-groo ... pil-3.html), pa sem kar zadovoljna :)
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
LuvDancin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 16. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a LuvDancin » 25. Avg. 2011 11:20

Jz sm tuki nabavla grelc, vosek in trakove, tko da si veliko večino sama zrihtam (noge in bikini komplet, edin pod pazduho mi mora en pomagat, da mi trak dol potegne). Sem kr nekej €€€ prišparala letos s tem. Pa tud bolj mi paše, da si sama trak dol potegnem, kokr kozmetičarka.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 25. Avg. 2011 11:36

Jz mam istega kot Dead kid, mogoče še mal starejšega - mam ga že enih 8 let, točno se spomnim da je bil 18.000 SIT :D
Fajn je, jz sm se ga ful navadla. Tistega leda ne uporabljam, ko sem ga dobla zraven. Mogoč se enmal dlake vraščajo, ampak ni sile, to se itak vedno. Po depilaciji se pač vedno pojavijo pikice, ki na nogah izginejo v pol dneva, na bikini predelu pa naslednji dan.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 25. Avg. 2011 11:46

a mi lahko katera iz prve roke poda kakšno oceno philips vs. braun? ker sama uporabljam že... 5 let philips. mi je kul, ampak me zanima če je braun boljši. uporabljam pa čist obično varjanto, vsi tisti nastavki so mi odveč.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 25. Avg. 2011 13:43

Jst tud ledu ne uporabljam. Sicer pa jst uporabljam za noge pa za pazduhe, bikini predel hodim pa štimat h kozmetičarki :)
Je pa res ja, te pikce na nogi ful hitro zginejo.. Pa res se zelo hitro navadiš tega :)
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.
Uporabniški avatar
kikyca
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2628
Na forumu od: 17. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a kikyca » 25. Avg. 2011 13:47

^^Pod pazduho tud? Omg :D svaka ti čast... men je še pri nogah in bikinijo včasih muka... pod rokami pa niti probat ne upam. :D
Yada, yada, yada...
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 25. Avg. 2011 14:33

^^tole je pa pogumno :D


Jz pa gruntam, da mogoče ne bi blo slabo investirat v kašn tak aparat..britje mi je še vedno zoprno, depilacijske kreme so mi pa predrage ob redni uporabi (sicer še najljubša oblika odstranjevanja dlak); o vosku pa sploh ne bi oz. mogoče bi mu lahko dala še eno priložnost, hehe, ker namreč prvič sem bla totalno pikasta še cel teden :lach:
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 25. Avg. 2011 16:03

Js sem uporabljala ta aparat nekaj časa, pa sem obupala. Pike sem imela predolgo, dlake so se mi obupno vraščale (kar sem seveda morala še razpraskat; pa sem uporabljala piling), pa še noge se mi niso nikoli zdele čisto gladke. Noge sem imela take, da jih je blo boljš skrivat :?

Raje ostajam pri britvici vsak dan ali pa vsak drugi dan. Hitro in učinkovito, z najmanj problemov.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 25. Avg. 2011 18:07

Js sm bla tut neki časa čist naudušena nad epilatorjem, ker sem se naveličala vsak dan brit (čeprou nism neki ful poraščena pa še bl svetla, sam kaj, more bit gladko :D ), ampak sm ga po ene dveh letih sam še u en kot zabrisala, ker se mi je vse vraščalo, po nogah sm pa kr ene pikce dobila, če sm šla na sonce - tko k čist drobne pegice.

Mi je pa kozmetičarka povedala, da pr vraščanju ni problem sam neuporaba pilinga, ampak je to zato, ker je koža presuha in jo je treba mazat z raznimi mleki ipd. kremcami.

Skratka, vztrajam pri britvici in zbiram pogum za brazilsko :D
Live. Love. Surf.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 25. Avg. 2011 18:13

LuvDancin napisal/-a:Jz sm tuki nabavla grelc, vosek in trakove, tko da si veliko večino sama zrihtam (noge in bikini komplet, edin pod pazduho mi mora en pomagat, da mi trak dol potegne). Sem kr nekej €€€ prišparala letos s tem. Pa tud bolj mi paše, da si sama trak dol potegnem, kokr kozmetičarka.


Kolk te je pa kaj stalo vse skupaj? Pa še to, kateri grelec imaš? Ta velikega za brazilsko al tistega za mazanje s trakovi?
Uporabniški avatar
Dead_kid
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 879
Na forumu od: 13. 11. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Dead_kid » 25. Avg. 2011 18:58

Ne sej pod pazduho ni tok grozno.. Je pa res, da raje potrpim teh petnajst minut, pa mam pol zelo dolgo mir.. Sem tudi že premišljevala, da bi si jih dala z voskom odstranizti, ampak to morš pa muchos predolg čakat, kar si med poletjem ne morš privoščit...

@ legally blonde jst na brazilsko zdej redno hodim že pol leta.. Pa ni tok strašno, res... Ne vem no, jst raj vidm da mal potrpim, pa mam pol tok dlje mir :wink:
You migt think i ain't worth a dollar, but i feel like a millionare.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov