Od kje denar za kozmetiko

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 05. Apr. 2005 10:12

Jst mam štipendijo, pa si sama kupujem mesečno :D Ja pa nism iz Lj tko da mal več stane. Za kozmetiko sploh ne zapravim veliko, ponavadi si kupujem šampone pa ostale stvari za tuširat pa za telo. Make-up si pa zlo redko kupm.
HASTA LUEGO
Uporabniški avatar
*CaTh*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 19. 1. 2005
Kraj: nad oblaki

Neprebrana objavaNapisal/-a *CaTh* » 05. Apr. 2005 10:31

niti ne kupujem vrhunske kozmetike...čist simple stvari, k jih rabm ;) :razz: drgac si jih pa sama kupm...DM pa je ;) ker so kr kul cene ;) ce je pa že moznost pa kdaj kje na ksnm potvanju
sem angel,ki pazi nate noč in dan,sem vedno ob tebi, tudi ko sem daleč stran. med zvezdami lebdim in pazim,da te nikoli ne izgubim!!!!
Uporabniški avatar
jokica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 9. 12. 2004
Kraj: za 9 gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a jokica » 05. Apr. 2005 10:43

delo preko studentskega servisa :D...
Zakaj moški ne vrjamejo ženskam?
Kdo bi vrjel človeku, ki krvavi vsak mesec pa ne umre
Uporabniški avatar
micamaca
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1460
Na forumu od: 11. 8. 2004
Kraj: Žabji dol

Neprebrana objavaNapisal/-a micamaca » 05. Apr. 2005 10:48

glede na to sem že 5 let v službi si lahk tud neki prvoščm za te penzlne, k jih dobim... in ker nisem več glih najbl rosnih let dam pač mal več denarja za negovalno kozmetiko v pobožnem upanju, da bom spet zgledala k najstnica :D ... za dekorativo pa uporabm tud kakšne bl čip varjante, k jih tko al tko pogost menjam
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 05. Apr. 2005 12:09

Hmm ja jst za obazno kozmetiko (puder, kreme, toniki, čistilni geli ...) porabim mal več ker mam dokaj občutljivo kožo ... neki si kupim sama, neki mi kupi mami oz. večino ... :wink:
Drugač pa za druge stvari razne lipglose in take stvari (laki za nohtke, sence, šamponi ...) ne porabim veliko ... Mi pa večino kozmetike res kupuje mami ... Ja hvala mami ... :wink: Vedno mi reče, da mi da rajš denar za kozmetiko kot za cunce ... tko da to si pa večinoma kupijem sama ... od kje mi pa denar ... hmm neki pršparam od rojstnih dnevov pa mal od tistga kar mi dajo na mesec pa kar dobim od babic pa kkšno delo pa tko ... :wink:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
jancy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 354
Na forumu od: 17. 12. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a jancy » 05. Apr. 2005 16:45

jaz nisem ravno pri dnaru tak da gre vse skup bol iz mesca v mesec. kozmetiko si kupujem vse od čist povprečnih znamk (npr. nivea, loreal,...). glede na to kolko stvari rabim se mi še to zdi velik izdatek. denar dobim od žepnine. je pa res da ga ponavadi vsega porabim za kavice, kozmetiko in cote. saj se bom poboljšala.
I don''t have to worry.
My mother does it for me.
Loesje
krfjolca
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 810
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a krfjolca » 05. Apr. 2005 17:26

Moj denar gre pa trenutno bolj za razvajanje kužka, kot pa moje kože. Sicer pa za negovalno kozmetiko raje odštejem malo več (kupujem linijo San Soucis od 4000 do 6000 za izdelek), za farbe pa mi je škoda denarja, tako da raje kupim več izdelkov za isto vsoto.
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 05. Apr. 2005 19:54

baby girl napisal/-a:hm js dobim 5 cukov vsakega 15. v mescu in pol to v enem tednu vse izpuhti(ker za pet jurjev ne bom dobila velik oblek pac vse zapravim za licila) pol pa jokam pa stokam do nasledenga petnajstega k nimam nc vec.... :nixweiss:
tok je to pr men :P



Pr men je čist isto!!! :P
This too shall pass.
tjaska
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 585
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tjaska » 05. Apr. 2005 21:18

js dobim žepnino okol 25.000 na mesec, stara sm 18. po enem tednu ponavad nimam več NČ (al pa še prej) :roll: ponavad se najprej zapodim v Lush, obnovim zalogo mask za obraz, mil, kopeli, kremc, drugih stvari... pol kupm še kej od dekorativne kozmetike če mi kej zmanjka.. drgač pa moja mami skos okol leta (enkrat na mesec zihr) in mi na letališču zmeri kej kup... pol pa ne rabm preveč svojga denarja zapravljat. zdej je bla v 2 mescih trikrat na seminarju in me ja vprašala kaj hočem. pa sm dobila lancomčka, escado pa maxime eyes od diorja.. pridna moja mami :) ampak jo pa zato pogrešam k je ni pa bi blo lepš če bi bla doma namest da skos neki potuje :(
First to Know

Tres tres chic.
Uporabniški avatar
inchy84
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1004
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a inchy84 » 06. Apr. 2005 10:10

Jst kupm tist kar pač rabm....mam neki svojga gnarja,sam to itak za cote porabm. Tko, da kozmetiko, ki jo uporabljam (kar jo zelo mal samo maskaro, pa kake kremce.... ) mi ponavd mami kup....ja je kr pridna tale moja mami :P
Itak pa ne kupujem zdej vsak mesc.......tko d kr gre :D
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 25. Dec. 2005 19:00

Ne kupujem drage kozmetike, no, pa tud dragih cunj ne, raj si kupim več stvari za tak dnar.
Delam preko ŠS, včasih dobim še doma kej, in s tem denarjem si plačujem vse. Morm prav pomislt, kaj je blo najdražja stvar od kozmetike, ki sm jo kupla...kašna maskara za 3jurje, pomoje, alpa 2x v življenju parfum za 6k, pol mam še poder od Vichyja (3k), to je pa tud nekak najdražje.
Zej mam recimo kremo za obraz od Afrodite, ki je bla 1k, pa sem njo daleč najbolj zadovoljna do zdaj.
Sm pa mahnjena na kake losjone za telo, sam tud ne dam več kot jurja. Za dekorativno pa sploh ne, tisto pa še gledam, da je čim ceneje.
Uporabniški avatar
Vermilion
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 609
Na forumu od: 16. 3. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a Vermilion » 25. Dec. 2005 19:21

jst največ zapravim za puder, ki mora bit kvaliteten... pol kakšna barvica, maskara... ostalo pa itaq mal dalj časa drži, k ne uporablajm tok, pa niti ni tok važn, da je full drago...recimo rdečilo za lička pa senčila... pač dam enkrat mal več, pa mi pol držijo zadeve za dalj časa... recimo mascara kakšne 3 mesce...puder pa barvica 1let...

keša mam pa bl mal ane... štipendija, pol če kej delam...
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 25. Dec. 2005 19:26

Hm... Vrhunsko kozmetiko...
Zdej vprašanje kaj je zate vrhunska kozmetika.

Jaz si nisem nikol kupvala ne vem kaj, zdaj pa moram zarad pač svojga trenutnega poklica manekenke. In s tem si tut keš zaslužim za to pol. Lase sem mela v k**** prej, tok da sem morala začet nabavlat mal dražje šampone in balzame Wella Professional (po 3000 ena stvar prbližno), kožo mam tut v k**** zarad make-upov in tega in sem tut nabavlala in nabavlala in iskala in končno zdaj najdla Dr. Hauscha za zlo občutljivo kožo, kar mi celo odgovarja. Stane pa ena zadeva okol 4000 pa pol pač krema, tonik, čistilno mleko, krema za učke... Pa se kar nabere. :roll: Sam kaj čmo, drugač me pa vse peče pa reže...
Za telo pa uporabljam čist obične pocen izdelke, ker mam čist v redu kožo, mažem se pa itak več ne.
Tok da gre ene 20.000 na mesec za vse to verjetno...
Zdaj pa vprašanje al je to za enga drago al ne, men je kar velik. Če si pa kupim sama kakšen parfum ni pa nikol več kot 5000. :D

Drugač pa kar ne zapravim za to tut jest večinoma pol za kužiko zapravim, pa bolj redko si še kakšno drugo stvar kupim... Kakšne obleke in to. :)
Ne zaslužim pa ne vem kaj, tok da gre kar sprot... :roll:
Uporabniški avatar
~škratk štunfk~
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 163
Na forumu od: 21. 10. 2005
Kraj: življenje..

Neprebrana objavaNapisal/-a ~škratk štunfk~ » 25. Dec. 2005 19:58

am...hvala ati... :D ..darila...v obliki denarja
umiram.</3
Uporabniški avatar
SIEENA
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1437
Na forumu od: 18. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a SIEENA » 25. Dec. 2005 20:40

Pr meni se je pa spremenil...dobivam tut več denarja, ker si sama kupujem večino stvari :) Pa pač učasih skušam pršparat, da lahko kupm kkšno dražjo maskaro, drugač pa ne zapravm fuuul denarja :wink: Mam pa tut jst dražje tiste stvari za nego obraza :)
This too shall pass.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov